Stosowanie: Zawartość opakowania wysypać do klatki zachowując warstwę rzędu ok. 2 cm. Żwirki Natural-Vit nie zbrylają się, lecz całkowicie pochłaniają dozowane do niego płyny, otaczając swymi ziarnami części stałe oraz neutralizując zapachy. Zaleca się przy tym na bieżąco usuwać zanieczyszczenia stałe. Płyny wchłaniane do wewnątrz ziaren żwirku częściowo odparowują bezzapachowo.
Zawartość klatki eksploatować:
-do momentu gdy wyczuwalne są zapachy
-do momentu całkowitego rozpadu granulatu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12535 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12535 |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Chantal - Babella
Produkty Babella sprzedawane są w eleganckich i gustownych opakowaniach, dzięki czemu będą wspaniałym upominkiem dla bliskiej osoby.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 100-104 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model L048 Black - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 106 cm | 110 cm | 76 cm |
| M | 91 cm | 102 cm | 106 cm | 72 cm |
| S | 90 cm | 98 cm | 102 cm | 68 cm |
| XL | 93 cm | 110 cm | 114 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Czarny |
2-Stronne Ochronne Etui do Tabletu 10".
Niezbędna rzecz dla każdego posiadacza Tabletu!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544173 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544173 |
Sukienka Model Cleo 208 Gold - IVON
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Żółty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415480 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415480 |
Szpiegowski/Bezpieczny Telefon GSM z Modulatorem/Zmieniaczem Głosu + Nagrywanie Rozmów Tel...
-torem/Zmieniaczem Głosu +...
Podkoszulka Model Nata White - Babell
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Stacja Pogody + Zegar + Projektor.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415024 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415024 |
Tropical SuperTabin A 90tabl.- Wieloskładnikowy, podstawowy pokarm w postaci samoprzylepnych tabl.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Bluzka Model Siti Gołębi - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Shoreline 024 Milk - Violana
~Viscosa 21 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Beżowy |
Kule Pudrowe 10,9mm/0,43'' do Pistoletów RAM/100szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000550403166 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000550403166 |
Piżama Komplet Model Venus Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620084 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620084 |
Sukienka Model ED004-3 Black - Ella Dora
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 96 cm | 82 cm | 86 cm |
| 38 | 91 cm | 100 cm | 86 cm | 90 cm |
| 40 | 92 cm | 104 cm | 100 cm | 94 cm |
| 42 | 93 cm | 108 cm | 104 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
Applaws Kurczak- karma dla kotów dorosłych 400g
Analiza odżywcza: Białko 47%, Oleje i Tłuszcze 20%, Popiół 9,9%, Błonnik 2%, Wapno 2%, Fosfor 1,6%, Witamina A 12000 j/kg, Witamina D3 1200 j/kg, Witamina E (alfa-tokoferol) 600 j/kg, Miedź (siarczan miedzi) 12 mg/kg. Tauryna 0,183%. Zawiera ekstrakty naturalnego pochodzenia bogate w Witaminę E. Karma zawiera poniżej 15% węglowodanów. Nie zawiera sztucznych barwników, przypraw ani konserwantów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
Sukienka model 1445 Light Gray - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L/XL | 95 cm | szer. na plasko:48 cm | szer. na plasko:41 cm |
| S/M | 94 cm | szer. na plasko:45 cm | szer. na plasko:38 cm |
| XXL | 96 cm | szer. na plasko:51 cm | szer. na plasko:44 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Pilot z Breloczkiem Nagrywający Dźwięk+Obraz.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415068 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415068 |
Czapka Model Cornelia Orange - Kamea
CORNELIA to niezwykle twarzowa czapka, która doskonale układa się na głowie,
- gładka czapka o melanżowym wzorze, idealnie dopasowanym do głowy,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy,
- tył wykończony zakładką,
- wnętrze podszyte miękkim polarem,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
Polyester 32 %
wełna 46 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Pomarańczowy |
Filtr oleju silnikowego do Fendt F411201510010
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F411201510010 |
| Zastosowanie | Filtr+oleju |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | 15+cm |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F411201510010 |
| Zastosowanie | Filtr oleju |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | 15 cm |
| Średnica wewnętrzna gwintu |


_trees.jpg)