pasuje T2N725,T2N726
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N724 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | stalowa+matowa+ |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N724 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Uszyty z prawdziwej skóry, gładki, przeszywany jaśniejszą nicią.
W części która znajduje się blisko koperty zegarka, lekko pogrubiany.
Przy zapięciu płaski, umożliwia to zmianę klamerki na zapięcie typu motylkowego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6620/10/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6620/10/18 |
Pasek Kuki 0210/20L - czarny, faktura krokodyla, long
wykonany ze skóry bawoła, imitacja krokodyla,
przepieknie wykonany, wysoka jakość produktu.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210/20L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210/20L |
Pasek 302EL.EA/22/30 - biały - long
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią, gładki.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302EL.EA/22 /30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302EL.EA/22 /30 |
Pasek Kuki 0702/18 - skóra aligatora, czarny, long
Piękny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
Bardzo wysoka jakość wykonania, skóra miękka, doskonale układa się na ręku.
Pasek w wersji przedłużanej - LONG
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.A/18L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.A/18L |
Pasek TK118GR/20 - granatowy, gładki
granatowy, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118GR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118GR/20 |
Pasek TK124BR/22 - brązowy, Diesel, Fossil, CK
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124BR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK124BR/22 |
Pasek TK033FIO/12 - fioletowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03FIO/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03FIO/12 |
Pasta do polerowania - Polywatch
Pasta do polerowania zegarków Polywatch
Pasta do polerowania szkiełek zegarków (plexi),
ekranów telefonów komórkowych, odtwarzaczy mp3, itp.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a46 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a46 |
Pasek PA116/18 - czarny, żółte przeszycia
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swojej powierzchni posiada liczne dziurki, oraz żółteprzeszycia.
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA116 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA116 /18 |
Pasek do zegarka Timex TW4B02500 (PW4B02500)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B02500 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | czarna%2C+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | 3+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B02500 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | czarna, stalowa |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | 3 mm |
| Szerokość bransolety |
Uszyty z prawdziwej skóry, brąz,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 20 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 20 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8770/20/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8770/20/26 |
Zapięcie bransoletowe - klamrowe 2,5X5,5X35mm
Stosowane w zegarkach, gdzie zapięcie jest "schowane" pod bransoletą.
Z wierzchu jest praktycznie niewidoczne.
Aby sprawdzić, czy zapięcie będzie pasowało do Twojego zegarka, musisz porównać wymiary A,B,C - tak jak przedstawia zdjęcie.
Sprzedawane zapięcie posiada wymiary:
A - 2,5 mm
B - 5,5 mm
C - 35 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 2,5X5,5X35 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 2,5X5,5X35 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek Hirsch Modena 18 mm - pomarańczowy
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora.
Matowe wykończenie, przeszycia jasną nicią.
Paski z kolekcji Modena wykonane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, garbowanej przez włoskich mistrzów obróbki skóry w sposób nadający jej właściwości wodoodporne i wykańczanej z odwzorowaniem naturalnej struktury skóry aligatora. Odporna na działanie wody i potu skóra podszewkowa jest łączona ze skóra wierzchnia za pomocą technologii Rembordé firmy HIRSCH. Dzięki temu, ten dostępny w wielu kolorach pasek, zachowuje niesamowitą wytrzymałość przy jednoczesnym bardzo wysokim komforcie noszenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302876/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302876/18 |
Sprzączka / klamerka czarna - 22 mm, matowa
Szerokość 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KPC22 mm |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | czarna+matowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KPC22 mm |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | czarna matowa |
klejony - nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | Pasek 327/01/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | Pasek 327/01/22 |
Pasek 8545/22.1/18 - jasny brąz
jasny brąz, pogrubiany,
przeszywany jasną nicią.
Mimo swojej grubości jest bardzo elastyczny, zapewnia komfortowe użytkowanie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 22.1 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 22.1 /18 |
wykonany ze skóry byka, gładki,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P353/04/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P353/04/20 |
Pasek Hirsch Rainbow 12 mm - czerwony
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany nicią w kolorze paska,
świetna imitacja skóry jaszczurki.
Pasek dostępny jest wyłącznie z żółtą klamerką Hirsch. Nie posiadamy klamerki stalowej na podmianę. Jeśli jednak życzą sobie Państwo klamerkę w srebrnym kolorze, możemy założyć z innej firmy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 12302620/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 12302620/12 |
Pasek 252/01/18 - czarny, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/01 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/01 /18 |

