| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
Komplet Model Mokettina Black - Obsessive
Więcej o Mokettinie:
- urocza koszulka w eleganckiej czerni
- regulowane szelki ? łatwa regulacja i świetne dopasowanie
- prześwitująca koronka z przodu ? seksownie odsłonięte ciało!
- zalotna kokardka w okolicy biustu
- efektowne marszczenia na bokach
- tył wykonany z gładkiej tkaniny
- w komplecie pasujące do całości, klasyczne stringi
- delikatny, idealnie rozciągliwy materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Figi Celine F figi Czarny - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
DOLFOS Biotyna - preparat mineralno - witaminowy dla psów MINI 90tab.
Karma uzupełniająca mineralna dla psów. Właściwości: Preparat zawiera biotynę, aminokwasy, cynk w formie organicznej (chelatowej) i nieorganicznej oraz witaminy z grupy B - składniki niezbędne dla prawidłowego rozwoju i formowania okrywy włosowej.
Preparat zalecany jest dla wszystkich ras psów, w tym zwłaszcza suk po zakończonym okresie karmienia i odchowie szczeniąt. Ponadto wskazaniem do używania preparatu są: przesuszona skóra, nadmierne złuszczanie naskórka, matowość, wzmożona łamliwość włosa, nasilone wypadanie sierści oraz przeciągające się okresy linienia. Dodatki w 1 tabletce mini
Witaminy, prowitaminy i chemicznie dobrze zdefiniowane substancje o podobnym działaniu:
Witamina H (Biotyna) 212 µg
Witamina B1 3,3 µg
Witamina B2 3,3 µg
Witamina B6 6,6 µg
Witamina B12 0,01 µg
Niacyna 160 µg
Kwas pantotenowy 8,9 µg
Kwas foliowy 4,4 µg
Chlorek choliny 730 µg
Mieszanki pierwiastków śladowych: Żelazo (siarczan żelaza (II) * H2O; E1) 80µg, Cynk (siarczan cynku * H2O; E6) 1 100µg, Cynk (chelat cynkowy wodzianu glicyny; E6) 500µg; Aminokwasy, ich sole i podobne produkty: 3c301 DL-Metionina technicznie czysta 0,27mg; Przeciwutleniacze Składniki analityczne w 1 tabletce
Wapń 0,48mg, Fosfor 3,14mg, Sód 4,6mg Informacje dodatkowe
Lizyna 8,9mg/tab., DL- Metionina+Cystyna 2,8mg/tab., Treonina 5,9mg/tab., Tyrozyna 1,07mg/tab.
Skład: suszone drożdże piwne, maltodekstryna, stearynian magnezu Instrukcja stosowania: Tabletki Mini:
1 tabletka na 3 kg ciężaru ciała dziennie W przypadku bardzo nasilonego wypadania włosa oraz trwałej matowej sierści, zalecane jest podwojenie ilości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
Bluzka z tkaniny kostiumowej GR1083 Milk/Mint - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
LORDSY ESPADRYLE 6084 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,4 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model VT084 Oliwka - Venaton
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Czapka Model Wanda Green - Kamea
alpaka 20 %
~Moher 10 %
wełna 50 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Zielony |
Figi Model 1577 Black - Lupo Line
Tkanina: 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Versele Laga Crispy Muesli - Rabbits - mieszanka dla królików miniaturowych 2,75 kg
- Różnorodność oraz duża zawartość warzyw sprawia, że mieszanka jest bardzo chętnie jedzona.
- Duża ilość włókna zapewnia właściwe trawienie i higienę zębów.
Skład: produkty pochodzenia roślinnego, zboża, warzywa 10%, minerały, nasiona.
Analiza chemiczna: białko surowe 16%, tłuszcz surowy 3,5%, włókno surowe 14%,
popiół surowy 7%, wapń 1,1%, fosfor 0,55%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 50 - 80 g karmy, w zależności od rozmiaru i rasy królika. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461702 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461702 |
Sukienka 16971 Black - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 46 cm | 42 cm | 37 cm |
| M | 44 cm | 40 cm | 35 cm |
| S | 42 cm | 38 cm | 33 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Transporter Capri III kolor jasnoszary/szary
- wykonany z plastiku
- z uchwytem
- dodatkowy przyrząd do mocowania pasów samochodowych
- dziury wentylacyjne
- wymiary 40 x 38 x 61 cm
- waga do 12 kg
- waga transportera 2,1 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39831 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39831 |
Kwasomierz do Gleby/Tester pH Gleby.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416007 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416007 |
Sweter Damski Model Candice SWE 042 Beige - MKM
~Polamid 20 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 60 cm | 98 cm |
| M | 60 cm | 88 cm |
| XL | 60 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model 1427 Light Pink - Ava
Świetny półusztywniany biustonosz w modnym pomarańczowym kolorze.
- górna część miseczki pokryta kuszącym haftem
- miseczki oraz mostek wykonane są z gładkiej dzianiny
- tył ze sprężystej siateczki
- między miseczkami kokardka z szykowną ozdobą
- pionowe fiszbiny
- regulowane, nieodpinane ramiączka
- ramiączka ozdobione subtelnymi kokardkami
Elastan 4 %
~Polamid 88 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model MM 011-2 Jeans - Morimia
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 90 cm | 72 cm |
| M | 86 cm | 70 cm |
| S | 82 cm | 66 cm |
| XL | 96 cm | 76 cm |
| XXL | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Niebieski |
Pistolet MAJOR (replika H&K) RAM na Kule Gumowe, Pieprzowe, Pudrowe i Precyzyjne 12,7mm (0.50&qu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590086237860 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590086237860 |
Do skompletowania idealnej całości polecamy Peniuar z przeźroczystego tiulu z kapturkiem, który idealnie współgra z koszulką.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1435 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1435 |
Sukienka Plażow Tunika Model Elsa Squalo M-313 Grafit - Marko
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 93-96 cm | 90-92 cm |
| M | 89-92 cm | 87-89 cm |
| S | 85-88 cm | 84-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |

