Sposób użycia: Niewielką ilość neutralizatora posypać spód klatki przed nasypaniem zwykłego podłoża.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
Bluzka Model L025 Ecru - Lapasi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 96 cm |
| M | 61 cm | 92 cm |
| S | 61 cm | 88 cm |
| XL | 61 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Beżowy |
Koszulka nocna Halka Model Indiana Ecru - Kalimo
Haleczka wykonana z naturalnego włókna (wiskoza) miękko otula kobiece ciało dając uczucie naturalnego komfortu, natomiast fantazyjne rękawki nadają jej frywolnego charakteru. Odpowiednia długość halki i materiał z którego jest wykonana daje Tobie możliwość wyboru: piżamka czy sukienka? Na co dziś masz ochotę...
Styl:
dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoką swobodę noszenia
zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
łódkowy dekolt
opadające, wiskozowe rękawki
całkowita długość mierzona po szwie bocznym: 59cm.
Materiał:
wysokogatunkowa, oddychająca wiskoza, tzw. ?jedwab drzewny?
odpowiednia miękkość, elastyczność
lekkość, przewiewność
Dodatkowe cechy produktu:
fantazyjne opadające rękawki
wykończenie cieniutką lamówką
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Beżowy |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT X220 ,220 ,6655786 , 28044-4,
Numery do celów porównawczych:
6655786 ,28044-4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6655786AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6655786AE |
Sukienka Model M486 Bordo - Figl
- zmysłowa sukienka
- wykonana z gładkiej, jednolitej dzianiny
- ołówkowy krój podkreślający kształty
- asymetryczny fason
- na wysokości dekoltu ozdobne wycięcie
Skład: 92% bawełna, 8% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 93-100 cm | 70-77 cm |
| S/M | 92-98 cm | 85-92 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Multitool Swiss Tech Bodyguard ESC 5w1.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414942 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414942 |
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 74 cm | 140 cm |
| S/M | 64 cm | 128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model S093 Grey - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 120 cm | 101 cm | 97 cm | 80 cm |
| M | 119 cm | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 118 cm | 91 cm | 87 cm | 71 cm |
| XL | 121 cm | 106 cm | 102 cm | 86 cm |
| XXL | 122 cm | 111 cm | 107 cm | 91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Szary |
Water Boost Potassium - potas dla roślin 500ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATER BOOST |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATER BOOST |
Bluzka Model Kansas 5169 Pink - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 84 cm |
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Koszula Damska Model M535 Wzór 58 Navy - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Erato Black - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XXL | 115-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
Body Model 839-TED-1 Black - Obsessive
Oto jest! Body, dzięki któremu spełnią się Twoje najskrytsze marzenia. Nie wierzysz My też nie wierzymy ? my to wiemy! Krój, który urzeka swoją prostotą i zaskakuje pikantną niespodzianką! Dla kusicielek takich jak Ty to mieszanka wprost idealna. Dalej nie wierzysz? Pora więc, abyś przekonała się na własnej skórze!
Przygotuj się, przed Tobą dodatkowe informacje:
- seksowne body z otwartym krokiem
- miękkie miseczki pełen komfort i świetny wygląd biustu!
- regulowane ramiączka idealne dopasowanie ma znaczenie
- satynowa kokardka i zawieszka w kształcie serduszka NickelFree nie zawiera ani grama niklu
- elastyczna siateczka idealnie dopasowuje się do kształtów
- pikantny, otwarty krok z regulowanymi paseczkami
- przyjemne i elastyczne materiały
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Oto ciekawe połączenie kwiatów z prążkami! Scalenie tych dwóch motywów tworzy fascynujący model Denise. Miseczki w całości pokryte elastyczną koronką. Mostek zdobi motyw poziomych prążków, natomiast boki dekorują kwiatowe wzory. Denise to czysta biel, która zwabi i skusi każdą miłośniczkę pięknych i stylowych modeli. Model o perfekcyjnej konstrukcji, która zapewnia idealnie wyeksponowanie biustu. Szeroka rozmiarówka sprawia, że każda kobieta może poczuć się jak bogini!
Ramiączka regulowane, nieodpinane.
Tył wykonany z mikrofibry.
Dolna część miseczek została wyścielona komfortową bawełną.
Miseczki półusztywniane, posiadają dodatkową wyjmowaną wkładkę usztywniającą.
Skład:
80% poliamid
2% elastan
14% bawełna
4% inne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 70D,70F,65G,65H,70I |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | 70D,70F,65G,65H,70I |
Bluzka Model Christina k.r. White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Sukienka model 1580 Black - PeeKaBoo
Elastan 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 94 cm |
| M | 95 cm | 90 cm |
| S | 94 cm | 86 cm |
| XL | 97 cm | 98 cm |
| XXL | 98 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Sandał SANDAŁKI NA SZPILCE CZERWONE Z921-7SA-2 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Frida - Wiesmann
~Polamid 90 %
Polyester 2 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
Spódnica z wygodnymi kieszeniami GR1118 Mint - GrandUA
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
Tor Prosty Start - Część Zamienna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor16 |


_gryzon_lesny.jpg)