| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-12 |
Duże Zdalnie Sterowane Ferrari 488 GTB (1:14) + Bezprzewodowy Pilot.
Spódnica Model S006 Navy - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 73 cm | 76 cm |
| M | 72 cm | 72 cm |
| S | 72 cm | 68 cm |
| XL | 73 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
Zestaw Figi Model Abricot EB007 Grey/Brzoskwinia - Enfin
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-101 cm |
| M | 91-96 cm |
| S | 86-91 cm |
| XL | 101-106 cm |
| XXL | 106-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | Szary |
Komplet Model Paulette Red - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czerwony |
Sweter Lekki asymetryczny kardigan GR1162 Black - GrandUA
Skład: 70% bawełna 30% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Należy pamiętać, że wigwam trzeba umieścić w niewielkiej odległości od podłoża, nad którym jest zawieszony, aby kot mógł w łatwy sposób do niego wchodzić.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie.
Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 40 cm - podstawa;
55 H cm całkowita.
Waga ok 0,5kg
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BBW-0108 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BBW-0108 |
ELEGANCKIE LORDSY Z CYRKONIAMI JH20P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Slipy Model 2-pack Enter 35731-59X Blue/Navy - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 112-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
DAKO-ART Vit&Mix - pełnowartościowy pokarm dla gryzoni1l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Sukienka Model M353 Mint - Makadamia
Stylowa sukienka z kołnierzykiem.
- dekolt wykończony kontrastowym kołnierzykiem
- krótki rękaw
- rękaw wykończony kontrastową lamówką
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- dopasowany krój
- sportowy styl
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, dresowego materiału
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 76 cm | 72 cm |
| 38 | 90 cm | 88 cm | 80 cm | 76 cm |
| 40 | 92 cm | 92 cm | 84 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Zielony |
TRIXIE Szczotka służąca do masażu
Rodzaj sierści: każdy rodzaj sierści
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2336 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2336 |
BODYSTOCKING LD 10 BLACK STRIP - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
Bodystocking LD 104 MELLOWNESS czarny - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/M | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S031-05 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S031-05 |
Koszula Damska Model A168 Ptaki Ecru - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Beżowy |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Model Moira White - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Szorty Model Asta White - Livia Corsetti Fashion
Skład: 90% poliamid, 10% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 94-97 cm |
| M | 90-93 cm |
| S | 86-89 cm |
| XL | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Biały |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Model Adeline 020 Black - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Czarny |
Wciel się w seksowną pielęgniarkę.
- z przodu, na całej długości rozsuwany z góry i z dołu zamek – łatwo założyć, łatwo zdjąć!
- szerokie ramiączka
- ozdobna kieszonka
- fason podkreślający biust
- w komplecie: sukienka, seksowne stringi, czepek i rękawiczki!
- elastyczna, delikatna tkanina (88% poliester, 12% elastan)
- kategoria: fun
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | XXL |


_718_s107-12.jpg)