Wykonany z materiału, zapinany na rzep.
Zdjęcia przedstawiają sposób montażu w zegarku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JVD |
| Kod producenta | R03002 /12 |
| Szerokość paska | 12+mm |
| Długość paska min. | 135+mm |
| Długość paska max. | 180+mm |
| Grubość paska | 3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JVD |
| Kod producenta | R03002 /12 |
| Szerokość paska | 12 mm |
| Długość paska min. | 135 mm |
| Długość paska max. | 180 mm |
| Grubość paska | 3 mm |
Tłoczony na wzór aligatora.
Matowy, świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 25 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 25 /16 |
Pasek 378EA/02/28 - bardzo ciemny brąz
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/02 /28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378EA/02 /28 |
Pasek Kuki 0205L/16 - jasny brąz
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_205LJBR/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_205LJBR/16 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasna nicią.
Gładki, płaski, bardzo uniwersalny,
pasuje zarówno do sportowych jak i klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/06 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/06 /22 |
Pasek do zegarka TK126CROZ/16 - gładki, ciemny róż
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/16 |
Pasek Bros 9374/10/22 - czarny, jasne nici
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
Bardzo miękki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9374/10/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9374/10/22 |
jasny brąz, pogrubiany,
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 22 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 22 /22 |
Pasek Bros 9374/21/22 - brązowy, jasne nici
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry,
Bardzo miękki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9374/21/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9374/21/22 |
Pasek RE002/20 - czarny, czerwone przeszycia
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany czerwoną nicią,
wyjątkowa, efektowna klamra.
Pasek mimo swojej grubości jest bardzo miękki.
Nie jest zwężany, klamerka ma szerokość 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K. Reda |
| Kod producenta | RE002/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K. Reda |
| Kod producenta | RE002/20 |
Pasek Tekla TK110Z/22 - zielony, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110Z/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110Z/22 |
Pasek TK033WI/16 - wiśniowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033WI/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033WI/16 |
Bransoleta do zegarka Timex T2J921 (P2J921)
Wykonana ze stali szlachetnej, pozłacana.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2J921 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety | 18+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2J921 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety | 18 mm |
Pasek Diloy 420/22/1/22 - skóra + silikon
Pasek bardzo mięciutki, doskonale ukłąda się na nadgarstku.
Mocno podwyższona odpornośc na wodę,
jednak mimo użytych materiałów producent nie klasyfikuje go jako pasek przeznaczony do pływania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 420/22/1/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 420/22/1/22 |
Pasek TK118KRE/10 - kremowy, gładki
kremowy, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118KRE/10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118KRE/10 |
Pasek SBR10/22/18 - biały, silikonowy
przeszywany niebieską nicią,
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SBR10/22 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SBR10/22 /18 |
Pasek Bros 8785/24/22 - brązowy, gładki, nubuck
Pasek bardzo miękki, doskonale ukłąda się na nadgarstku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8785/24/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8785/24/22 |
Pasek TK102/B/18 - czarny, jasne nici
wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102/B/18 |
Pasek do zegarka TK126CROZ/12 - gładki, ciemny róż
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126CROZ/12 |
Pasek TK064CZ/16 - czerwony, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064CZ/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064CZ/16 |
Pasek Kuki 0205L/18 - błękitny
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_205L.NIE/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_205L.NIE/18 |


_R03002_1.jpg)