- Zawiera ziarna, nasiona, orzechy, owoce, zioła, warzywa i wspomagające zdrowie suplementy: dla świetnej przemiany materii, dobrej pielęgnacji zębów, lśniącej sierści i doskonałego zdrowia.
- Duże zróżnicowanie składników gwarantuje świetny smak i pobieranie pokarmu.
Skład: zboża, nasiona, warzywa, produkty pochodzenia roślinnego, warzywne ekstrakty białkowe, owoce, orzechy, minerały, oleje i tłuszcze, drożdże, zioła, ekstrakt z aksamitki wyniosłej, frukto-oligosacharydy.
Analiza chemiczna: białko surowe 15%, tłuszcz surowy 7,5%, włókno surowe5,5%,
minerały 4%, wapń 0,35%, fosfor 0,4%, lizyna 0,66%, metionina 0,44%.
Dawkowanie: codziennie podawać ok. 10 g karmy. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461366 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461366 |
~Polamid 10 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Zielony |
GF Kombinezon zimowy szary Z16/9
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model L200 Fuksja - Lemoniade
- elegancka sukienka
- dopasowany fason podkreśla sylwetkę
- przód kopertowy
- w talii piękna ozdobna szarfa
- zapinana z tyłu na kryty zamek
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 96 cm | 90 cm | 78 cm |
| M | 92 cm | 92 cm | 86 cm | 74 cm |
| S | 92 cm | 88 cm | 82 cm | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model M466 Green - Figl
Skład: 80% poliester, 17% wiskoza, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Komplet Model Noelle Light Violet - Livia Corsetti Fashion
Polyester 92 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 70-80 cm | 86.5-90 cm |
| S/M | 86-91 cm | 65-75 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Fioletowy |
Zegar z LCD, Nagrywaj. Obraz HD+Dźwięk (m.in. na ruch).
Kamera HD Nagrywająca Cyfrowo Obraz HD+Dźwięk (m.in. na ruch),
Ukryta w Wielofunkcyjnym Zegarku/Budziku Biurkowym z LCD!!...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590011620007 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590011620007 |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model SF-74 Dots - Ava
Figi kąpielowe, które świetnie podkreślają opaleniznę.
Klasyczne figi wykonane z gładkiej, jednolitej dzianiny. U góry wstawka z dzianiny w groszki. W pasie wygodna gumka.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Granatowy |
CHABA Obroża skórzana ćwiekowana 30mm / 70cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Nature\'s Protection Mini Adult 2kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Sera Test GH 15ml.- Test na oznaczenie twardości wody
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Figi Model Lisa II New Black - Wolbar
~Polamid 83 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
VITAPOL Pokarm pełnowartościowy dla świnki morskiej 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1302 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1302 |
Bluzka Model Mira Black - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
BOTKI GLANY CZARNE FC-H123 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,4 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Podana cena dotyczy opakowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| rozmiar | L |
Keylogger do Monitoringu Komputera Stacjonar. PC (PS/2).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415237 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415237 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Julie_M-182 Violet - Marko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model SUK133 Navy - Lanti
~Nylon 17 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 84 cm | 72 cm |
| 38 | 95 cm | 92 cm | 88 cm | 76 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 92 cm | 80 cm |
| 42 | 97 cm | 100 cm | 96 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
Stringi Model Iga Beige - Mitex
Skład:
Góra stringów: 82% poliamid, 18% elastan.
Dół stringów: 95% bawełna, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 5XL | 123-129 cm | 110-116 cm |
| L | 98-103 cm | 77-83 cm |
| M | 93-98 cm | 70-76 cm |
| S | 88-93 cm | 64-70 cm |
| XL | 103-108 cm | 84-90 cm |
| XXL | 108-113 cm | 91-97 cm |
| XXXL | 113-118 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Beżowy |
Sandał SANDAŁKI NA SZPILCE Z KOKARDĄ 9034-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |

