Łagodny szampon pielęgnacyjny zawierający, oprócz składników myjących, substancje aktywne: wyciąg z aloesu, glicerynę i D-panthenol. Gliceryna i aloes chronią skórę przed wysychaniem, nawilżają ją. Ekstraktu z aloesu i pantenol działają kojąco, łagodzą podrażnienia i zapobiegają wypadaniu sierści. Panthenol ułatwia procesy gojenia mikrouszkodzeń skóry, zapobiega rogowaceniu naskórka.
pH neutralne dla zwierząt.
Skład : Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocoamide DEA, Cocoamidopropyl betaine, Aloe Vera extract, Glycerine, Panthenol, Perfum, Sodium Chloride, Citric Acid.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
Figi Model Kaja Beige - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
MIGOMAT Inwerterowy MIG 180 MMA ZESTAW
Dane techniczne:
Prąd spawania [A] 180
Sprawność [%] 40
Napięcie zasilania [V/Hz] 230/50
Zakres regulacji płynny
Zabezpieczenie prądowe [A] 20
Max. wielkość szpuli 5
Waga 16kg
Inwertorowy półautomat spawalniczy. Urządzenie pracuje zarówno jako MIG/MAG oraz MMA.
GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Sukienka Model 168-1 Black Koronka - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 86 cm | 70 cm |
| M | 80 cm | 66 cm |
| S | 78 cm | 64 cm |
| XL | 90 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415011 |
Bluza Damska Model M047 Grey - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 94-101 cm |
| S/M | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Duży Ochronny Pokrowiec na Samochód (rozmiar XL).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590447734442 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590447734442 |
Sweter Narzutka model 30041 Apricot - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 82 cm | 43 cm | szer. tyl na plasko:56 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomarańczowy |
SERA Florena - nawóz mineralny dla roślin akwariowych 5l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Bluzka Model ABK0097 Beige - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Beżowy |
Kombinezon Damski Model L156 Black - Lemoniade
- elegancki kombinezon damski
- ładnie podkreśla figurę.
- długi rękaw
- kopertowe wiązanie w talii
- po bokach kieszenie
- wykonany z jednolitej wiskozowej dzianiny
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 141 cm | 108 cm | 88 cm | 68 cm |
| M | 140 cm | 104 cm | 84 cm | 64 cm |
| S | 139 cm | 100 cm | 80 cm | 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Certech Benek Filtix-Z - Mineralny wkład do filtrów akwarystycznych
Dzięki temu przyczynia się do znacznego ograniczenia rozwoju glonów i poprawia klarowność wody. Do wody uwalniane są jednocześnie minerały wykorzystywane przez rośliny. Jest to doskonały środek do zapewnienia prawidłowej równowagi biologiczno-chemicznej wody, niezbędnej dla prawidłowego rozwoju ryb oraz roślin wodnych.
Właściwości:
- skutecznie neutralizuje szkodliwe związki azotu i metali ciężkich uwalniając jednocześnie przyswajalne minerały;
- hamuje rozrost glonów;
- poprawia klarowność wody;
- reguluje pH;
- dwa zastosowania wkład do filtrów i uzupełnianie podłoża.
Parametry techniczne:
- frakcja ziarnowa: ??????..? 2,5 - 8,0 mm;
- porowatość: ????????..? 30 ? 40 %;
- rzeczywista objętość porów: ?. 0,4 nm;
- ciężar nasypowy: ??????.... 870 kg/m3 ;
- nierozpuszczalny w wodzie;
- bez zapachu;
- wygląd: ?????????.?..... szaro-zielony.
Stosowanie:
FILTIX?Z umieszcza się jako złoże filtra w końcowej fazie filtracji co zapobiegnie ewentualnemu zamuleniu. Wypełnienie można również stosować jako uzupełnienie podłoża w akwarium. Standardowe dawkowanie wynosi 0,5 kg/100 litrów wody. Przy dużym zanieczyszczeniu (przerybiony zbiornik) należy zwiększyć dawkę lub częstotliwość wymiany. Zalecany czas używania 6 m-cy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10524 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10524 |
Sukienka Model K412 Wzór 37 White - Katrus
- urocza sukienka
- o prostym a zarazem kobiecym fasonie
- z krótkim rękawem
- góra jednolita
- dół wykończony podwójną wzorzystą falbaną
- zapinana z tyłu na zamek
- sukienka bez podszewki
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model VT005 Beige - Venaton
~Viscosa 35 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
Całość bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C.
Wymiary przybliżone: średnica ok 60 cm, wysokość ok 25 cm. Waga ok 1,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | POP-mf-ziel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | POP-mf-ziel |
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415082 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415082 |
Sandał SANDAŁKI GLADIATORKI SZARE NC159 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Koszula Damska Model K42 Blue - Nife
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 64 cm | 90 cm |
| 38 | 65 cm | 96 cm |
| 40 | 67 cm | 100 cm |
| 42 | 69 cm | 104 cm |
| 44 | 70 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Zapalniczka Nagrywaj. Dźwięk+Obraz (z VOX).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415409 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415409 |
CHABA Obroża taśmowa regulowana 16mm / 30cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka Plażow Spódniczka Model Meg Nero-Granatina M-266 Black/Orange - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra |
|---|---|---|
| L | 28 cm | 94-98 cm |
| M | 28 cm | 90-94 cm |
| S | 26 cm | 86-90 cm |
| XL | 30 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |


_aloes_kot.jpg)