Chusteczki higieniczne, które sprawią, że poczujesz się naprawdę bogato! Jakie to wspaniałe uczucie - nie zwracać uwagi na koszty i używać chusteczek podobnych do banknotu stu euro. Eurochusteczki to niezwykle pomysłowy, zaskakujący i dowcipny prezent na każdą okazję, zarówno dla zwolenników, jak i przeciwników europejskiej waluty.
Wymiary produktu: 10 x 5 cm
Waga produktu: 0,04 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 33-0075 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 33-0075 |
Sukienka Model 161-4 Agata Black Melange - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 92 cm | 92 cm |
| M | 92 cm | 88 cm | 88 cm |
| S | 88 cm | 84 cm | 82 cm |
| XL | 100 cm | 96 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Pączek z futrem - raacoon brown
Legowisko wykonane z bardzo miękkich materiałów w części do leżenia oraz odpornego na zabrudzenia i uszkodzenia materiału na spodzie. Zewnętrzna część obszyta jest imitacją futra.
Zastosowane do produkcji materiały to:
wewnątrz - mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci,
zewnętrzna - sztuczne futro - miękkie, miłe w dotyku i eleganckie.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Nie zbija się podczas prania.
Można prać w pralce w temperaturze 30°C.
Kolor:
raaccon brown - jenot brąz
Wymiary przybliżone: średnica ok 60 cm, wysokość ok 25 cm.
Waga ok 2kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PA-rabr |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PA-rabr |
Gorsety, body, pasy Body Model Elza Black - Unikat
W kroku zapięcie na metalowe haftki. Tył body o kroju fig.
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S011 Black - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 83/95 cm | 96 cm |
| M | 81/93 cm | 92 cm |
| S | 80/91 cm | 88 cm |
| XL | 84/97 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
BUTY SPORTOWE SZARE 16-515 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,6 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,6 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
BIAŁE TRAMPKI NB176W CNBNB176W Biały - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Biały |
POMPA HYDRAULICZNA CATERPILLAR V80E ,VTN425, 04015N0L1, VTM27504015N0L114 ,SVN1426022-L
Numery do celów porównawczych:
VTN425, 04015N0L1, VTM27504015N0L114 ,SVN1426022-L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | VTN425AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | VTN425AE |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model 063 BS Black - Gaia
Skład: 52% tactel, 18% bawełna, 17% poliamid, 8% lycra, 5% inne.
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65 G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65 H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70 G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70 H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75 H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80 G | 78-82 cm | 104-10 6 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85 F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90 B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90 E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
ELEGANCKIE KALOSZE DAMSKIE D33 CZARNY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,7 cm |
| 40 | 25,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model B69 1171 Ecru/Pink - Nife
- elegancka bluzka
- bez rękawów
- wykonana z wzorzystego materiału
- prosty krój
- z przodu urocze rozcięcie
- idealna do pracy i na spotkanie
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 65 cm | 92 cm |
| 38 | 66 cm | 96 cm |
| 40 | 67 cm | 100 cm |
| 42 | 68 cm | 104 cm |
| 44 | 69 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
Karta pamięci Sandisk SDHC Card Ultra II 16GB
Test Wierności / Wykrywacz Zdrady.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908264611008 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5908264611008 |
Stringi Model 1453/S Grafit - Ava
Eleganckie stringi w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- przód wykonany z gładkiej dzianiny w grafitowym kolorze
- po bokach wstawki z haftu
- tył z kuszącej siateczki w delikatne prążki
- zalotna kokardka
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Szary |
Elastan 22 %
~Polamid 72 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
(z Lancą) Przygotowanym do Walki. ...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415627 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415627 |
Koszula Damska Model M504 Wzór 7 Pink - Figl
- modna koszula
- wykonana z pięknej wzorzystej dzianiny
- z długim rękawem
- zapinana z przodu na złote napki
- rękawy można podpiąć
- wygodna i stylowa propozycja
Materiał: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka Model B062 Green - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 107-114 cm | 98-107 cm | 82-91 cm |
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm | 74-81 cm |
| S/M | 92-98 cm | 82-89 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model 277 Pink - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Podstawa Silnika Syma X5 X5C X5-05
Numer katalogowy: X5C-05
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X5C-05 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X5C-05 |


_917_1.jpg)