Skład: aktywny sorbent mineralny, talk, biosiarka, substancje zapachowe
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 13570 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 13570 |
VITAPOL Smakers kolby zbożowe dla koszatniczki 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1706 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1706 |
Czytnik kart pamięci ImageMate Multi-Card
Obsługiwane formaty kart (bez potrzeby używania adaptera):
• SD
• SDHC
• MultiMediaCard
• MMCplus
• MMCmobile
• RS-MMC
• RS-MMC DV
• Memory Stick
• Memory Stick PRO
• xD
• xD Type M
• xD Type M+
• xD Type H
Minimalne wymagania systemowe: •Komputer klasy Pentium lub Macintosh z obsługą złącza USB
•Windows 2000, XP, Vista
•Mac OS 10.3, 10.4 i 10.5
•Do szybkiego przesyłania danych wymagany jest port USB 2.0 Zawartość opakowania: •Czytnik
•Metalowa podstawka
•USB 2.0
•Skrócona instrukcja obsługi (Pełna instrukcja użytkownika oraz aplikacja do obsługi przycisku transferu są dostępne do pobrania pod adresem (www.SanDisk.com/imagemate)
Bluzka o prostym fasonie z rękawem na mankiecie MM2021 Grey - Mira Mod
Polyester 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
Pończochy Klasyczne Model RoseBerry stockings Black - Obsessive
Piękne pończochy z szeroką, czarną koronką
- kwiatowy moty
- nie są samonośne
- przyjemny, elastyczny materiał
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
KLAPKI NA OBCASIE CZARNE FLD-3K41 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 17809 Gold - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 90 cm | 86 cm | 72 cm |
| M | 88 cm | 84 cm | 82 cm | 68 cm |
| S | 86 cm | 80 cm | 78 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Żółty |
Bokserki Model Denso 34269-55X - Henderson
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-96 cm |
| M | 82-88 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Stringi Model Cleo Grey/Violet - Gorteks
Skład: 68% poliamid, 20% poliester, 7% bawełna, 5% elastan
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Szary |
Eleganckie stringi wykonane z delikatnej satyny. Z przodu majteczki zdobione delikatną , ażurową koronką. Do kompletu polecamy biustonosz z tej serii.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | S |
Sukienka Model 53-17 Red - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-108 cm | 90-98 cm | 78-88 cm |
| M | 90-100 cm | 88-96 cm | 74-80 cm |
| S | 86-98 cm | 80-88 cm | 68-74 cm |
| XL | 102-110 cm | 92-102 cm | 80-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
Tropical Dafnia Witaminized 100ml.- Dafnia witaminizowana dla gadów i płazów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
TRIXIE Szelki ze smyczą Good Luck dla kota - regulowane
Kolorystyka: brązowe, czerwone, jasno fioletowe. Kolorystyka losowa Rozmiar: obwód 25-44 cm/10 mm, smyczka 1,2m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-41892 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-41892 |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi Soft Model 576 Gwyneth Kawowa Perła - Gaia
Elegancki półusztywniany biustonosz został wykonany z połączenia kawowego haftu i miękkiej dzianiny o kwiatowym wzorze. Na szczególną uwagę zasługuje konstrukcja z podwyższonym środeczkiem, który idealnie przylega do mostka oraz z pogłębionymi miseczkami. Biustonosz idealnie układa się na sylwetce, zaokrągla i podtrzymuje biust. Dolna miseczka podszyta jest pianką, wyścieloną od wewnątrz 100% bawełną. Tył wykonany jest ze sprężystej, jasnej siateczki.
Do regulacji obwodu służą dwurzędowe haftki z trzystopniową regulacją oraz haftki trzyrzędowe z trzystopniowa regulacją zastosowane w rozmiarach największych E95, F90, G85, H80, I75, J70 i 65K. W modelu występują ramiączka w czterech szerokościach 12mm, 15mm, 18mm i 25mm (w rozmiarach największych). Ramiączka regulowane, nieodpinane.
Elastan 11 %
~Polamid 69 %
~Poliuretan 4 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz Soft Model V-5581 Lazurite White - Axami
Miękka balkonetka Lazurite to zachwycająca uroda subtelnego haftu, który znakomicie podkreśli piękno Twojego dekoltu. Tył wykonany z gładkiej mikrofibry. Model posiada pionowe fiszbiny boczne oraz regulowane, nieodpinane ramiączka.
Do kompletu proponujemy figi Lazurite.
~Polamid 48 %
Polyester 46 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Atilla Ecru - Dursi
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Beżowy |
Oryginalny sweter z dwóch materiałów GR1311 Musztarda - GrandUA
Polyester 90 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Żółty |
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Rachel 148 Łosoś - Luna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 103-106 cm | 97-102 cm |
| M | 95-102 cm | 91-96 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 107-112 cm | 103-108 cm |
| XXL | 113-118 cm | 109-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Różowy |


_suchy_pielegnacyjny_dla_kota.jpg)