Jest to produkt naturalny powstały z mikrowłókien drewna sosnowego i świerkowego bez dodatków chemicznych. Posiada bardzo wysoką wchłanialność oraz doskonale wiąże zapachy, jest przyjazny dla środowiska i zwierząt, można go z łatwością usunąć drogą sanitarną ponieważ jest w 100% biologicznie odbudowywalny. Granulat ten poprzez swoje właściwości stwarza naturalne i przyjazne środowisko dla naszego pupila, a nam pozwala w prosty i wygodny sposób utrzymać czystość i higienę w każdej kuwecie i klatce.
Zalety:
- duża chłonność,
- pochłanianie nieprzyjemnych zapachów,
- łatwość usuwania,
- naturalność,
- ulega biodegradacji.
Surowiec:
Naturalne drewno z drzew iglastych. O zapachu cytrynowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 13174 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 13174 |
Piżama Komplet Model Sensis Night Grey - Sensis
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 90-98 cm | 8-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
Nagrzewnica/Termowentylator Samochodowy 12V/150W.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415686 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415686 |
Gorsenia biustonosz k 156 toscana
Gorsenia K156 Toscana
Ponadczasowy, klasyczny i elegancki model. Ten usztywniany biustonosz został wykonany z gładkiej, miękkiej dzianiny. Wewnętrzna strona podszyta jest 100% bawełną. Między miseczkami fantazyjna kokardka. Konstrukcja bardzo ładnie zbiera i eksponuje biust. Trzystoponiowa regulacja trzyrzędowej haftki oraz boczne fiszbiny to dodatkowe atuty tego biustonosza. Ramiączka nieodpinane, regulowane, ozdobione malutkimi kokardkami.
Do kompletu polecamy figi K157.
Skład: 90% poliamid, 7% elastan, 3% poliester.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 70D,70E,75B,85C,65E,65H,85D,75F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 70D,70E,75B,85C,65E,65H,85D,75F |
Trixie Miska podróżna składana 1,8 L
Pojemność: 1.8l.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2481 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2481 |
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| 3XL | 121-128 cm | 94-98 cm |
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| M | 95-100 cm | 70-74 cm |
| S | 90-94 cm | 64-68 cm |
| XL | 107-113 cm | 82-86 cm |
| XXL | 114-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Czarny |
Amortyzator Bumper Do 710 - 710-018
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-020 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-020 |
Podkładka Antypoślizgowa, Bezinwazyjna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415617 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415617 |
Półbiustonosz Model V-5401 Pamper me Black/Beige - Axami
Elastan 1 %
~Polamid 61 %
~Poliuretan 9 %
Polyester 18 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |
Czapka Damska Model Luna Sky Blue - Kamea
LUNA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- czapka idealnie dopasowana do głowy,
- wykonana jest z bardzo ciepłej, wełnianej przędzy o ciekawym splocie,
- tył wykończony zakładką,
- wnętrze podszyte miękkim polarem,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka z podwójnej dzianiny GR1320 Black - GrandUA
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Soft Kalisi White - Róża
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
SERA Goldy - pokarm płatkowany dla złotych rybek 10g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Kurtka Damska Model 096 Brown - Figl
- kobieca kurtka damska
- długi rękaw
- zapinana z przodu na zatrzaski
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Figi Model 667B Ronnie Black - Gaia
Kobiece figi typu brazilian. Powstały z połączenia siateczki, kuszącej koronki oraz lśniącej dzianiny. U góry subtelna kokardka.
Do kompletu polecamy biustonosz 667.
Elastan 16 %
~Polamid 71 %
Polyester 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
Dyktafon/Rejestrator Dźwięku Ukryty w Długopisie (poj. 4GB).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077735362 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077735362 |
Bokserki Model Perfect Authentic Blue - Cornette
Cechy produktu:
- delikatna, płasko łączona guma
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Anna Beige - Nipplex
Klasyczne figi wykonane z elastycznej, modelującej, gładkiej dzianiny. Lekko podwyższony stan. Tył pełny, jednolity. Przód zdobi satynowa kokardka oraz subtelne tasiemki.
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Beżowy |
Modna kurtka z kontrastowymi długimi rękawami MM3024 Blue - Mira Mod
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Dagna kr.r. Melange - Italian Fashion
Klasyczna koszulka nocna idealnie nadaje się dla kobiet w ciąży, a także w późniejszym okresie do karmienia.
- krótki rękaw t
- głęboki okrągły dekolt
- dekolt wykończony gumką i subtelną lamówką
- łatwy dostęp do piersi
- prosty krój
- komfortowy fason
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| XXL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
Dolina Noteci Natural Taste z drobiem baton 1kg
Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras z drobiem.
Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 50% (w tym 10%) drobiu,zboża, substancje mineralne.
Analiza: białko 16%, oleje i tłuszcze surowe 14%, popiół surowy 2,5%,włókno surowe 1%, wilgotność 60%.
Dodatki dietetyczne/kg: Witamina A-4300 IU, Witamina D3 - 380 IU,Witamina E - 42 mg, E4/Miedź - 2,5 mg. - See more at: http://www.zoocentrum24.pl/karmy-dla-psow-mokre/1458-dolina-noteci-natural-taste-baton-z-drobiem-1kg.html#sthash.zlp4z0E2.dpuf
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |

