Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: kanar, proso, rzepik, mąka, płatki owsiane, owies bezłuskowy, marchewka 2,5%, siemię lniane, konopie, granulat kukurydziany, papryka 1%
Dodatki: wit. B1 0,8 mg/kg, wit. B2 3,0 mg/kg, wit. B6 1,5 mg/kg, wit. K3 1,5 mg/kg, wit. C 20,0 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Koszula Damska Model ABK0002 Brown - ABG
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63 cm | 82 cm |
| 36 | 63 cm | 86 cm |
| 38 | 63 cm | 90 cm |
| 40 | 63 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Klasyczna sukienka z dekoltem w łódkę S82 Navy - Nife
Podszewka: 100% poliester
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 106 cm | 99 cm | 88.5 cm | 74 cm |
| 38 | 106.5 cm | 103 cm | 92.5 cm | 78 cm |
| 40 | 108 cm | 107 cm | 96.5 cm | 82 cm |
| 42 | 109.5 cm | 111 cm | 100.5 cm | 86 cm |
| 44 | 111 cm | 115 cm | 104.5 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Koszula Model M037 Dark Print - Mosali
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 66 cm | 108 cm |
| L/XL | 66 cm | 104 cm |
| S/M | 66 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka Model M354 Black - Makadamia
Stylowa sukienka damska.
- kuszący kopertowy dekolt
- delikatny krótki rękaw
- długość midi
- w pasie wygodna gumka
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości, rozciągliwego materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Polyester 55 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 95 cm | 104 cm | 80 cm | 88 cm |
| 38 | 96 cm | 108 cm | 84 cm | 92 cm |
| 40 | 97 cm | 112 cm | 88 cm | 96 cm |
| 42 | 98 cm | 116 cm | 92 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE275 Black - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 110 cm | 96 cm | 94 cm |
| M | 110 cm | 92 cm | 90 cm |
| S | 110 cm | 88 cm | 86 cm |
| XL | 110 cm | 100 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model The World is Yours 579 Pink Kotki - Roksana
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Różowy |
SKŁAD MATERIAŁOWY
wiskoza 30%
poliester 65%
lycra 5%
WYMIARY:
S - biust 39cm, talia 37cm, długość rękawa 42cm, dlugość 86cm
M - biust 41cm, talia 39cm, długość rękawa 43cm, długość 87cm
L - biust 43cm, talia 41cm, długość rękawa 44cm, długość 88cm
XL - biust 45cm, talia 43cm, długość rękawa 45cm, długość 89cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Over Zoo Szampon dla psów długowłosych 250ml
Dzięki zawartości olejków eterycznych z drzewa herbacianego, cytrynowego, pomarańczowego oraz geranium, szampon działa odstraszająco na owady (muszki, komary, kleszcze). Preparat nie zawiera sztucznych substancji zapachowych. Nie zawiera barwników. Jest hipoalergiczny. Nie zawiera soli (nie podrażnia delikatnej skóry psa). Sposób użycia: Zmoczyć sierść psa letnią wodą. Niewielką ilość szamponu dobrze rozprowadzić po ciele, unikając przy tym kontaktu z oczami. Następnie dokładnie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. Skład: Aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, coco glucoside, glyceryl oleate, polyguatemium-7, PEG-7, glyceryl cocoate, styrene/acrylates copolymer, hydrolyzed keratin, persea gratissima (avocado) fruit oil, malaleuca alternifolia (tea tree) leaf oil, citrus aurantium (orange) fruit oil, geraniol, citrus junos, fruit oil, citric acid, tetrasodium EDTA, sodium benzoate, potassium sorbate.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Sukienka Model 4276 SKA50-619 Chaber - Bass
Polyester 17 %
~Viscosa 75 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 88 cm | 74 cm |
| 38 | 100 cm | 92 cm | 78 cm |
| 40 | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| 42 | 108 cm | 100 cm | 86 cm |
| 44 | 112 cm | 104 cm | 90 cm |
| 46 | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| 48 | 120 cm | 112 cm | 98 cm |
| 50 | 124 cm | 116 cm | 102 cm |
| 52 | 128 cm | 120 cm | 106 cm |
| 54 | 132 cm | 124 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Niebieski |
Poduszka okrągła M - dark brown
Poduszka, w kształcie oponki, dla kotów i małych psów, dająca Twojemu pupilowi komfort i wygodę, otulając go w swoich objęciach. Twój pupil polubi kształty oponki i jej wygodną poduszkę od pierwszego razu. Zastosowany bardz materiał stosowany do produkcji przytulanek dla najmłodszych.
mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Można prać w pralce w temperaturze 30°C.
Rozmiar M
średnica ok 55 cm, grubość ok 10cm
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PO-mf-brac |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PO-mf-brac |
Podkolanówki Super Bezuciskowe 15 Den Lycra Model Code 504 Neutro - Gabriella
Damskie podkolanówki 15 Den z szeroką, nieuciskającą gumką i niewidocznym wzmocnieniem części palcowej.
W opakowaniu znajdują się 2 pary.
Skład: 85% poliamid, 15% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
Lauren Design Legowisko Daisy rozmiar 65 - Granatowy - szary pikowane
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 01651101 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 01651101 |
Flexi SET Linka 5 metrów rozmiar M Czerwona - zestaw
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
CHABA Obroża taśmowa ozdobna 25mm / 70cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0328 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 0328 |
Koszulka Top Model DP 1100-001 Black - Moraj
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| XXL | 120-124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Erin White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model B014 Black - BE
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Sweter Damski Model SW01 Bordo - Nife
~Spandex 5 %
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 59 cm | 50 cm | 100 cm |
| 38 | 60 cm | 51 cm | 104 cm |
| 40 | 61 cm | 51 cm | 108 cm |
| 42 | 62 cm | 52 cm | 112 cm |
| 44 | 63 cm | 52 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
GF Peleryna przeciwdeszczowa szara H07/9
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model Margaret 190-2 Light Grey - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 118 cm | 110 cm | 110 cm |
| M | 108 cm | 100 cm | 100 cm |
| S | 98 cm | 92 cm | 92 cm |
| XL | 124 cm | 116 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |


_kolorowe_piorka_kanarek.jpg)