| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
GF Derka czarna SOFTSHELL DW70/XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Półbiustonosz Model V-1711 Blackjack - Axami
Elastan 4 %
~Lycra 1 %
~Nylon 50 %
~Polamid 14 %
~Poliuretan 10 %
Polyester 6 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
2-Stronne Ochronne Etui do Tabletu 7".
Niezbędna rzecz dla każdego posiadacza Tabletu!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544171 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544171 |
TETRA IN plus Internal Filter IN 600 - filtr wewnętrzny do akw. 50-100l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607651 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T607651 |
Luneta Składana Scout 30x50 WA.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105020050 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 744105020050 |
Piżama Szorty Model Mirabella kr.sp. Navy - Italian Fashion
Krótkie szorty Mirabella.
- wzór w duże grochy
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- nogawki wykończone są falbanką
- szorty wykonane są z przyjemnej w dotyku, bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Elegancka klasyczna prosta sukienka GR2061 Light Blue - GrandUA
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Sweter model 30043C Jeans - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 69 cm | 59 cm | Szer. na plasko: 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Marynarka Damska Model Soveto 9228 Grey - Click Fashion
Elastan 3 %
~Polamid 25 %
Polyester 6 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Szary |
Sukienka wizytowa Model 828a Green - Margo Collection
Polyester 20 %
~Viscosa 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model T2 Light Grey - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 95 cm | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| 38 | 95.5 cm | 98 cm | 90 cm | 78 cm |
| 40 | 96 cm | 104 cm | 96 cm | 84 cm |
| 42 | 96.5 cm | 110 cm | 102 cm | 90 cm |
| 44 | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
Skład surowcowy: 94% Bawełna, 6% Elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1516 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1516 |
AQUA EL Podstawka pod akwarium 2 komplet FAN-2/3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
Sukienka dresowa D-020 Ice Mint - Viall
~Lycra 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Andrea Bianco M-447 White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Nasi botanicy zaobserwowali, że kwiatek szczególnie dobrze czuje się postawiony na parapecie czy biurku w pokoju dzieci i nastolatków oraz wszystkich, którzy lubią odrobinę pozytywnego szaleństwa, kolor, radość, uśmiech i… muzykę!
„Roślinka\", która gra na saksofonie i tańczyNakarm kwiatek energią z baterii, włącz przycisk i ciesz oczy oraz uszy jedynym w swoim rodzaju show! Kwiatek tańczy oraz gra na dołączonym instrumencie z wprawą godną mistrza estrady.Pomysłowy i stylowy upominekWybierając kilka kwiatków z różnymi instrumentami, możesz stworzyć własny, bardzo kwiecisty zespół muzyczny!Hit wśród interaktywnych gadżetów muzycznych!Rewelacyjna ozdoba, która ucieszy każdego
Bezpieczeństwo i jakość na 5!Dzięki najwyższej staranności wykonania oraz jakości wykorzystanych materiałów, gadżet jest bezpieczny w użytkowaniu. Doniczka i kwiatek są miękkie, a zarazem stabilne.
Gotowy na założenie niebanalnego domowego ogródka? To załaduj kwiatek do koszyka i czekaj na dostawę!
Zawartość zestawu:kwiatek - interaktywna zabawka muzyczna (1 szt.)Specyfikacja:
| Zasilanie: | baterie (brak w zestawie) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | CL1324 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | CL1324 |
Ledowa Lampka Wodna (akwarium) z Rybkami (40cm).
Ledowa Lampka Wodna (akwarium) z Ruchomymi Rybkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590789124709 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590789124709 |
Alkomat Cyfrowy AT6000 + 2 Ustniki Wielokrotnego Użytku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620911 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620911 |
Komplet Model Ravenna corset Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 80B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 80B |


_green_algae_wafers.jpg)