| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F628-028 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F628-028 |
TOREBKA DAMSKA CASSUALOWA NIEBIESKA TB-S-58 NIEBIESKI - Inello
Wysokość 28 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model 011/21 Angelika Beige - Mat
Elastan 10 %
~Polamid 67 %
~Poliuretan 9 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65 G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65 H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70 H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80 H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85 F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85I | 83-87 cm | 113-115 cm |
| 90 B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90 G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Beżowy |
Dolina Noteci Premium Królik z żurawiną 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model SF-72/2 Sky - Ava
Figi kąpielowe, które świetnie podkreślają opaleniznę.
Klasyczne figi wykonane z dzianiny w niebieskiej kolorystyce pawich piór.
Po bokach troczki, dzięki którym można regulować szerokość boczków. W pasie wygodna gumka.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
STURDI BAG - TRANSPORTER - TORBA - XL SMOKE
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- wygoda, można używać jako torbę na ramię
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- w komplecie krótki, regulowany pasek
- zapinka do szelek Kolor: smoke / szary-grafit
Wymiary: 50,5 x 30,5 x 40,5 cm.
Waga: ok 1,4 kg.
Max. obciążenie 22,7 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Zolux Miska dla kota ceramiczna BUFFET 0,3 L czerwona
- Ceramiczne miseczki o modnym designie, zdobione motywami „kota”.
- Stabilność miseczek pozwala zwierzęciu na spokojne wyjedzenie całej porcji.
- Obramowanie zapobiegające rozrzucaniu zawartości chroni podłogę przed zabrudzeniem.
- Nadają się do mycia ręcznie lub w zmywarce, a materiał, z którego są wykonane, gwarantuje zwierzęciu zawsze czystą miskę.
- Dopuszczone do kontaktu z żywnością.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 574 171 RGE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 574 171 RGE |
Uchwyt/Podstawka na Tablet + Głośniki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752365902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752365902 |
Niezwykle seksowna sukienka, w całości wykonana z elastycznej drobnej siateczki idealnie okalającej kobiece ciało. Dół ozdobiony motywem kwiatowym. Sukienka wraz z doszytymi pod pachami rękawami stanowi jedną całość. Odważny dekolt eksponuje ramiona i plecy. Długie rękawy przy nadgarstkach również zostały ozdobione wzorkiem, posiadają też drapieżną dziurkę na kciuk. Sukienka mini i siateczka gwarantuje namiętne i elektryzujące połączenie. Ośmiel się! Dostępna w kolorze czarnym i różowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | XL/XXL,S-L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | XL/XXL,S-L |
Figi Model VF-328 Beige - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model A117 Black - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| 40/42 | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czarny |
CERTECH Szampon suchy Sułtan 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10401 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10401 |
Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Huntsman Silver Tech (15-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160015310 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160015310 |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
| XL | 94-97 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Pończochy Klasyczne Model Alva code 632 Nero - Gabriella
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 377115 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 377115 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Hawana II Green - Ewlon
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- biustonosz pokryty wzorzystą dzianiną
- usztywniane miseczki
- ozdobne marszczenia
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- góra wiązana na szyi oraz plecach
- jednolite figi
- figi zdobią marszczenia
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w świetnym zestawieniu kolorystycznym
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Zielony |
Numer katalogowy: F649-011
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F649-011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F649-011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718250313 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718250313 |
Sandał ESPADRYLE DAMSKIE CZARNE 12-56 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Stateczniki Ogona (Komplet) Z008-26
Numer katalogowy: Z008-26
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Z008-26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Z008-26 |


_794_f628-028.jpg)