| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Camon Myszka piszcząca z laserem - 4 różnych kształtów lasera
Wzory wyświetlane
- mysz
- gwiazdka
- uśmiech
- motyl
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | D718/C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | D718/C |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Olivia Hollywood M-419 Black/Pink - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wkładki push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL)
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Modny wzór (kropeczki) i śliczna kolorystyka
Figi wiązane po bokach, na podszewce, wygodne
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-93 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2SXL-bez |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2SXL-bez |
Lolo Pets Classic Ciastka dla psa kostki czekoladowe rozm. M - gilza 950g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-80704 |
| EAN | 5904479807045 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-80704 |
| EAN | 5904479807045 |
Komplet Model Florizel Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm | 72-80 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm | 62-72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Ogromna Kolejka Elektryczna: Pociąg Osobowy PENDOLINO + Tunele + Tory + Ruchomy Most...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59082648624 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59082648624 |
TRIXIE Zabawka ring gumowy z kością Denta Fun 11 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-32871 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-32871 |
Sukienka Model K144 Beige - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
DAKO-ART Smakoszka - kolby miodowe dla papug 2szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Kelly Ginger M-276 Red - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 91-95 cm | 73-80 cm | 87-93 cm |
| M | 86-92 cm | 65-75 cm | 84-88 cm |
| S | 86-89 cm | 60-70 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-95 cm | 78-85 cm | 92-97 cm |
| XXL | 97-101 cm | 83-88 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Federica - Babella
Produkty Babella sprzedawane są w eleganckich i gustownych opakowaniach, dzięki czemu będą wspaniałym upominkiem dla bliskiej osoby.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce |
|---|---|---|
| 2XL | 104-108 cm | 116-120 cm |
| 3XL | 128-132 cm | 124-128 cm |
| L | 96-100 cm | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 100-104 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sukienka Model SUK150 Red - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 87 cm | 102 cm | 96 cm | 96 cm |
| 36 | 87 cm | 106 cm | 100 cm | 100 cm |
| 38 | 87 cm | 110 cm | 104 cm | 104 cm |
| 40 | 89 cm | 114 cm | 108 cm | 108 cm |
| 42 | 89 cm | 118 cm | 112 cm | 112 cm |
| 44 | 89 cm | 122 cm | 116 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
Nestor Kolba dla małych papug z jabłkami 2 szt.
- wymieszane w idealnych proporcjach
- skomponowane zgodnie z potrzebami danego zwierzaka
- zlepione ciastem z najlepszej pszennej mąki
Zabierz Twojego ulubieńca w niezwykłą podróż, w której będzie mógł spróbować smakołyków z różnych kontynentów. Do rozlicznych zalet kolb, znakomitego, wysokiej jakości pokarmu, dzięki któremu ptaszki nie tylko ścierają przerosty dziobów, ale i wspaniale bawią się w wyszukiwanie i wyskubywanie ulubionych ziarenek, doszła jeszcze jedna ? kulinarna przygoda w krainie nowych, nieznanych smaków i zapachów. Produkt zapakowano w atrakcyjne pudełko z otworem z przodu, którego konstrukcja pozwala wyeksponować produkt na dwa sposoby: postawić go lub zawiesić.
Kolby ?Smaki świata? dla ptaków to niepowtarzalny smak i aromat, których sekret tkwi w starannej recepturze łączącej siłę tradycji z egzotyką oraz w naturalnych składnikach.
Skład: proso, proso czerwone, mąka, suszone jabłka 6%, owies bezłuskowy, mniszek lekarski 2%, kanar, kardi, płatki owsiane, słonecznik czarny, siemię lniane, konopie
Dodatki: wit. B1 0,8 mg/kg, wit. B2 3,0 mg/kg, wit. B6 1,5 mg/kg, wit. K3 1,5 mg/kg, wit. C 20,0 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
GF Derka czarna pikowana z futrem DW11/XXL
Derka osłania korpus psa, przez który ten traci najwięcej ciepła, oraz klatkę piersiową chroniąc przed przeziębieniem. Przy szyi regulacja sznurkami. Na plecach zawiązywana na sznurki, pod tylnimi łapami mięciutkie gumeczki. Przeznaczone dla psów marznących, szczególnie dla tych, które nie lubią się ubierać. Romizr: XXL, długość od szyi do ogona 70cm., obwód w klatce piersiowej: regulowany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Wymiary:
B-16-22 cm
E-22-26 cm Jak mierzyć psa? Na drugim obrazku wyszczególniono liniami poszczególne miejsca psa, według których łatwiej dopasować wymiary produktu do rozmiarów pieska. a - obwód szyi b - długośc grzbietu c - odległosc miedzy środkiem przedniej i tylniej łapy d - odległosc od łapy do szyi e - obwód w kłębie f - obwód tylnej łapy w udzie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Lornetka Bushnell Falcon 7x35.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415608 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415608 |
Klasyczne spodnie z wysokim stanem GR1485 Blue - GrandUA
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model 16666 Dark Turkus - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| M | 97 cm | 86 cm | 80 cm | 68 cm |
| S | 96 cm | 82 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Stringi STRINGI LAURETTE/S miętowo-różowy - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Zielony |


_esklarin.jpg)