| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-20 27Mhz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9104-20 27Mhz |
Sweter Ciążowy Model 60001C Sky Blue - PeeKaBoo
~Polamid 15 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 52 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model L015 Łosoś - Lapasi
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 143 cm | 104 cm | 100 cm | 80 cm |
| M | 143 cm | 100 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 143 cm | 96 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 143 cm | 108 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Różowy |
Statyw do Lunet, Lornetek, Noktowizorów, Ap. Foto... 110cm.
Kamer, Aparatów Foto itd. (110cm)....
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416001 |
F645-016 9g Front Servo - 9g Przednie Serwo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-016 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-016 |
Zolux Muscat Smycz Mac Leather 10mm/1,2m czarna
Wymiar: szerokość smyczy 10mm., długość 1,2m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522010NO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522010NO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Morski |
| rozmiar | 2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Morski |
| rozmiar | 2XL |
Figi Model BBL 053 White - Babell
Komfortowe, wyższe figi damskie.
- pełny krój
- maskują niedoskonałości sylwetki
- góra ozdobiona piękną koronką
- tył gładki
- z przodu kokardka
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| XXL | 104-108 cm |
| XXXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Sukienka z wiązaniem na dekolcie S77 Red - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 105 cm | 98 cm | 88 cm | 72 cm |
| 38 | 106 cm | 102 cm | 92 cm | 76 cm |
| 40 | 107 cm | 106 cm | 96 cm | 80 cm |
| 42 | 108 cm | 110 cm | 100 cm | 84 cm |
| 44 | 109 cm | 114 cm | 104 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model T142 Grey - Tessita
Skład materiału: 70% bawełna, 22% poliester, 8% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| M/L | 97 cm | 98-104 cm | 90-96 cm | 78-84 cm |
| XL/XXL | 98 cm | 110-116 cm | 102-108 cm | 90-96 cm |
| XS/S | 96 cm | 86-92 cm | 78-84 cm | 66-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Petmex Ucho wołowe pełne 10 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194557 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194557 |
Ulubiona zabawka psów w każdym wieku. Posiada 3 węzły
Długość 60 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3275 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3275 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Nathalie Azurrite M-391 Morska Zieleń - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), wyjmowane z modelu
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Ramiączka o regulowanej długości
Obwód zapinany na klamerkę
Figi z ozdobnymi paseczkami wokół bioder.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 78-82 cm | 90-91 cm |
| XXL | 104 cm | 80-86 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Pas Wyszczuplający/Ściągający Waist Trimmer Belt.
Oryginalny Pas/Gorset...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773322 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773322 |
Skład surowcowy: Biustonosz: 85% Poliamid, 15% Elastan Figi: 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1613 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1613 |
BOTKI SZNUROWANE TIMBERKI CZARNE 1539 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz - 85% Poliamid,15% Elastan,
Figi/Stringi - 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełn
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 106 cz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 106 cz |
Cała miska pokryta dzianiną z delikatnym nadrukiem
Bawet wykonany z dwukolorowej koronki
Dwurzędowa haftka z trzystopniową regulacją
Ramiączka odpinane
Wewnątrz miseczki wyjmowane wkładki
Do kompletu dostępne figi i stringi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wrzosowy |
| rozmiar | 70F,80B,65H,85D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wrzosowy |
| rozmiar | 70F,80B,65H,85D |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Miriam Nero-Venere M-329 Black/Beige/Red - Ma
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 75-80 cm | 89-92 cm |
| M | 70-75 cm | 85-88 cm |
| XL | 80-85 cm | 93-96 cm |
| XXL | 80-85 cm | 97-100 cm |
| XXXL | 85-90 cm | 101-104 cm |
| XXXXL | 85-90 cm | 105-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Beżowy |
TRAMPKI DAMSKIE ZAMSZOWE NIEBIESKIE NB172 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,6 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
CZUJNIK ,WSKAZNIK POZIOMU PALIWA CASE 3057574R93, 3058557R91,
Numery do celów porównawczych:
3057574R93, 3058557R91, 60702042
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEPCO |
| Kod producenta | 25/172-91 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BEPCO |
| Kod producenta | 25/172-91 |


_775_9104-20-27mhz.jpg)