Stosowane w zegarkach, gdzie zapięcie jest "schowane" pod bransoletą.
Z wierzchu jest praktycznie niewidoczne.
Aby sprawdzić, czy zapięcie będzie pasowało do Twojego zegarka, musisz porównać wymiary A,B,C - tak jak przedstawia zdjęcie.
Sprzedawane zapięcie posiada wymiary:
A - 4 mm
B - 10 mm
C - 34 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q9 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q9 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek Tekla TK110/CZ/24XL - czarny, faktura krokodyla, long
Pasek w wersji przedłużanej - XL.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/CZ/24XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/CZ/24XL |
Pasek do zegarka Timex PW4B06400 (TW4B06400)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B06400 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118+mm |
| Długość: część z klamerką | 78+mm |
| Grubość paska | 3+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B06400 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118 mm |
| Długość: część z klamerką | 78 mm |
| Grubość paska | 3 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek 8436/90/20 - biały, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/90/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/90/20 |
Pasek do zegarka Bros 8781/21/22 - oryginalny krokodyl, brązowy
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/21/22.NZ |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/21/22.NZ |
Pasek Kuki 0500N.JBR/14XL - jaszczurka, jasny brąz, long
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Pasek bardzo miękki, skóra najwyższej jakości.
Wersja przedłużana - long.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5338 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5338 |
Pasek 252/06.1/22 - czerwony, silikonowy
- czerwony, silikonowy,
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/06.1/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/06.1/22 |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/8 |
wykonany z miękkiego silikonu,
bardzo ciekawy wzór
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP056/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP056/18 |
Sprzączka / klamerka żółta - 16, 18, 20, 22 mm, polerowana
Materiał - INOX.
Szerokość 16, 18, 20, 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KPZ16mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KPZ16mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka |
Pasek Kuki 0219N/18 - czarny, imitacja krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0219N/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0219N/18 |
Uszyty z prawdziwej skóry, jasny brąz,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 25 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 25 /12 |
Pasek do zegarka Diloy 393/1/12/22
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 393/1/12/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 393/1/12/22 |
Tłoczony na wzór skóry aligatora.
Bardzo płaski, elegancki, idealny do klasycznych, delikatnych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8449 20 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8449 20 /18 |
Pasek TK002/B/22 - czarny, białe przeszycia
wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
przeszywany jasną nicią.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, niesamowicie miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK002/B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK002/B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 370EA/17/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 370EA/17/26 |
Pasek 311A2 - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
AW44, ABX20, DB150.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 311A2 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna+plastikowa |
| Mocowanie paska | 15+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 311A2 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna plastikowa |
| Mocowanie paska | 15 mm |
wykonany z prawdziwej skóry, lakierowany (błyszczący)
Tłoczony na wzór skóry aligatora, lekko pogrubiany.
Świetnie pasuje do zegarków typu fashion.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6510 31 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6510 31 /24 |
Pasek TK033BR/18XL- brązowy, imitacja skóry jaszczurki
Wersja przedłużana.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033BR/18XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033BR/18XL |
Pasek do zegarka Kuki 0308B/22 - czarny, gładki, jasne nici.
Bardzo miękka skóra - doskonale układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B_B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B_B/22 |
wykonany z prawdziwej skóry,
obszyty materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeszywany niebieską nicią. Świetny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 374/1/5 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 374/1/5 /18 |

