| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-09 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-09 |
BOZITA Sensitive Diet & Stomach kawałki szwedzkiego łosia w galarecie 190 g kartonik
Karma Bozita Feline Funktion™ Sensitive Diet & Stomach charakteryzuje się wysoką zawartością mięsa (91% mięsa w każdym kawałku), co zapewnia jej lekkostrawność oraz naturalne proporcje witamin i minerałów. Zawiera mięso szwedzkiego łosia, które zapewnia jej nadzwyczajny aromat. Mięso łosia to ubogi w alergeny surowiec, odpowiedni dla kotów z nadwrażliwością żołądka. Zawiera SPC [pol. specjalnie przetworzone zboże], naturalnie przetworzony owies, który dba o wrażliwy żołądek, utrzymując w nim właściwą równowagę. Karma jest naturalnie bogata w selen i taurynę, zawiera również MacroGard, naturalny glukan, który wzmacnia układ odpornościowy kota. Rozmiar: 190g
Skład: kurczak, mięso z łosia (4% w kawałku), wieprzowina, wołowina, specjalnie przetworzony owies (SPC, 1%), węglan wapnia, drożdże. Dodatki (na kg): witamina A 2090IU, witamina D3 209IU, witamina E 13mg, tauryna 500 mg, miedź 2mg (pięciowodny siarczan miedzi(II)), mangan 1,9mg (tlenek manganu(II) i (III)), cynk 14mg (jednowodny siarczan cynku), jod 0,1 mg (jednowodny jodan wapnia). Zawiera wszystkie witaminy i minerały potrzebne Twojemu kotu. Dodatki technologiczne na kg: Guma kasja 1180mg. Składniki analityczne: białko 8,0%, tłuszcz 5,0%, błonnik 0,5%, minerały (popiół surowy) 2,0% (wapń 0,3%, fosfor 0,3%, magnez 0,02%), woda 83%
Wskazówki dotyczące karmienia:
| Ciężar ciała kota (kg) | Dzienna porcja (g) |
|---|---|
| 1 | 66 |
| 2 | 131 |
| 3 | 197 |
| 5 | 328 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
CHABA Obroża potrójna chromowana 2,5mm/60cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Bodystocking Model F215 Black - Obsessive
Od niezwykłych doznań dzieli Cię tylko jeden krok W dłoni trzymasz delikatną dzianinę bodystocking, a w środku? Czujesz ekscytację i podniecenie! Dziś masz ochotę na coś wyjątkowo pikantnego, a zarazem niezwykle kuszącego. Dokonałaś świetnego wyboru ? poczuj to na swojej skórze!
Ekscytujący bodystocking
- wygodne szerokie ramiączka
- ponętny dekolt na plecach
- zdobienie imitujące staniczek, majteczki oraz pończochy
- przykuwający wzrok motyw kwiatowy
- pikantny otwarty krok
- delikatny, elastyczny materiał
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| S/M/L | 75-95 cm |
| XL/XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
PLANET PET Liofilizowana ryba 30g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40123 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40123 |
Lauren Design Budka Bella 40 cm x 40 cm Brązowy pikowany + beżowy
O produkcie wspaniała budka z wyciąganą dwustronną poduchą niezwykle przytulna dla pupili lubiących dyskrecję nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie oraz wewnątrz pianka poliuretanowa jako wypełnienie
Sposób czyszczenia można prać ręcznie w temperaturze 30º C polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 08400702 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 08400702 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Virginia Baltimora-Psycho Red M-456 Malina/Blue - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy, seksowny kostium kąpielowy w pięknej, wakacyjnej kolorystyce
- uszyty z włoskiej tkaniny Carvico Fabrics
- idealny na małe i średnie piersi oraz wąskie obwody
- dekolt z modnymi gumkami i biżuterią w złotym kolorze
- miseczki usztywniane, z wbudowanym na stałe push up-em
- push up dostępny w rozmiarach S, M, L, XL
- fiszbina pod biustem pozwala perfekcyjnie zebrać i podkreślić piersi
- konstrukcja mocno przybliża piersi ku sobie i dodatkowo optycznie je powiększa
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód zapinany na klamerkę- figi typu \"brazyliany\", wysoko wycięte z tyłu
- aby uzyskać pełen, brazylijski efekt figi należy znacząco pociągnąć ku górze bioder
- najnowsza kolekcja Lato 2018
Kostium proszę traktować jako \"mała S\", \"mała M\" itp. Dla pełnego komfortu śmiało sugerujemy zamawiać minimum 1 rozmiar większy, niż zazwyczaj się nosi.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 72-77 cm | 85-86 cm |
| M | 92 cm | 69-74 cm | 83-84 cm |
| S | 88 cm | 66-71 cm | 80-82 cm |
| XL | 100 cm | 75-80 cm | 87-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Sukienka z zamkiem na plecach S83 Beige - Nife
Podszewka: 100% poliester
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 108 cm | 99 cm | 89 cm | 74 cm |
| 38 | 109 cm | 103 cm | 93 cm | 78 cm |
| 40 | 110 cm | 107 cm | 97 cm | 86 cm |
| 42 | 112 cm | 111 cm | 101 cm | 86 cm |
| 44 | 113 cm | 115 cm | 105 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
6041 A-026 Tail Blade - Tylne Śmigło
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6041 A-026 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6041 A-026 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590823960999 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590823960999 |
AQUA EL CIRCULATOR REEF 10000 przeznaczony do akwariów rafowych
| Nazwa produktu | ReefCirculator 2600 | ReefCirculator 10000 |
| Kod produktu | 107451 | 107976 |
| Moc (W) | 4 | 20 |
| Wydajność (l/h) | 2600 | 10000 |
| Poj. akwarium(l) | <200 | <400 |
| EAN | 5905546058483 |
5905546019286 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 107976 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 107976 |
BUTY SPORTOWE NA PLATFORMIE 2160-1B CNB2160-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Vitakraft Lebertran Perlen 20g- Witaminy dla papugi falistej
Skład: nasiona, składniki mineralne (kwaśny węglan wapnia 1% i kwaśny fosforan wapnia 2%), oleje i tłuszcze (tran rybi 1%), cukier, drożdże.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 21193 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 21193 |
Komplet Model Taylor Red - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-100 cm | 93-100 cm |
| S/M | 88-92 cm | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Kamera Obrotowa FULL HD WiFi/P2P (Cały Świat) Ukryta w Zegarku Biurkowym + Zapis + Detekcja Ruchu...
Szpiegowska Mikro-Kamera FULL HD (
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073412498 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073412498 |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Armii Szwajcarskiej Victorinox SWISS ARMY (10-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160017055 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160017055 |
Flexi Vario taśma 5 metrów rozmiar S - Niebieska
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Figi Model Fiore Black - Italian Fashion
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| XXL | 120-124 cm |
| XXXL | 128-132 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI Z HAFTEM BIAŁE B71H-25 WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
CHABA Obroża odblaskowa 20(+)mm / 46cm kolor: zielony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Kobiece figi.
- klasyczny krój
- bawełniany klinek
- model w całości wykonany jest z wysokiej jakości siateczki
- z przodu koronkowa wstawka
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |


_715_s107-09.jpg)