Klucz posiada 6 wymiennych końcówek
(widoczne na zdjęciu).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | D.119C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | D.119C |
wykonany ze skóry naturalnej,
ciemny brąz, gładka faktura, pogrubiany,
lekko błyszczący, przeszycia w kolorze paska,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA015 /28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA015 /28 |
wykonany z prawdziwej skóry.
Przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Dobrze komponuje się ze sportowymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 22 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 22 /22 |
Pasek do zegarka Diloy 393/1/10/22
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 393/1/10/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 393/1/10/22 |
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN022/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN022/22 |
Pasek Morellato - struś, brązowy, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morellato |
| Kod producenta | U2239 343 037 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morellato |
| Kod producenta | U2239 343 037 |
Pasek Tekla TK113GR/18 - ciemny granat
Nubuk - efekt surowej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113GR/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113GR/18 |
Pasek 8917/25/14 - jasny brąz, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, jasny brąz,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 25 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 25 /14 |
Pasek Bros 3112/BV/20 - Nylon, skórzane wstawki
Pasek posiada efektownie wyglądajace wstawki ze skóry (zakończenie paska, sprzączka oraz szlufka)
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych, jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: granatowo-biało-zielony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/BV/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3112/BV/20 |
Pasek Tekla TK109/24XL - czarny, gładki
wykonany z prawdziwej skóry, gładki.
Przeszywany czrną nicią, wyjątkowo miękki, doskonale układa się na ręku.
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK109/24XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK109/24XL |
Pasek 0983/10/18 - czarny, long
Uszyty z prawdziwej skóry, gładki, przeszywany jaśniejszą nicią.
W części, która znajduje się blisko koperty zegarka, lekko pogrubiany.
Przy zapięciu płaski, umożliwia to zmianę klamerki na zapięcie typu motylkowego.
Pasek w wersji przedłużanej - XL (odpowiednik paska 6620 w wersji standard).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 0983/10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 0983/10 /18 |
Pasek Tekla TK109/B/24XL - czarny, gładki, jasne nici
wykonany z prawdziwej skóry, gładki.
Przeszywany jasną nicią, wyjątkowo miękki, doskonale układa się na ręku.
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK109/B/24XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK109/B/24XL |
Pasek do zegarka TK126WIS/12 - gładki, wiśniowy
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126WIS/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126WIS/12 |
Pasek do zegarka Bros 8781/20/20 - oryginalny krokodyl, bardzo ciemny brąz
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/20/20.NZ |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/20/20.NZ |
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału (skóry) występuje przy sprzączce.
Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
Wykończenie - połysk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/02/16 |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/02/16 |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek Bros 9374/80/18 - granatowy, jasne nici
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
Bardzo miękki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9374/80/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9374/80/18 |
Tłoczony na wzór skóry aligatora, lekko pogrubiany.
Świetnie pasuje do zegarków eleganckich, klasycznych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7446 10 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7446 10 /16 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377/01 /26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377/01 /26 |
Pasek TK118GR/22 - granatowy, gładki
granatowy, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118GR/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118GR/22 |
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszywany jasną nicią,
bardzo estetyczna matowa klamra
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA119 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA119 /22 |
Pasek do zegarka Timex PW4B04300 (TW4B043000
Model PW4B04300. Pasek wykonany jest ze skóry naturalnej, przeszywany jasną nicią + ozdobne czerwone obszycia przy teleskopach.
. Pasek pasuje również do TW4B04400,TW4B09000,TW4B06500, oraz wszystkich zegarków ze standardowym mocowaniem o szerokości 20 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B04300 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118+mm |
| Długość: część z klamerką | 78+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+3%2C5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW4B04300 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 118 mm |
| Długość: część z klamerką | 78 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 3,5 mm |
| Szerokość bransolety |

