| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a14 |
Pasek 384/3.2/24 - brąz, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/3.2/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/3.2/24 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/01 /30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/01 /30 |
Pasek Tekla TK113JBR/18 - gładki, wypukły
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113JBR/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113JBR/18 |
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty nicią w kolorze paska.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/1/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/1/24 |
Pasek 205EL/11/16 - zielony, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany zieloną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/11/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/11/16 |
Pasek do zegarka Timex T49870 (P49870)
Brązowy, wykonany ze skóry, przeszywany nicią w kolorze paska.
Na pasku oraz klamerce znajduje się logo Expedition.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49870 |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 125+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+3+do+3%2C5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49870 |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 125 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 3 do 3,5 mm |
| Szerokość bransolety |
Zapięcie klamrowe - stalowe, polerowane 22 mm
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału występuje przy sprzączce. Zapięcie zostało wykonane ze stali (Stainless Steel).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZK/S/01/22 |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max.+4%2C5+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZK/S/01/22 |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max. 4,5 mm |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377/01 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377/01 /20 |
W komplecie jest 6 sztuk:
2 szt. - 0,7 mm,
2 szt. - 0,8 mm,
2 szt. - 1,0 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a52 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a52 |
Pasek 206EL/11/18 - zielony, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206EL/11/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206EL/11/18 |
Pasek Bros 8007/10/22 - czarny, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8007/10/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8007/10/22 |
Pasek Kuki 0500N/12L - jaszczurka, czarny, long.
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Wersja przedłużana - long.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5324 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 5324 |
Pasek Kuki 0210/18 - czarny, faktura krokodyla
wykonany ze skóry bawoła, imitacja krokodyla,
przepieknie wykonany, wysoka jakość produktu.
Pasek, dość delikatny, przeznaczony raczej do klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4332 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4332 |
Pasek 372/01/13/16 - czarny, różowe przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
czarny, gładki, przeszywany różową nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/01/13/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/01/13/16 |
Pasek Diloy 420/1/1/22 - skóra + silikon
Pasek bardzo mięciutki, doskonale ukłąda się na nadgarstku.
Mocno podwyższona odpornośc na wodę,
jednak mimo użytych materiałów producent nie klasyfikuje go jako pasek przeznaczony do pływania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 420/1/1/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 420/1/1/22 |
Pasek TK123/22XL - czarny long
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/22XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/22XL |
Pasek Kuki 0205L/19 - czarny, gładki
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska.
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0205L/19 |
| Szerokość paska | 19+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 115+mm |
| Długość: część z klamerką | 80+mm |
| Grubość paska | od+3+do+3%2C5+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0205L/19 |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 115 mm |
| Długość: część z klamerką | 80 mm |
| Grubość paska | od 3 do 3,5 mm |
wykonany ze skóry bizona,
gładki, przeszywany nicią w kolorze paska,
pogrubiany, lekko błyszczący.
Pasek posiada poprzeczne przeszycie przy teleskopie.
Bardzo fajnie to wygląda, poza tym wzmacnia pasek w tym miejscu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 363/04 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 363/04 /22 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/11/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/11/18 |
Pasek 384/3/1/20 - jasny brąz, czarne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/3/1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/3/1/20 |

