Kompletna karma dla chomików. Codzienne pożywienie z dużą zawartością protein i witamin (A, D3, E, C, B1, B2, B6, B12).
Skład: zboża, nasiona, warzywa i pochodne warzyw, orzechy (2.5%),cukier trzcinowy - melasa, minerały, oleje i tłuszcze, proteiny zekstraktów warzywnych, cukier.
Analiza: 13.50% proteiny, 7.0% olej, 7.5% włókna fibrynowe, 4.0%popiół, 10.5% wilgotność, 57.5% węglowodany, 0.7% wapno, 0.35% fosfor.
Suplement witaminowy: Wit. A 5707 U.I., Wit. D3 591 U.I., Wit. E18.5mg, Wit. C 54 mg, Wit. B1 3.4mg, Wit. B2 3.6mg, Wit. B6 1.3mg, Wit.B12 6.2mg, biotyna 81.89mcg, kwas foliowy 0.8mg, cholina 26.0 mg, miedź1.7 mg (jako siarczan miedzi II i tlenek miedzi II). Zawierazaakceptowane dodatki EEC.
Karmienie: Około 10g (1 łyżka stołowa) karmy dziennie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 18122 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 18122 |
TRIXIE Adresówki plastikowe dla psa i kota 1 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 2285 |
| EAN | 4011905228518 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 2285 |
| EAN | 4011905228518 |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków CHATA 60 67,5 x 50 x 82,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
TRIXIE Kocimiętka w proszku 20 g
- korzeń rośliny Nepeta cataria (kocimętka)
- orzeźwia
- długo utrzymujący się zapach
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4225 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4225 |
Bokserki Model Comfort 002/84 Grey - Cornette
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
Bluza model 1473 Plum - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 72 cm | szer. na plasko:46 cm |
| S/M | 72 cm | szer. na plasko:43 cm |
| XXL | 73 cm | szer. na plasko:50 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model M394 Grey - Figl
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model 17956 Powder Pink - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| M/L | 62 cm | 90 cm |
| S/M | 61 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
Pasek do ciagnika John Deere RE41942
Caterpillar: 5S1817;
Massey Ferguson: 3632008M2; 71175686;
Claas: 133640.0;
International Harvester: 396472R1;
John Deere: AR53099; RE41942;
Laverda: 340433153;
New Holland: 432642; 80432642; 9812049;
Steiger: 061463A;
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE41942 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE41942 |
Spódnica Model 127-3 White/Black - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 98 cm | 76 cm |
| M | 94 cm | 74 cm |
| S | 88 cm | 64 cm |
| XL | 104 cm | 78 cm |
| XXL | 108 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Koszula Dukaza 9589 Navy - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Piżama Damska Model Raisa 35252-09X Grey/Navy - Henderson
Elastan 5 %
~Viscosa 2 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-112 cm | 92-98 cm |
| M | 94-106 cm | 86-92 cm |
| S | 88-100 cm | 80-86 cm |
| XL | 106-118 cm | 98-104 cm |
| XXL | 106-118 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
Figi Model 1869 Grey - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| 46 | 134-140 cm |
| 48 | 140-144 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Szary |
Bluzka z falbankami na ramionach B76 Gałązka - Nife
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 66 cm | 96 cm |
| 38 | 67 cm | 100 cm |
| 40 | 69 cm | 104 cm |
| 42 | 70 cm | 108 cm |
| 44 | 72 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model M596 Wzór 75 - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Elsa White - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| XXL | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Biały |
Sukienka Plażow Kombinezon Model Leila Squalo M-312 Grafit - Marko
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 91-95 cm | 89-93 cm |
| S | 86-90 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Tropical Cristal Baby- Filtr wewnętrzny do akwarium
- pomaga w utrzymaniu czystej, klarownej wody w akwarium poprzez filtrację biologiczną i mechaniczną
- wolnoprzepływowy, uruchamiany powietrzem z pompki zewnętrznej-brzęczyka, wywołując ruch wody w zbiorniku, napowietrza ją i wyrównuje temperaturę. Gąbka tworzy podłoże dla mikroorganizmów wspomagających filtrację biologiczną
- gotowy do podłączenia
- mocowany za pomocą przyssawki doszyby zbiornika
- idealnie nadaje się do kotnika lub akwarium kwarantannowego
Do akwarium 30 l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
(z Lancą) Przygotowanym do Walki. ...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415627 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415627 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |

