Skład: aktywny sorbent mineralny, talk, biosiarka, substancje zapachowe
Przeznaczenie: Suchy szampon dla psów, przeznaczony do pielęgnacji sierści psa bez użycia wody.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
Nature\'s Protection Active 4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Sukienka Model Nadia 5 Navy - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90/100 cm | 102 cm | 96 cm |
| M | 90/100 cm | 96 cm | 90 cm |
| S | 90/100 cm | 92 cm | 84 cm |
| XL | 90/100 cm | 110 cm | 102 cm |
| XXL | 90/100 cm | 116 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Tunika Model M545 White - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Mira Red - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czerwony |
Sweter Damski Model SWE112 Grafit - Lanti
~Polamid 13 %
wełna 9 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| L | 92 cm |
| M | 90 cm |
| S | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Żarówki H4 Xenon H.I.D. 12V 100/90W.
Mijania + Drogowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414869 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414869 |
PETSHINE - TALCO rękawiczka do czyszczenia kota/psa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PetShine |
| Kod producenta | 04105P |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PetShine |
| Kod producenta | 04105P |
Sukienka Model 343 Brown - Figl
Stylowa sukienka damska.
- dekolt okrągły
- długi rękaw kimono
- luźna góra o kroju typu \"nietoperz\"
- dopasowany dół
- po bokach ozdobne marszczenia
- model wykonany jest z wiskozowej, rozciągliwej dzianiny
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
ZOLUX Szelki FAMILY 10mm kol.pomarańczowy
Dostępne w czterech kolorach: niebieskim, pomarańczowym, zielonym i różowym.
Wymiary: 10mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510125ora |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510125ora |
Sukienka Model Kessi Silver - Dursi
Polyester 20 %
~Viscosa 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 74 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
ZAMSZOWE SZPILKI VICES 9138-14BE CNB9138-14BE Beżowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WS9105 Wał Napędowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WS9105 Wał Napędowy |
ZOOLEK FMC/Formisol 1l/preparat pielęgnacyjny
Stosowanie:
Do sporządzenia kąpieli o szerokim działaniu
- 10 ml na 100 litrów wody (2 krople na 1 litr).
Zachować ostrożność podczas stosowania w pH powyżej 8
1000ml- 10 000l
Vitapol Smakers kolby jajeczne dla papużek nierozłączek 2 szt.
| ziarno zbóż i produkty zbożowe | 32,00% |
| produkty piekarnicze | 66,00% |
| nasiona oleiste | 2,00% |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2606 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2606 |
TETRA DecoArt Plantastics Ambulia 38cm-roslina ozdobna
*Do stosowania we wszystkich akwariach
*Zapewniają odpowiednie miejsce do tarła
*Szybkie i łatwe roślin umieszczenie w zbiorniku, w pełni bezpieczne
*Nie wymagają pielęgnacji
*Przez długi czas zachowują niezmieniony kształt i kolor
Rozmiar: 38cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607071 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607071 |
Rajstopy Loretta 89 Nero - Gatta
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor |
TETRA Tablets Tips - tabletki przyklejane do szyby 300 tabl.
Cechy Produktu:
- tabletki należy przykleić do szyby płaską stroną
- nowe multi tabletki zawierają kombinację zbilansowanych składników odżywczych i naturalnego pokarmu (atermii, gammarusa i dafnii)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T757677 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T757677 |
Over Zoo Vet-Line Zincum Shampoo 250ml
Sposób użycia: Zmoczyć sierść psa letnią wodą. Niewielką ilość szamponu dobrze rozprowadzić na ciele psa, unikając przy tym kontaktu z oczami. Następnie dokładnie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć.
Skład: Substancje powierzchniowo czynne, cynk, ekstrakt z arniki, ekstrakt z kasztanowca, substancja zapachowa, barwnik, konserwant, woda.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OverVet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OverVet |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Giselle 142 Morela - Luna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 103-106 cm | 97-102 cm |
| M | 95-102 cm | 91-96 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 107-112 cm | 103-108 cm |
| XXL | 113-118 cm | 109-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Plażow Tunika Model Judy Bianco M-444 White - Marko
Kobieca, zmysłowa, elegancka tunika (peniuar)
Zaprojektowana dla wymagających kobiet
Świetnie się układa, z wiązaniem z boku
Lekko prześwituje
Tkanina bardzo elastyczna, miękka
Dekolt na zakładkę
Rękawy do okolic łokci
Pęknięcia w dolnej części, podkreślają linię ud
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 93-96 cm |
| M | 98 cm | 89-92 cm |
| S | 94 cm | 84-88 cm |
| XL | 106 cm | 97-100 cm |
| XXL | 110 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |


_suchy_piel_pies.jpg)