- Różnorodność składników sprawia, że mieszanka jest bardzo chętnie jedzona.
- Duża ilość włókna zapewnia właściwe trawienie i higienę zębów.
- Wzbogacona w witaminę C, potrzebną do prawidłowego funkcjonowania.
Skład: produkty pochodzenia roślinnego, zboża, warzywa, minerały, nasiona.
Analiza chemiczna: białko surowe 15%, tłuszcz surowy 3%, włókno surowe 13%,
popiół surowy 7%, wapń 1%, fosfor 0,55%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 50 g karmy, w zależności od rozmiaru i rasy świnki. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461710 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461710 |
USZCZELKA PRZEDNIA KOLEKTORA SSĄCEGO URSUS 4512 , 4514 , 36866462
Numer do celów porównawczych :
36866462
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636866462 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 65636866462 |
Sukienka Model 1628 Khaki - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 92 cm | 156 cm | 92 cm | 102 cm |
| S/M | 90 cm | 150 cm | 86 cm | 98 cm |
| XXL | 95 cm | 164 cm | 98 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
TETRAtec Ex 400/600/700 Outflow Kit - zestaw rurek do wylewania wody
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T167322 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T167322 |
SKARPETKOWE KOZAKI NA SZPILCE LL-103P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22 cm |
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Gottlieb Szampon dla szczeniąt z olejkiem norkowym 300ml.
Linia szamponów holenderskiej firmy Gottlieb cieszy się dobrymi opiniami użytkowników - dobra jakość i korzystna cena.
Sposób użycia: zwilżyć sierść, rozprowadzić szampon tak, aby dotarł do skóry, następnie spłukać ciepłą wodą.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gottlieb |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gottlieb |
Sukienka Model Almeria 8380 White - Click Fashion
Elastan 3 %
Polyester 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Biały |
POMPA HYDRAULICZNA JOHN DEERE 490E ,307002-4650 ,9218005 ,28710 ,4276918
Numery do celów porównawczych:
307002-4650 ,9218005 ,28710 ,4276918
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9218005AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9218005AE |
Lampa Warsztatowa 24 LED + Magnes...
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590779341544155 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590779341544155 |
Sukienka dzianinowa M-033 Black - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 86 cm | 92 cm | 90 cm | 78 cm |
| 38 | 86 cm | 116 cm | 100 cm | 96 cm |
| 40 | 86 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 42 | 86 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czarny |
SASZKI PASEK Z ĆWIEKAMI PE103 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | M,S |
Zegarek z Ukrytym Tel. GSM + Mini-Kamera + Dyktafon + Ap.Foto + MP3/MP4 + SMS/MMS...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59008620022 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59008620022 |
Over Zoo Płyn do przemywania oczu i powiek 60ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Sukienka o swobodnym trapezowym kroju MM1074 Blue - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
Tropical Bactosan Pond 250ml.- Preparat rzeznaczony do klarowania wody, która uległa zmętnieniu
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Rear Wheel Link Rod 4wd12-010 Tylni Łącznik 2 Szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd12-010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KO-zmf-ec |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KO-zmf-ec |
GF Kombinezon zimowy czerwony serce Z22/10
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model L245 Powder Pink - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 86 cm | 98 cm |
| M | 86 cm | 94 cm |
| S | 86 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Różowy |
Stringi Model V-6858 Blessing Ecru - Axami
Elastan 6 %
~Polamid 84 %
Polyester 6 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |


_4617110.jpg)