Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału występuje przy sprzączce. Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a21 |
| Szerokość klamerki | 14+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a21 |
| Szerokość klamerki | 14 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek do zegarka Kuki K_308B.KR_B/20L - czarny, imitacja krokodyla, long
jednak po krótkim czasie noszenia dobrze dopasowuje sie do nadgarstka.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B.KR_B/20L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B.KR_B/20L |
Pasek TK009B/20XL - biały, lekko błyszczący, long
wykonany z naturalnej skóry, lekko błyszczący,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK009B/20XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK009B/20XL |
Pasek Tekla TK112GR/B/22 - ciemny granat, gładki
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112GR/B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112GR/B/22 |
Pasek do zegarka Timex TW2P72500(PW2P72500)
oraz do większości zegarków ze standardowym mocowaniem paska na 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P72500 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | czarna+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+3+do+5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P72500 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | czarna stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 3 do 5 mm |
| Szerokość bransolety |
wykonany z prawdziwej skóry, przeszywany nicią w kolorze paska.
Bardzo estetycznie wykonany, wysoka jakość produktu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK001/30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK001/30 |
Pasek Kuki 0203L/20 - jasny brąz
wykonany ze skóry bawoła.
Jasny brąz, przeszycia w kolorze paska.
Bardzo ciekawa faktura, wysoka jakość wykonania,
co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
Pasek TK037CZ/22 - faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK037CZ/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK037CZ/22 |
wykonany ze skóry krowy, czarny, przeszywany białą nicią.
Model zbliżony do wzoru 363, lecz jest bardziej płaski
(pasek 363 jest środkiem pogrubiony).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 354/01/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 354/01/20 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska, gładki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302EA/01 /28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302EA/01 /28 |
Pasek TK118CSZ/18 - ciemny szary, gładki
ciemny szary, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118CSZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118CSZ/18 |
Zapięcie do paska 14 mm z podwójnym zabezpieczeniem
Sposób mocowania paska przedstawiony jest na jednym ze zdjęć.
Zapięcie pasuje do pasków o max. grubości 3 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/14 |
| Szerokość klamerki | 14+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max.+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/14 |
| Szerokość klamerki | 14 mm |
| Klamerka | stalowa, matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max. 3 mm |
Pasek 206/10/22 - ciemny żółty
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/10 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206/10 /22 |
Pasek 205EL/11/12 - zielony, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany zieloną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/11/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/11/12 |
wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, niesamowicie miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK002/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK002/24 |
Tłoczony na wzór skóry aligatora.
Bardzo płaski, elegancki, idealny do klasycznych, delikatnych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8449 10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8449 10 /18 |
Pasek 8917/20/20 - ciemny brąz, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, ciemny brąz,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 20 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 20 /20 |
brąz, wykonany ze skóry byka,
przeszywany jasną nicią,
delikatna faktura, wykończenie matowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | IRON3/02 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | IRON3/02 |
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK007/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK007/18 |
Pasek TK064CZ/20 - czerwony, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064CZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064CZ/20 |
Pasek Hirsch Modena 18 mm - pomarańczowy
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora.
Matowe wykończenie, przeszycia jasną nicią.
Paski z kolekcji Modena wykonane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, garbowanej przez włoskich mistrzów obróbki skóry w sposób nadający jej właściwości wodoodporne i wykańczanej z odwzorowaniem naturalnej struktury skóry aligatora. Odporna na działanie wody i potu skóra podszewkowa jest łączona ze skóra wierzchnia za pomocą technologii Rembordé firmy HIRSCH. Dzięki temu, ten dostępny w wielu kolorach pasek, zachowuje niesamowitą wytrzymałość przy jednoczesnym bardzo wysokim komforcie noszenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302876/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302876/18 |

