| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
WORKERY Z KLAMRAMI JT39-2BR CNBJT39-2BR Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Mocowanie MJX T655-029 T55-029 T623
Numer katalogowy: T655-029
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-029 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-029 |
Spodnie Damskie Model MOE239 Moro Model 2 - Moe
Skład: 90% bawełna, 10% elastan
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 106 cm | 108 cm | 76 cm |
| M | 105 cm | 104 cm | 72 cm |
| S | 104 cm | 100 cm | 68 cm |
| XL | 107 cm | 112 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Wielokolorowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Carlotta Vigneto M-327 Bakłażan - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Sukienka z okrągłym dekoltem MM1094 Beige - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Beżowy |
Spódnica Model B019 Green - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
Torebka Listonoszka złote zameczki zamszowa 0757G Beige - Manzana
Szerokość dna 10 cm
Wysokość 26 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Beżowy |
Podszewka: 100% poliester
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 85 cm | 97.5 cm | 83.5 cm | 72.5 cm |
| 38 | 85.5 cm | 101.5 cm | 87.5 cm | 76.5 cm |
| 40 | 86.5 cm | 105.5 cm | 91.5 cm | 80.5 cm |
| 42 | 88 cm | 109.5 cm | 95.5 cm | 84.5 cm |
| 44 | 89 cm | 113.5 cm | 99.5 cm | 88.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
Malutki Rejestrator Dźwięku/Podsłuch Nagrywający (8GB/96h.) + Słuchawki do Odsłuchu itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907793391293 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907793391293 |
Kubek słoik ze słomką Przezroczysty Duży - 450 ml
Gadżet w skrócie:
- szklany przezroczysty kubek w kształcie słoika z kolorową słomką
- kubek posiada zakrętkę, dzięki czemu płyny nie wylewają się
- produkt dostępny w kilku kolorach zakrętek
- pojemność około 450 ml
- wysyłamy jako mix kolorów
- bardzo nowoczesny kubek utrzymany w stylu retro
Wymiary produktu: 13 x 11 x 7,5 cm
Waga produktu: 0,380 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 78-7855 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 78-7855 |
Osłona na Cewkę do Garretta ACE-150/250.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308619990 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308619990 |
Bluzka Model K422 Wzór 42 Blue - Lenitif
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Niebieski |
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Cazo Legowisko gąbkowe z kolekcji Puzzle Navy Blue 50 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1002/B |
| EAN | 5907996035007 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1002/B |
| EAN | 5907996035007 |
POMPA HYDRAULICZNA FIAT 79031140 ,79031140/4674 8B
Numery do celów porównawczych:
79031140 ,79031140/4674 8B
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sauer Danfoss |
| Kod producenta | 79031140AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sauer Danfoss |
| Kod producenta | 79031140AE |
DL Maskol płyn maskujący zapachy zwierząt 100 ml spray
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
GF Peleryna czarna odblaskowa H10/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy 94016-4 bright blue - Anabel Arto
~Spandex 20 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36B | 90-94 cm | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 36C | 90-94 cm | 68-72 cm | 84-88 cm |
| 38B | 94-98 cm | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 38C | 94-98 cm | 73-77 cm | 89-93 cm |
| 40B | 98-102 cm | 78-82 cm | 92-96 cm |
| 40C | 98-102 cm | 78-82 cm | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Wielokolorowy |
Piżama Męska Model PMB.9320 Navy - Dn-nightwear
Komfortowa dwukolorowa piżama.
- góra w paseczki
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- jednolite, długie spodnie
- w pasie wygodna gumka
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny.
Wymiary:
Rozmiar M: Klatka 92-96, pas 82-86
Rozmiar L: Klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: Klatka 108-112, pas 98-102
Rozmiar 2XL: Klatka 116-120, pas 106-110
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Granatowy |


_antychlor.jpg)