mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Bardzo ciekawy wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S253/10 /20 |
Pasek TK037GR/12 - faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK037GR/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK037GR/12 |
Pasek PA119/20 - ciemny beżowy
wykonany ze skóry naturalnej, przeszywany jasną nicią,
bardzo estetyczna matowa klamra.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA119 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA119 /20 |
Pasek Kuki 0500N/22L - jaszczurka, czarny, long
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Wersja przedłużona - long.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K500N/22L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K500N/22L |
Pasek TK118BR/26 - brązowy, gładki
brązowy, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118BR/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118BR/26 |
Pasek Kuki 0203L/19 - jasny brąz
wykonany ze skóry bawoła.
Jasny brąz, przeszycia w kolorze paska.
Bardzo ciekawa faktura, wysoka jakość wykonania,
co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_203L.BR/19 |
| Szerokość paska | 19+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 114+mm |
| Długość: część z klamerką | 80+mm |
| Grubość paska | od+3+do+3%2C5+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_203L.BR/19 |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 114 mm |
| Długość: część z klamerką | 80 mm |
| Grubość paska | od 3 do 3,5 mm |
Pasek do zegarka Kuki 0308B/24 - czarny, gładki, jasne nici.
Bardzo miękka skóra - doskonale układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B_B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B_B/24 |
Pasek do zegarka Bros 8130/89/16 - krokodyl, turkusowy
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8130/89/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8130/89/16 |
Pasek Tekla TK109/CZ/20 - czarny, gładki, czerwone nici
wykonany z prawdziwej skóry, gładki.
Przeszywany czerwoną nicią, wyjątkowo miękki, doskonale układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK109/CZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK109/CZ/20 |
Pasek Hirsch Cordoba 18 mm - ciemny brąz
wykonany z naturalnie pomarszczonej skóry cielęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Środkiem został pogrubiony, bardzo charakterystyczny wzór.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 11390210/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 11390210/18 |
Pasek TK117B/16 - biały, imitacja jaszczurki
Płaski, cienki, przeznaczony raczej do delikatnych, klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK117B/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK117B/16 |
Pasek Bros 8160/10/20 - oryginalna skóra strusia, czarny
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8160/10/20.NZ |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8160/10/20.NZ |
Pasek Bros 8782/11/18 - carbon, srebrny, stalowy
wykonany z prawdziwej skóry.
Obszywany materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeznaczony dla sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8782/11/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8782/11/18 |
Pasek TK123/CZ/22XL - czarny long, czerwone nici
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/CZ/22XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/CZ/22XL |
Pasek PA119/24 - ciemny beżowy
wykonany ze skóry naturalnej, przeszywany jasną nicią,
bardzo estetyczna matowa klamra.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA119 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA119 /24 |
Pasek TK021/N/20 - czarny, niebieskie wstawki
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swoich brzegach posiada wstawki z materiału
oraz przeszycia w kolorze niebieskim,
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/N/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/N/20 |
Pasek 376EA/03/26 - jasny brąz
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska,
bardzo ciekawa, delikatna faktura.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 376EA/03 /26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 376EA/03 /26 |
Przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Idealny do masywnych zegarków.
Bardzo miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6665 22 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6665 22 /20 |
Pasek Kuki 0500N/14 - jaszczurka, czarny.
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0500N_1/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0500N_1/14 |
Pasek TK008/B/28 - czarny, białe przeszycia
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany białą nicią, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008/B/28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008/B/28 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią.
Imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378/03 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 378/03 /18 |


_s253_10_1.jpg)