Oprawa: miękka
Format: 145 x 105 mm
Ilość stron: 64
ISBN: 978-83-60159-41-5
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | chwyty.klaw. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | chwyty.klaw. |
Gorsenia biustonosz k 125 ti amo
Elegancki biustonosz usztywniany z serii Ti Amo wykonany z gładkiej mikrofibry. U góry delikatne wykończenie haftowaną koronką.Uroku dodaje malutka kokardka z zawieszką. Model posiada regulowane, nieodpinane ramiączka. Do kompletu można dokupić figi lub stringi
Polecamy również koszulkę Ti Amo.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Kremowy |
| rozmiar | 70D,70E,70F,70G,65E,65F,65G,65H,80F,70H,75G,85F,75H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Kremowy |
| rozmiar | 70D,70E,70F,70G,65E,65F,65G,65H,80F,70H,75G,85F,75H |
ANIMONDA Vom Feinsten Kastrierte Cat smak: indyk z żółtym serem 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Kąpielówki Model Jason2 M-108 Navy_Red - Marko
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 85-88 cm |
| M | 80-84 cm |
| XL | 89-92 cm |
| XXL | 93-96 cm |
| XXXL | 97-100 cm |
| XXXXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model VT003 Black - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model G1 Dark Grey - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| 38 | 91 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 92 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| 42 | 93 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| 44 | 94 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model Palm Beach Green/Grey - Ewlon
Modny dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- miękkie, trójkątne miseczki
- wyjmowane wkładki
- góra wiązana na szyi oraz plecach
- modne zestawienie kolorystyczne
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości gładkiej dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 38C | 95-100 cm | 75-80 cm | 38 | C |
| 38D | 95-100 cm | 80-85 cm | 38 | D |
| 40C | 101-108 cm | 75-80 cm | 40 | C |
| 40D | 101-108 cm | 80-85 cm | 40 | D |
| 40E | 101-108 cm | 85-90 cm | 40 | E |
| 42C | 110-116 cm | 75-80 cm | 42 | C |
| 42D | 110-116 cm | 80-85 cm | 42 | D |
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | 42 | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Zielony |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Betsy White - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Inter-Zoo Klatka dla gryzoni Grim II + tuba 37 x 25 x 38,5 cm
Wyposażenie: kołowrotek, domek, miseczka, taras, tunel.
Wymiary: 37 x 25 x 38,5 cm Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G102C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G102C |
OFICERKI DAMSKIE SZARE 6811-PG GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Interfejs Diagnostyczny ELM 327 OBD2 - Bluetooth.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341555 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341555 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Teddy Bear Ecru - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 90-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model VF-280 Ecru/Chaber - Vena
- produkt wysokojakościowy polski
- ładnie dopasowuje się do kobiecego ciała
- sprosta najwyższym wymaganiom
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Niebieski |
Spódnica Ołówkowa Model SP117 Grey - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 34 | 68 cm | 82 cm | 66 cm |
| 36 | 68 cm | 86 cm | 70 cm |
| 38 | 68 cm | 90 cm | 74 cm |
| 40 | 70 cm | 94 cm | 78 cm |
| 42 | 70 cm | 98 cm | 82 cm |
| 44 | 70 cm | 102 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Szlafrok PODOMKA ALEGRANZA (wiskoza) ecru - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 72 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 72 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 72 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 72 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 72 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Biały |
Biustonosz do karmienia Model 1728 Beige - Lupo Line
Elastan 10 %
~Viscosa 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
DAKO-ART Majka Fructo - Pełnowartościowy pokarm z owocami dla małych papug 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
10szt. Liczników/Clickerów/Klikaczy.
do Zliczania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151147 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151147 |


_910_1.jpg)