| Namiot - domek dla lalki Twojego dziecka. |
Namiot doskonale nadaje się do rozstawienia w przydomowym ogródku, jak również na plaży, nad jeziorem czy w dowolnym innym miejscu.
Bajkowa kolorystyka namiotu z pewnością spodoba się dziewczynkom i zapewni im mnóstwo okazji do rozmaitych zabaw. Z tym namiotem nie będzie czasu i miejsca na nudę! Prosty montaż i wygodne użytkowanieWytrzymały materiał namiotu skutecznie chroni przez negatywnymi warunkami atmosferycznymi, a elastyczny stelaż gwarantuje stabilność konstrukcji.
Montaż i demontaż namiotów jest niezwykle prosty. W zestawie znajdziesz:namiot - domek z kolorowego, estetycznego materiału; w przypadku powstania zabrudzeń na materiale namiotu, wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką,bardzo łatwy w montażu - nie potrzebujesz do tego żadnych narzędzi - namiot praktycznie \"sam\" się rozkłada.Zawartość i wymiary:
| Namiot - domek: | 50 x 50 x 50 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 3022 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 3022 |
ZOLUX Smycz GALAXY 1m/10mm kol.szary
Wymiary: 10x5x1000
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510015gr |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510015gr |
Ciasteczkowy Potwór - Gra Edukacyjna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154411 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154411 |
Bluzka Model M415 Bordo - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Piżama SARAH II piżama lila - Irall
~Viscosa 92 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Fioletowy |
Biustonosz Soft Model Kalista White - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-16 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
PLANET PET Liofilizowana ryba dla kota 30g
Tłuszcz: 7,3 %
Wilgotność: 5,0 %
Popiół: 4,5 %
Błonnik: 0,2 %.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40126 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40126 |
Pończochy Model Swanita stockings Black - Obsessive
Spójrz na czarną Swanitę jest po prostu bajeczna! Wkraczając w takich pończochach do świata przyjemności, będziesz czuć się jeszcze cudowniej. Swanita rozbudzi Twoje zmysłowe fantazje. Zaproś swojego ukochanego do pikantnej zabawy i? bądź jego seksowną i kuszącą boginią!
Oto Twoje idealne pończoszki:
- delikatny materiał z koronkową wstawką
- elastyczne, idealnie dopasowują się do ciała
- nie są samonośne
- przyjemna w dotyku, rozciągliwa tkanina
~Nylon 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Sweter model 70002C Jeans - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 55 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Body LD 124 Azure Stripes lazurowy - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/M | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Niebieski |
Piżama Damska Model Mirella Navy - Sensis
Elastan 2 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Granatowy |
Koszulka Model Felinda Red - Anais
Seksowna, zmysłowa koszulka w czerwonym kolorze.
- wykonana z elastycznej dzianiny
- góra i dół z kwiecistej koronki
- zalotna kokardka
- miękkie miseczki
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-103 cm | 92-96 cm |
| M | 94-98 cm | 88-92 cm |
| S | 89-93 cm | 84-88 cm |
| XL | 104-108 cm | 96-100 cm |
| XXL | 109-113 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
Cazo Legowisko gąbkowe z kolekcji Puzzle Navy Blue 50 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1002/B |
| EAN | 5907996035007 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1002/B |
| EAN | 5907996035007 |
SERA Granured 500ml - pokarm granulowany dla dyskowców
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Vitakraft Life Power 800g.- Pokarm dla papużki falistej
Life - siła natury - zapobiega niedoborom, wspomaga metabolizm i wzrost piór. Idealna karma, by zwiększyć żywotność i odporność.
Analiza: 10% proteiny, 4.5% tłuszcz, 8.5% błonnik, 6% popiół, 12.5% wilgotność, 1.21% wapń, 0.69% fosfor. Dodatkowe witaminy: Wit. A 6530 U.I., Wit D3 622 U.I., Wit. E 18.8 mg, miedź 43mg, jod 10mg, chlorek choliny 0.12mg. Zawiera substancje dodatkowe EG.
Karmienie: 1-2 łyżeczki dziennie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
Sukienka Model M355 Beige - Makadamia
Najmodniejsza w tym sezonie sukienka.
asymetryczny, przekładany przód
- kontrastowe wstawki
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- kuszące wycięcie na plecach
- dekolt okrągły
- rękaw krótki
- talia podkreślona wiązanym paskiem
- ołówkowy, dopasowany krój
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Polyester 55 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 88 cm | 76 cm | 64 cm |
| 38 | 93 cm | 92 cm | 80 cm | 72 cm |
| 40 | 94 cm | 96 cm | 84 cm | 76 cm |
| 42 | 95 cm | 100 cm | 88 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Beżowy |
Powiadomienie na Tel. GSM o Wejściu/Włamaniu + Czujnik Ruchu + Podsłuch Otoczenia + Lokalizator...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160070 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160070 |
Sweter model 30044 Apricot - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 78 cm | 44 cm | Szer. na plasko: 48 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomarańczowy |
LEGO Star Wars The Complete Saga
F647-028 Transmitter Push Rod Manetka
*Cena dotyczy jednej sztuki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F647-028 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F647-028 |
Mięso jagnięce (25%), ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), ryż białka, olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 24 % |
| Tłuszcz surowy | 10 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 7,0 % |
| Włókno surowe | 2,9 % |
| Wapń | 1,6 % |
| Fosfor | 1,1 % |
| Witamina A | 15000 j.m. |
| Witamina D3 | 1500 j.m. |
| Witamina E | 500 mg |
| Waga psa | Zalecana dawka dzienna |
| 10 kg | 119 g |
| 20 kg | 200 g |
| 30 kg | 271 g |
| 40 kg | 336 g |
| 50 kg | 397 g |
| 60 kg | 455 g |
| 70 kg | 511 g |
| 80 kg | 565 g |
| 90 kg | 617 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |


_887_dsc_0288.jpg)