mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/12 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/12 /20 |
wykonany z miękkiego silikonu,
bardzo ciekawy wzór
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP056/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP056/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/90/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/90/20 |
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN019/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN019/20 |
Pasek TK118BR/20 - brązowy, gładki
brązowy, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118BR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118BR/20 |
Uszyty z prawdziwej skóry, brązowy,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 21 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 21 /14 |
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN019/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN019/18 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377/06 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377/06 /22 |
Pasek 392/2/24 - brązowy, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/2/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/2/24 |
Pasek 383/2/22 - brązowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 383/2/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 383/2/22 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasna nicią.
Gładki, płaski, bardzo uniwersalny,
pasuje zarówno do sportowych jak i klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/07 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/07 /22 |
Pasek Kuki 0210L/18 - ciemny brąz
Tłoczony na wzór krokodyla, przeszycia w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0210CBR/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0210CBR/18 |
Pasek 362/02/24 - bardzo ciemny brąz
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/02/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/02/24 |
Pasek 253/12/18 - pomarańczowy, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/12 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/12 /18 |
Pasek Tekla TK110/GR/20 - czarny, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/GR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110/GR/20 |
Pasek 380/1/5/24 - czarny, granatowe nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 380/1/5/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 380/1/5/24 |
Pasek Kuki 0205L/19 - jasny brąz
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_205LJBR/19 |
| Szerokość paska | 19+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 114+mm |
| Długość: część z klamerką | 80+mm |
| Grubość paska | od+3+do+3%2C5+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_205LJBR/19 |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 114 mm |
| Długość: część z klamerką | 80 mm |
| Grubość paska | od 3 do 3,5 mm |
Pasek Hirsch Carbon 20 mm - szary
Pasek posiada oryginalne stalowe zapięcia Hirsch.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02592030/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02592030/20 |
Pasek 377/05/24 - granat / zieleń
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377EA/05 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 377EA/05 /24 |
Pasek TK123/22XL - czarny long
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/22XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/22XL |
Pasek 6620/20/22 - bardzo ciemny brąz
Uszyty z prawdziwej skóry, gładki, przeszywany jaśniejszą nicią.
W części, która znajduje się blisko koperty zegarka, lekko pogrubiany.
Przy zapięciu płaski, co umożliwia zmianę klamerki na zapięcie typu motylkowego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6620/20/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6620/20/22 |

