mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/05 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/05 /18 |
Pasek TK008/CZ/30 - czarny, czerwone przeszycia
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany czerwoną nicią, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008/CZ/30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008/CZ/30 |
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
Piękny pasek, wart tej ceny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062BR/B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062BR/B/18 |
Pasek Tekla TK110GR/20 - granatowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110GR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110GR/20 |
Pasek Tekla TK110/P/22 - czarny, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/P/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/P/22 |
Wykonany z prawdziwej skóry, czarny,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 10 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 10 /14 |
Pasek TK115JBR/B/20 - jasny brąz, jasne nici
Przeszywany jasną nicią, bardzo miękki, świetnie układa się na ręku.
Delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry, matowe, surowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK115JBR/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK115JBR/B/20 |
Pasek TK118/18XL - czarny, gładki, long
czarny, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
Wersja przedłużana - XL.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118/18XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118/18XL |
Pasek Tekla TK122/B/20 - karbon
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK122/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK122/B/20 |
Pasek do zegarka PL2/14 - czarny, gładki
Nie posiada żadnych wypełnień, po prostu sama skóra.
W pasku klamerka montowana jest w chwili szycia, nie ma możliwości jej wymiany.
Jest to jeden element, który wykazuje sie wyjątkową trwałością.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PL2/14 |
| Grubość paska | |
| Długość: część z klamerką | |
| Szerokość paska | 14+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PL2/14 |
| Grubość paska | |
| Długość: część z klamerką | |
| Szerokość paska | 14 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/25/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/25/20 |
wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK104BR/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK104BR/24 |
Pasek Kuki 0210L.1BR/18L - brąz, faktura krokodyla, long
Tłoczony na wzór krokodyla, przeszywany nicią w kolorze paska.
Wykończenie z lekkim połyskiem.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210L.1BR/18L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K210L.1BR/18L |
Pasek RP054/P/20 - gładki, przeszywany pomarańczową nicią
Pasek gumowo-silikonowy,
bardzo elastyczny, miękki, świetnie układa się na ręku.
Dzięki domieszce silikonu nie pęka, nie parcieje.
Pasek przeszywany pomarańczową nicią.
Nie jest zwężany, szerokość klamerki jest taka sama jak szerokość w miejscu mocowania teleskopu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP054/P/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP054/P/20 |
wykonany ze skóry byka, gładki,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P353/04/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P353/04/22 |
Pasek Tekla TK112GR/B/22 - ciemny granat, gładki
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 22 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112GR/B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112GR/B/22 |
Pasek TK062/CZ/18 - czarny, czerwone nici
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany czerwoną nicią, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
Piękny pasek, wart tej ceny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062/CZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062/CZ/18 |
Zapięcie bransoletowe - klamrowe 5,9X10X38mm
Stosowane w zegarkach, gdzie zapięcie jest "schowane" pod bransoletą.
Z wierzchu jest praktycznie niewidoczne.
Aby sprawdzić, czy zapięcie będzie pasowało do Twojego zegarka, musisz porównać wymiary A,B,C - tak jak przedstawia zdjęcie.
Sprzedawane zapięcie posiada wymiary:
A - 5,9 mm
B - 10 mm
C - 38 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 5,9X10X38mm |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 5,9X10X38mm |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek RP058ZIE/20 - zielony, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Pasek posiada zapięcie bransoletowe.
Można go skracać poprzez odcięcie poszczególnych elementów.
Długość paska łącznie z zapięciem 190 mm.
Można go skrócić o około 55 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP058ZIE/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP058ZIE/20 |
Pasek RP058P/20 - pomarańczowy, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Pasek posiada zapięcie bransoletowe.
Można go skracać poprzez odcięcie poszczególnych elementów.
Długość paska łącznie z zapięciem 190 mm.
Można go skrócić o około 55 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP058P/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP058P/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JARO BPW |
| Kod producenta | DAYTONA/18 |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Grubość paska | ok.+3+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JARO BPW |
| Kod producenta | DAYTONA/18 |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Grubość paska | ok. 3 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Szerokość paska | 18 mm |


_s253_05_1.jpg)