Jeśli lubisz rośliny - możesz mieć namiastkę zieleni zawsze przy sobie. Ten wesoły kwiatek na pewno będzie się wspaniale prezentował na Twoim biurku. Stanie się przedmiotem pożądania kolegów i koleżanek z pracy i ze szkoły! Długopis wygodnie trzyma się w ręku. Bardzo efektowny element do wystroju domu i biura. Jako zatyczkę służy doniczka.
Gadżet w pigułce: - długopis, który wygląda jak kwiatek
- wygodny w użytkowaniu Wymiary produktu: 13 x 4 cm
Waga produktu: 0,07 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 29-3010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 29-3010 |
Piórko na patyku Rainbow Stripes
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy |
| rozmiar | S |
ZOLUX Worek szeleszczący CRAC BAG EARL GREY kol.szary
Wymiary: 67,5x43x35cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 404152gri |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 404152gri |
Spódnica Model K096 Brown - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Brązowy |
Kąpielówki Model Jason2 M-108 Black/Dark Blue - Marko
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 85-88 cm |
| M | 80-84 cm |
| XL | 89-92 cm |
| XXL | 93-96 cm |
| XXXL | 97-100 cm |
| XXXXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model SUK 116 Grey - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 100 cm | 88 cm | 72 cm |
| 38 | 100 cm | 92 cm | 76 cm |
| 40 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| 42 | 100 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Szorty Model Dolly Black - Violana
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model L011 Fuksja - Lapasi
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 97 cm | 92 cm | 80 cm |
| S | 97 cm | 88 cm | 76 cm |
| XL | 97 cm | 100 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Różowy |
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 77-83 cm |
| M | 93-98 cm | 70-76 cm |
| S | 88-93 cm | 64-70 cm |
| XL | 103-108 cm | 84-90 cm |
| XXL | 108-113 cm | 91-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Mira Venere M-412 Red - Marko
Figi - komfortowo wiązane po obu stronach bioder, z wykończeniem, które nawiązuje do biustonosza.
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up
Push up bez możliwości wyjęcia z modelu, dostępny we wszystkich rozmiarach
Wzorzysta tkanina
Ramiączka z broszkami, wiązane na szyi
Obwód zapinany na klamerkę.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 86-87 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-85 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 88-89 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
TRIXIE Termometr naklejany do akwarium 13 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8600 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-8600 |
Eleganckie spodnie SD25 rudy - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 106 cm | 30 cm | 96 cm | 78 cm |
| 38 | 106 cm | 31 cm | 100 cm | 82 cm |
| 40 | 106 cm | 32 cm | 104 cm | 86 cm |
| 42 | 107 cm | 33 cm | 108 cm | 90 cm |
| 44 | 107 cm | 34 cm | 112 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Brązowy |
CHABA Obroża skórzana 10mm / 30cm kolor: naturalny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Spodenki Model Elite I Black - Mitex
Elastan 10 %
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
Megan Pokarm dla średnich papug 3l.
Skład: proso Laplata, proso białe, proso japońskie, dynia, kanar, konopie, owies, słonecznik, orzechy ziemne, pszenica, gryka, cardi, dari, sorgo.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
GF Kurtka czarna SOFTSHELL U70/0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Lauren Vigneto M-325 Bakłażan - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 96-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Komplet Model Daphne Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Lornetka Berkut z Zoom 10-90x90!! + Mocowanie Statywowe + Metalowy Kompas itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415615 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415615 |


_919_1.jpg)