| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S031-01 pomarańczowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S031-01 pomarańczowa |
Sandał LAKIEROWANE SANDAŁKI Z MOTYLKIEM 3085-45MI Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
Lauren Design Budka Bella 40 cm x 40 cm Czerwony + szary
O produkcie wspaniała budka z wyciąganą dwustronną poduchą niezwykle przytulna dla pupili lubiących dyskrecję nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie oraz wewnątrz pianka poliuretanowa jako wypełnienie
Sposób czyszczenia można prać ręcznie w temperaturze 30º C polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 08400901 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 08400901 |
TETRA Pond Shrimp Mix - mieszanka pokarmowa zawierająca krewetki i gammarus 1L
Zawiera 100% krewetek i gammarusa zapewniając smaczną zróżnicowaną dietę.
Bogaty w naturalne minerały, proteiny i błonnik dla zdrowego wzrostu i witalności ryb.
Dzięki wysokiej zawartości karotenoidów wzmacnia naturalne ubarwienie ryb stawowych.
Idealne uzupełnienie podstawowej diety np. Tetra Pond Sticks.
Dostępne pojemności:1l.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T193499 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T193499 |
Komplet Model 828-SET-1 Black - Obsessive
Przed Tobą wyjątkowa perełka w obsesyjnym świecie pięknej i kuszącej bielizny. Nadzwyczajnie zmysłowy komplet stworzony po to, by ozdobić Twoje ciało boską koronką i totalnie urzekającymi zdobieniami! Poczujesz się w nim rewelacyjnie, a Twój facet? będzie zachwycony jak nigdy przedtem!
Sprawdź rozkoszne szczegóły:
- śliczny, koronkowy komplet
- wiązanie na szyi i kilkustopniowe zapięcie na plecach idealne dopasowanie
- szelki zakończone biżuteryjnymi wstawkami
- elastyczne tasiemki delikatnie okalające ciało
- majteczki o kroju ComfyCut wygoda noszenia i seksownie podkreślone pośladki!
- zestaw zawiera biustonosz i figi
- przyjemny, rozciągliwy materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
TETRA Pond OxySafe - środek do uzdatniania wody w płynie 500ml
Szybka pomoc przy niedoborze tlenu.
Wspomaga naturalne procesy biologiczne, polepsza jakość wody.
Pomaga stworzyć zdrowe warunki wodne w oczkach wodnych i stawach ogrodowych.
Sposób działania: aktywny składnik jest rozkładany na wodę i tlen, szybko zwiększając zawartość tlenu w wodzie.
W przeciwieństwie do pastylek z tlenem, Tetra Pond OxySafe nie zanieczyszcza wody pozostałościami z substancji pomocniczych. Produkt wyposażony w bezpieczną przykrywkę przepuszczającą gaz. Łatwe i precyzyjne dozowanie.
Dostępne pojemności: 250 ml,500ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T187887 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T187887 |
Slipy Model Authentic White - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Olta 10539 Yellow - Click Fashion
~Viscosa 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Żółty |
Flexi Vario taśma 5 metrów rozmiar M - Niebieska
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Kod producenta | FL-0029 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Kod producenta | FL-0029 |
Sukienka Model S029 Red - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 102 cm | 94 cm |
| M | 95 cm | 98 cm | 92 cm |
| S | 94 cm | 94 cm | 90 cm |
| XL | 97 cm | 106 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
Urządzenie do Zwalczania Cellulitu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414988 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414988 |
Komplet Model Hadas Red - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-100 cm | 93-100 cm |
| S/M | 88-92 cm | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
ZAMSZOWE TRAMPKI NA KOTURNIE NC158B CNBNC158B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Felce Azzurra Classico - Puder 200g
Można także stosować miejscowo na przetłuszczone lub zabrudzone czy spocone miejsca (ogon u nasady, portki lub brzuch). Dobrze sprawdza się także przy rozczesywaniu - ułatwiając je.
Opakowanie z dozownikiem.
Pojemność / waga:
200g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Felce Azzurra |
| Kod producenta | 007220 |
| EAN | 8001280026225 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Felce Azzurra |
| Kod producenta | 007220 |
| EAN | 8001280026225 |
Figi Maribel F figi różowy - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Różowy |
Zasobniki CO2/12g. do Wiatrówek, do Napędu. - 50szt.
Wiatrówek, ASG i innych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620155 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620155 |
Kostium Model Paige White - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
Aquael Odmulacz i czyścik do szyb S 22 cm. Gravel
Nowy Gravel & Glass Cleaner posiada wiele funkcji dodatkowych. Przede wszystkim jest wyposażony w system ?Easy Start?. Wystarczy umieścić kolumnę odmulacza w akwarium i kilkakrotnie szybkimi ruchami przesunąć ją w górę i w dół. Woda zostanie samoczynnie zassana i zacznie spływać do podstawionego pod wylot węża naczynia. Tym samym wyeliminowana została konieczność uciążliwego i niehigienicznego zasysania wody ustami lub zanurzania w akwarium całego węża.
Wraz zaś z wpływającą wodą usunięte zostaną odchody ryb, fragmenty liści roślin, resztki pokarmu, muł i inne zanieczyszczenia gromadzące się w podłożu. Plastikowa kratka wewnątrz rury odmulacza chroni przed zasysaniem żwiru.
Urządzenie jest przy tym całkowicie bezpieczne dla ryb. To jednak nie wszystko ? wylot rurki odmulacza wyposażony jest w nasadkę z utwardzonego tworzywa sztucznego mającego postać czyścika do szyb. Za jego pomocą można wygodnie usunąć szpecące ścianki zbiornika glony przy czym zostaną one natychmiast zassane przez urządzenie i usunięte z akwarium. Pozbędziemy się tym samym jakże irytujących strzępków glonów unoszących się w wodzie akwariowej.
Nowe Gravel & Glass Cleaner łączą prostotę konstrukcji z funkcjonalnością wykonania.
Cechy produktu :
- dokładnie czyści podłoże
- usuwa glony z szyb akwarium
- umożliwia sprawne podmiany wody
- bezpieczny dla ryb
- prosty i wygodny w obsłudze
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222876 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 222876 |
Sukienka Model VT056 Oliwka - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model VT010 Ecru - Venaton
~Viscosa 94 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Spódnica model T201/4 Light Blue - Tessita
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 56 cm | 104 cm | 84 cm |
| M | 56 cm | 98 cm | 78 cm |
| S | 56 cm | 92 cm | 72 cm |
| XL | 56 cm | 110 cm | 90 cm |
| XS | 56 cm | 86 cm | 66 cm |
| XXL | 56 cm | 116 cm | 96 cm |
| XXXL | 56 cm | 122 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |


_959_s031-01_pomarasaczowa.jpg)