| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 127 cz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 127 cz |
Sukienka Elegancka sukienka z kołnierzem MM1003 Rudy - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czerwony |
Stringi Model V-7018 Breva Red - Axami
Skład: 77% poliamid, 15% elastan, 8% bawełna.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
T-shirt Męski Model Luca Vneck Grey - Pierre Cardin
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| L | 71 cm | 107 cm |
| M | 70 cm | 101 cm |
| XL | 72 cm | 113 cm |
| XXL | 73 cm | 119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Szary |
Neoprenowe Etui do Tabletu 7" - Niebieskie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341511229 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341511229 |
Kurtka Damska Model 302 Navy - Figl
- niezwykle elegancka i stylowa ramoneska
- wykonana z gładkiej i przyjemnej w dotyku bawełny
- długi rękaw
- zapinana z przodu na asymetryczny zamek
- duży kołnierz dodający elegancji
- pionowe przeszycia optycznie wysmuklają sylwetkę
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Breloczek dla zakochanych - Złamane Serduszko
Dwa breloczki wykonane są z wysokiej jakości polerowanej stali - wspólnie tworzą całe serduszko.
Świetny sposób aby powiedzieć ukochanej osobie \"Kocham Cię\". Brelok na codzień przypomina nam o ukochanej osobie a po powrocie do domu serce łączy się w jedno. Wspaniały prezent dla niej lub dla niego. Dla zakochanych. Wymiary produktu: 12 x 8 x 1 cm Waga produktu: 0,1 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 76-7027 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 76-7027 |
Koszulka z miękkiej wiskozy GR1073 Beige - GrandUA
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
Całość bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C.
Wymiary przybliżone: średnica ok 60 cm, wysokość ok 25 cm. Waga ok 1,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | POP-mf-szar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | POP-mf-szar |
9958-03 Right steering engine - Prawy Silnik Sterowania
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9958-03 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9958-03 |
TRIXIE Szelki ze smyczą ozdobne dla kociąt
Klamrowe zapięcia umożliwiają szybkie zakładanie i zdejmowanie.
Wymiary uprzęży 21-33 cm, szerokość taśmy 8 mm, długośc smyczy 1,20 m
Kolory: Różowy, Czarny, Czerwony, Niebieski
ZESTAWY WYSYŁANE LOSOWO
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4181 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4181 |
BOTKI SZTYBLETY BORDOWE DR11798-64 WINE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Colin kr.r. Navy - Italian Fashion
Świetna koszula nocna w kratę.
- rękaw krótki
- dekolt okrągły
- z przodu zapięcie na zatrzaski
- łatwy dostęp do piersi
- po bokach kieszenie
- luźny, swobodny fason typu oversize
- model idealnie nadaje się dla kobiet w ciąży oraz mam karmiących
- model wykonany jest z z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Granatowy |
ROYAL CANIN Sterilised +7 Appetite Control 1,5kg.
Skład: Suszone białko drobiowe, kukurydza, włókno roślinne, izolat białka roślinnego, gluten kukurydziany, pszenica, tłuszcze zwierzęce, hydrolizat białka zwierzęcego, sole mineralne, pulpa buraczana, olej rybny, olej sojowy, drożdże, łuski i nasiona psyllium, fruktooligosacharydy, wyciągi z zielonej herbaty i winogron (źródło polifenoli), hydrolizat skorupiaków (źródło glukozaminy), wyciąg z aksamitki wzniesionej (źródło luteiny), hydrolizat chrząstki (źródło chondroityny).
Analiza: Białko 34%, tłuszcze 12%, sole mineralne 7.9%, skrobia 21.5%, włókno surowe 9.1%, wilgotność 5.5%, włókno pokarmowe 19.1%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Aleksandra kr.r. Pink - Italian Fashion
Klasyczna koszula nocna w groszki.
- rękaw krótki
- dekolt okrągły
- łatwy dostęp do piersi
- z przodu pod biustem wszyta jest gumka
- komfortowy fason
- model wykonany jest z z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny
- przód zdobi satynowa kokardka
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| XXL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Różowy |
Sukienka model T184/4 Yellow - Tessita
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 88 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 87 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 90 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XS | 86 cm | 86 cm | 78 cm | 64 cm |
| XXL | 91 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| XXXL | 92 cm | 122 cm | 114 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Żółty |
Zasilacz Ładowarka NQD 4wd12 - 4wd12-31
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-31 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-31 |
Vitapol Smakers kolby bekonowe dla gryzoni i królików 2 szt.
| ziarno zbóż i produkty zbożowe | 47,00% |
| produkty piekarnicze | 43,00% |
| bekon liofilizowany | 10,00% |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1119 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1119 |
Tropical Super Spirulina Forte Mini Granulat 22g.- Roślinny drobny pokarm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
ROYAL CANIN Light Weight Care 10kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |


_arowana_medium.jpg)