Przyspiesza dojrzewanie akwarium i usuwa zanieczyszczenia organiczne.
Preparat zawierający żywe, wyselekcjonowane szczepy i kultury biologicznie czynnych bakterii wspomagających redukcję poziomu amoniaku i azotynów w akwarium.
Przeznaczony do stosowania w nowych zbiornikach z uzdatnioną wodą, w ustabilizowanych akwariach, po podmianie wody lub wymianie filtra oraz po leczeniu ryb. Preparat efektywnie przyspiesza proces dojrzewania akwarium, stymulując rozwój bakterii nitryfikacyjnych. Regularnie stosowany zapewnia biologiczną równowagę w zbiorniku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Happy Cat Sensitive Kurczak 4kg
Wszystkie karmy HAPPY CAT nie zawierą sztucznych barwników, aromatów i środków konserwujących. Pochodzenie składników z kontrolowanych ekologicznych gospodarstw. Wykonane w Niemczech pod ścisłą kontrolą jakości niezależnego instytutu badań żywności !
Zbilansowana optymalnie zawartość minerałów, to smakowita karma stanowiąca fundament harmonijnego rozwoju i zdrowia dla Twojego kota. Zastosowano nową formułę All in One dla żywienia kotów na każdym etapie życia. Nowa formuła obejmije m.in.:
zawiera taurynę i różnorodne białka zwierzęce
odpowiednie PH dba o zdrowie dróg moczowych, także kotów kastrowanych
zawiera kawasy Omega 3 i 6, niezbędne dla zdrowia skóry i sierści ułatwia pozbywanie się kul włosowych i zapobiega ich tworzeniu
zapewnia pielęgnację uzębienia Wiele kotów ma delikatny układ pokarmowy, wrażliwy na tradycyjne rodzaje mięsa i białek, a także złą tolerancją na wszelkiego rodzaju dodatki zbożowe w różnej postaci zawartej w karmie. Kurcza Sensitive, z dodatkiem lekkostrawnego ryżu oraz wysoko przywajlanych ziemniaków, nie zawierające zbóż, przeznaczona jest dla kotów wrażliwych i alergików. kurczak snesitive zawiera wyłącznie jeden rodzaj białka, pozwalając na eliminację problemów z alergiami. Dodatek z jabłek wzmacnia walory smakowe i wspomaga układ moczowy i nerki. Optymalna w białko dieta oparta na mięsie kurczaka, jest niezwykle smakowita, a dodatkowo chroni delikatny i wraźliwy organizm, dostarczając niezbędnych składników odżywczych. Karma dla dorosłych kotów Happy Cat Kurczak Senstive, wyprodukowana jest z wysokiej jakości mięsa kurczaka, pochodzącego z ekologicznych hodowli oraz wysoce przyswajalnych, bezglutenowych ziemniaków i ryżu w różnych kompozycjach.
dla kotów od 12 miesiąca dla kotów wrażliwych z alergiami
nie zawiera zbóż i glutenu dla kotów wybrednych wspiera układ moczowy i nerki
odpowiednia dla wszystkich ras
suszone mięso kurczaka* (23%), mąka ryżowa (22%), białko ryżowe (19,5%), tłuszcz drobiowy, płatki ziemniaczane (5%), hydrolizat wątroby, celuloza*, olej słonecznikowy, wytłoki buraczane* (bez cukru), chlorek sodu, suszone drożdże*, wytłoki z jabłek* (0,5%), olej rzepakowy, chlorek potasu, wodorosty* (0,2%), siemię lniane (0,2%), juka Schidigera* (0,04%), korzeń cykorii* (0,04%), drożdże* (wyciąg), ostropest, karczoch, mniszek lekarski, imbir, liście brzozy, pokrzywa, rumianek, kolendra, rozmaryn, szałwia, korzeń lukrecji, tymianek (suszone zioła, ogółem: 0,18%);
Składniki analityczne:
Witaminy / kg: 18000 IU witamina A, witamina D3 1800 IU, witamina E 100 mg, witamina B1 5 mg, witamina B2 6 mg, witamina B6 4 mg D (+) biotyna 700 µg, kwas pantotenowy 12 mg, niacyna 45 mg, witamina B12 75 µg, chlorek choliny 75 mg,
Przeciwutleniacze: tokoferol, ekstrakty z olejów roślinnych,
Mikroelementy / kg: żelazo 120 mg, miedź 12 mg, cynk 150 mg, mangan 30 mg, jod 2,5 mg, selen 0,2 mg,
Aminokwasy / kg: DL-metionina 4500 mg, Tauryna 1000 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-3617 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HAPPY CAT |
| Kod producenta | HC-3617 |
Body Model Slave Black - Obsessive
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Skarpetki klasyczne Model Microfibre Code 601 Grafit - Gabriella
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Różowy |
Celownik Laser. Combat Zone 22mm do Pistoletów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844443052 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844443052 |
Bluzka Model MOE217 Ecru - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 58 cm | 96 cm |
| M | 57 cm | 92 cm |
| S | 56 cm | 88 cm |
| XL | 59 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Samanta Perła - Babell
Elegancka bluzka nietoperz. Dekolt okrągły. Krótki rękaw typu kimono. Przód wykonany jest z nierozciągliwego, gładkiego materiału w urocze serduszka. Tył wykonany jest z wiskozowej dzianiny. Po bokach rozporki. Modny krój nadaje jej niebanalnego charakteru. Produkty Babell sprzedawane są w eleganckich i gustownych opakowaniach, dzięki czemu będą wspaniałym upominkiem dla bliskiej osoby.
Skład: 94% wiskoza, 6% elastan + 97% poliester, 3% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 2XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Koszula Damska Kwiaty Model ABK0116 Pink - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Kimberly Rosa Shocking M-246 Pink - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 89-94 cm | 73-76 cm | 86-90 cm | |
| M | 82-88 cm | 68-73 cm | 83-86 cm | |
| S | 80-82 cm | 65-70 cm | 80-83 cm | |
| XL | 94-98 cm | 76-82 cm | 90-95 cm | |
| XL/M | 82-88 cm | 76-82 cm | 90-95 cm | M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Sandał SANDAŁKI NA KOTURNIE ZE WZOREM 6105-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
Komplet Model Kimberly Black - BeautyNight
~Spandex 12 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model Andes 9585 Green - Click Fashion
Polyester 31 %
~Viscosa 65 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Zielony |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Aria Violet - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| XXL | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model A147 Oliwka - awama
Tkanina: 95% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Zielony |
Spódnica Klasyczna spódnica o długości poniżej kolan GR1289 Blue - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka nocna Koszulka Natali Pink - Róża
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Polyester 8 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Piżama Damska Model Simona 547 Coral - Luna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 103-106 cm | 97-102 cm |
| M | 95-102 cm | 91-96 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 107-112 cm | 103-108 cm |
| XXL | 113-118 cm | 109114 cm |
| XXXL | 119-124 cm | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Różowy |
Figi Wysokie Model Camilla Cappuccino - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 108-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Beżowy |
TOREBKA KUFEREK RÓŻOWA TB-S-107 RÓŻOWY - Inello
Wysokość 19,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |


_bactoactiv.jpg)