| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Sandał KLAPKI ESPADRYLE CZERWONE LL-133P RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka rozkloszowana PIN UP ED01-7 Chaber - Ella Dora
Sukienka idealna na wiele okazji oraz dla wszystkich wielbicielek stylu retro, vintage.
Elastan 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 78 cm | 96 cm | 56-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
Certech Pochłaniacz zapachów Super Benek Owocowy 200g
Opakowanie 200g.
Sposób stosowania:
Niewielką ilość pochłaniacza posypać po powierzchni żwirku, a następnie lekko wstrząsnąć tak, aby proszek przemieścił się na dno kuwety.
Skład:
żel krzemionkowy, kompozycja zapachowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12528 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12528 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brenda Amarills M-403 Yellow - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up
Modna stylistyka
Figi z paseczkiem, bardzo ciekawe
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm | |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm | |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm | |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-93 cm | |
| XXL/L | 96 cm | 80-85 cm | 94-95 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Wielka Kula Świecąca - Lampa Plazmowa 63cm (średnica 8") + Melodia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590123698765 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590123698765 |
Spódnica Zamek Model ASP0034 Black/Red - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czerwony |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model 611116-1338 Pink - Rosme
Klasyczny usztywniany biustonosz, który koniecznie musi znaleźć się w Twojej garderobie!
- wykonany z gładkiej dzianiny
- miseczki ozdobione są subtelnym haftem
- między miseczkami satynowa kokardka
- regulowane, nieodpinane ramiączka o różnej szerokości w zależności od rozmiaru
- ramiączka ozdobione kokardkami
- z tyłu zapięcie na haftki, w zależności od rozmiaru dwu- i trzyrzędowe z potrójną i podwójną regulacją obwodu.
Elastan 10 %
~Polamid 66 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 80F | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85F | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90D | 88-92 cm | 109-111 cm |
| 90E | 88-92 cm | 111.5-113.5 cm |
| 90F | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90G | 88-92 cm | 116.5-118.5 cm |
| 95F | 93-97 cm | 119-121 cm |
| 95G | 93-97 cm | 121.5-123.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rosme |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rosme |
| Kolor | Różowy |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Gabi 53 x 28 x 43 cm
Wymiary: 53x28x43cm Wyposażenie:2x drążek, 2x karmidło/poidło, wysuwana podstawa
Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P030 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P030 |
Sweter model 30045C Cappuccino - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 64 cm | 31 cm | Szer. na plasko:57 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model 13-25 White - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-104 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Biały |
Trixie Smycz nylonowa M-L 20 mm Czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14121 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14121 |
8in1 Training Pads Large Bag - maty do nauki czystości 30 szt.
- doskonałe dla szczeniaków i starszych psów
- mają zapach trawy, co ułatwia skojarzenie z terenem otwartym
- właniają nawet duże ilości płynów
- natychmiast neutralizuja nieprzyjemne zapachy
- wykonane z materiału odporengo na psie pazury
- dostępne w dwóch rozmiarach opakowań
- wymiary 60 cm x 60 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T102281 |
| EAN | 4048422102281 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T102281 |
| EAN | 4048422102281 |
Vitakraft Menu 400g.- Pokarm dla myszek
Menu dla myszy? kompletna karma z ładunkiem energii składająca się z dojrzewających w słońcu zbóż i smacznych warzyw.
* Bez konserwantów i barwników.
* Zawiera ważne witaminy.
* Zawiera proso i płatki owsiane.
* Kompletne pożywienie dla myszy.
Skład: zboża (17% proso, 10% płatki owsiane), pochodne warzyw, warzywa, nasiona, cukier minerały, drożdże, oleje i tłuszcze, mleko i mleko pochodne, słód, melasa, jajka.
Analiza: 15,1% protein, 5,9% oleje, 5,4% włókna fibrynowe, 4,2% pył, 9,5% wilgoć, 59,9% węglowodany.
Suplement witaminowy: 2640 U.l. witamina A, 660 U.l. witamina D3, 6,6 mg witamina E, 1,1 mg witamina B2, 6,6 mg miedź jako siarczan i tlenek miedzi (II). Zawiera zaakceptowane dodatki przez EEC.
Karmieni: 1 łyżeczka (4-6 g) na dzień.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
Kombinezon Damski Model 17987 Brown - YourNewStyle
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Brązowy |
Prostownik Automatyczny 6~12V 6A.
Wskaźnikiem Stanu Naładowania Akumulatora.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415470 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415470 |
Czapka Perła elegancji Blue - Art of polo
Długość 24 cm, z pomponem 32 cm.
wełna 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Niebieski |
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Eco-Go Black - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
TRANSPORTER-TORBA - Honeysuckle
Wymiary: 46 x 30 x 32 cm.
Waga: ok 1,1kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FC1220-HS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ibiyaya |
| Kod producenta | FC1220-HS |
Aluminiowe Elementy Mocowania Komplet 4sztuki F645-017 F45-017
Numer katalogowy: F645-017
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-017 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-017 |


_bio-vit.jpg)