Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: proso, mąka, owies bezłuskowy, biszkopty 6%, proso czerwone, kanar, granulat kukurydziany, płatki owsiane, siemię lniane, konopie
Dodatki: wit. B1 0,8 mg/kg, wit. B2 3,0 mg/kg, wit. B6 1,5 mg/kg, wit. K3 1,5 mg/kg, wit. C 20,0 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Bluzka z falbankami B82 Grey/Kropki - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 67 cm | 96 cm |
| 38 | 67.5 cm | 100 cm |
| 40 | 69 cm | 104 cm |
| 42 | 71 cm | 108 cm |
| 44 | 72 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model ASU0008 Beige - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 87 cm | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 87 cm | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 87 cm | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 87 cm | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2SXL-lila |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2SXL-lila |
Sukienka Model Beata 4 Navy - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 97 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XXL | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Sandał SANDAŁKI ESPADRYLE W PASKI CZERWONE LK16P RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Happy Cat Sensitive Kaczka 300g
Wszystkie karmy HAPPY CAT nie zawierą sztucznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Pochodzenie składników z kontrolowanych ekologicznych gospodarstw. Wykonane w Niemczech pod ścisłą kontrolą jakości niezależnego instytutu badań żywności !
Zbilansowana optymalnie zawartość minerałów, to smakowita karma stanowiąca fundament harmonijnego rozwoju i zdrowia dla Twojego kota. Zastosowano nową formułę All in One dla żywienia kotów na każdym etapie życia. Nowa formuła obejmije m.in.:
zawiera taurynę i różnorodne białka zwierzęce
odpowiednie PH dba o zdrowie dróg moczowych, także kotów kastrowanych
zawiera kawasy Omega 3 i 6, niezbędne dla zdrowia skóry i sierści ułatwia pozbywanie się kul włosowych i zapobiega ich tworzeniu
zapewnia pielęgnację uzębienia Wiele kotów ma delikatny układ pokarmowy, wrażliwy na tradycyjne rodzaje mięsa i białek, a także złą tolerancją na wszelkiego rodzaju dodatki zbożowe w różnej postaci zawartej w karmie. Karma Kaczka Sensitive, z dodatkiem lekkostrawnego ryżu oraz wysoko przywajlanych ziemniaków, nie zawierające zbóż, przeznaczona jest dla kotów wrażliwych i alergików. Kaczka snesitive zawiera wyłącznie jeden rodzaj białka, pozwalając na eliminację problemów z alergiami. Dodatek żurawiny wzmacnia walory smakowe i wspomaga układ moczowy i nerki. Optymalna w białko dieta oparta na mięsie kaczki, jest niezwykle smakowita, a dodatkowo chroni delikatny i wraźliwy organizm, dostarczając niezbędnych składników odżywczych. Karma dla dorosłych kotów Happy Cat Kaczka Senstive, wyprodukowana jest z wysokiej jakości mięsa kaczego, pochodzącego ze ekologicznych hodowli oraz wysoce przyswajalnych, bezglutenowych ziemniaków i ryżu w różnych kompozycjach.
dla kotów od 12 miesiąca dla kotów wrażliwych z alergiami
nie zawiera zbóż i glutenu dla kotów wybrednych wspiera układ moczowy i nerki
odpowiednia dla wszystkich ras
suszone mięso kaczki* (23%), mąka ryżowa (22%), białko ryżowe (19%), tłuszcz drobiowy, płatki ziemniaczane (5%), hydrolizat wątroby, celuloza*, olej słonecznikowy, wytłoki buraczane* (bez cukru), żurawina* (0,5%), chlorek sodu, suszone drożdże*, wytłoki z jabłek* (0,4%), olej rzepakowy, chlorek potasu, wodorosty* (0,2%), siemię lniane (0,2%), juka Schidigera* (0,04%), korzeń cykorii* (0,04%), drożdże* (wyciąg), ostropest, karczoch, mniszek lekarski, imbir, liście brzozy, pokrzywa, rumianek, kolendra, rozmaryn, szałwia, korzeń lukrecji, tymianek (suszone zioła, ogółem: 0,18%);
Składniki analityczne:
Witaminy / kg: 18000 IU witamina A, witamina D3 1800 IU, witamina E 100 mg, witamina B1 5 mg, witamina B2 6 mg, witamina B6 4 mg D (+) biotyna 700 µg, kwas pantotenowy 12 mg, niacyna 45 mg, witamina B12 75 µg, chlorek choliny 75 mg,
Przeciwutleniacze: tokoferol, ekstrakty z olejów roślinnych,
Mikroelementy / kg: żelazo 120 mg, miedź 12 mg, cynk 150 mg, mangan 30 mg, jod 2,5 mg, selen 0,2 mg,
Aminokwasy / kg: DL-metionina 4500 mg, Tauryna 1000 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-3631 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-3631 |
Sukienka Model S018 Red - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 92 cm | 92 cm | 78 cm |
| S | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 93 cm | 100 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czerwony |
Figi Pełne Model Athina Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 95-99 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-105 cm |
| XXL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI ESPADRYLE BIAŁE BB06P WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,3 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
S800G-03 Ascend And Descend - Sanki, Podwozie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S800G-03 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S800G-03 |
POKRYWA FILTRU PALIWA URSUS 4512 , 4514 , FPV5.7-01
Numer do celów porównawczych :
FPV5.7-01
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 656FPV5701 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 656FPV5701 |
Belgijski Pistolet Skałkowy (dekoracyjny) z XVIIIw. - Srebrny.
z XVIII wieku - Srebrny.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620106 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620106 |
Torebka duży kuferek eko skóra Etno Styl 0816B Black - Manzana
Szerokość dna 16 cm
Wysokość 35 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Sukienka Model 13-10 Light Grey/Napisy - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Żakiet Model K054 Black - Lenitif
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model 821-CHE-1 Black - Obsessive
Zobacz, jaka jest piękna:
- luźna, koronkowa góra i przylegający do ciała, dzianinowy dół, niezwykle zmysłowe połączenie!
- rząd kwiatuszków na głębokim dekolcie, rękawkach i na plecach
- słodka kokardka pod biustem
- brzegi wykończone koronką
- w zestawie koszulka i piękne, koronkowe stringi
- przyjemny w dotyku, elastyczny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
SNEAKERS Z SATYNOWĄ SZNURÓWKĄ NC92 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,7 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |


_biszkopt_mala_papuga.jpg)