| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Piżama Męska Model SAM-PY 079 Red Melange - Rossli
Komfortowa męska piżama.
- okrągły dekolt
- z przodu subtelny nadruk
- krótki rękaw
- jednolite, krótkie spodenki z kieszonką z tyłu
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Wymiary
Rozmiar M: klatka 96-100, pas 82-86
Rozmiar L: klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: klatka 104-108, pas 98-102
Rozmiar XXL: klatka 108-112, pas 106-110
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Czerwony |
KONG Zabawka Classic Large (L) T1E
KOLORYSTYKA LOSOWA
Zapiekanka Wymieszaj suchą karmę psa z żółtym serem i kawałeczkami gotowanego kurczaka, możesz dodać szczyptę np. oregano. Tak przygotowaną mieszanką wypełnij wnętrze Konga, a całość włóż do mikrofali na ok 20 sekund. Podaj psiakowi gdy ostygnie.
Żadna zabawka nie jest niezniszczalna, dlatego nadzoruj jej stan i zadbaj o bezpieczeństwo podczas zabawy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KONG |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KONG |
CHABA Obroża skórzana puklowana 10mm / 30cm kolor: naturalny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415101 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415101 |
Zolux Torba transportowa duża czerwona 423430RGE
Torba posiada dwa zamki suwakowe, umożliwiające otwarcie jej z dwóch stron.
Torba jest na małych nóżkach, a zdejmowany spód można prać. Można ją nosić na ramieniu lub w ręce. Wymiary: dł. 50x szer. 27x wys. 28 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
ROYAL CANIN Indoor Long Hair 35 4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
TRIXIE Ręcznik z mikrofibry psa lub kota
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2350 |
| EAN | 4047974023501 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2350 |
| EAN | 4047974023501 |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Matylda Luxury M-469 Morska Zieleń - Marko
Cechy kostiumu:
- Subtelny kostium kąpielowy typu \"Sweet & sexy\"
- z modnymi w tym sezonie, zwiewnymi falbanami
- biustonosz z dekoltem w kształcie serca, imituje top
- posiada fiszbiny i efekt push up
- push up wbudowany na stałe do biustonosza, dostępny w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL
- konstrukcja znakomicie przybliża piersi ku sobie, unosi i od razu zdecydowanie je powiększa
- idealna na małe i średnie biusty
- miseczki usztywniane
- ramiączka o regulowanej długości, nieodpinane
- obwód wiązany na plecach
- figi z falbaną
- wygodny krój typu \"biodrówka\"
- kostium szyty jest aż w 23 najpiękniejszych kolorach lata
- włoska tkanina Carvico Fabrics
- najnowsza kolekcja Lato 2018 Kostium proszę traktować jako \"mała S\", \"mała M\" itp. Dla pełnego komfortu śmiało sugerujemy zamawiać minimum 1 rozmiar większy, niż zazwyczaj się nosi.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 90 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 86 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 98 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| XXL | 102 cm | 80-85 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
Trixie Miska ceramiczna Bunny 200 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-60800 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-60800 |
Koszula Damska Model MM 018-6 Light Jeans Motylki - Morimia
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100 cm |
| M | 96 cm |
| S | 92 cm |
| XL | 104 cm |
| XS | 88 cm |
| XXL | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Niebieski |
STURDI BAG - TRANSPORTER - TORBA - L HOT PINK
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- wygoda, można używać jako torbę na ramię
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- w komplecie krótki, regulowany pasek
- zapinka do szelek Kolor: różowy intensywny.
Wymiary: 46 x 30,5 x 30,5 cm.
Waga: ok 1,2 kg.
Max. obciążenie 18,2 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Camon Rękawica do kąpieli dla psa i kota
• Dla psów krótkowłosych i o szorstkiej sierści
• Dla kotów krótkowłosych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B189/B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B189/B |
Flexi NEW Classic M linka 8m - niebieska
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
- klasyczna bluzka damska w modnych kolorach.
- rękaw o długości 3/4
- dopasowana do sylwetki
- dekolt w łódkę
- bluzka wykonana jest z przyjemnej w dotyku, jednolitej, wiskozowej dzianiny
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Podkolanówki Super Bezuciskowe 15 Den Lycra Model Code 504 Beige - Gabriella
Damskie podkolanówki 15 Den z szeroką, nieuciskającą gumką i niewidocznym wzmocnieniem części palcowej.
W opakowaniu znajdują się 2 pary.
Skład: 85% poliamid, 15% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz Balconette Model Leticia B-222 Szmaragd - Wiesmann
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Zielony |
Trixie Miska plastikowa dla psa spowalniająca jedzenie 0,45 L
Specjalna miseczka posiada trzy wypustki, które spowalniają szybkość jedzenia karmy.
Miseczka z gumowym pierścieniem zapobiegającym przesuwaniu się.
Wymiary: pojemność: 450ml, średnica 20 cm
Kolorostyka losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25031 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-25031 |

