Skład:
Świeże mięso kurczaka (22%), dehydratyzowane mięso kurczaka (15%), świeża wątróbka kurczaka (4%), świeże mięso śledzia (4%), świeże mięso indyka (4%), dehydratyzowane mięso indyka (4%), świeża wątróbka indyka (3%), świeże całe jaja (3%), świeże mięso sandacza (3%), świeże mięso łososia (3%), świeże serca kurczaka (3%), chrząstka kurczaka (3%), dehydratyzowane mięso śledzia (3%), dehydratyzowane mięso łososia (3%), olej z wątróbki kurczaka (3%), czerwona soczewica, zielony groszek, zielona soczewica, lucerna, pochrzyn, włókno grochu, ciecierzyca, dynia, dynia piżmowa, szpinak, marchew, jabłka, gruszki, żurawina, czarne jagody, organiczne wodorosty, korzeń lukrecji, dzięgiel litwor, kozieradka, kwiat nagietka, koper słodki, liście mięty pieprzowej, rumianek, mniszek, cząber, rozmaryn
Składniki analityczne:
Białko surowe 38 % Oleje i tłuszcze surowe 18 % Włókno surowe 5 % Wapń 1.3 % Fosfor 1.0 % Omega-6 3.0 % Omega-3 1.1 % DHA 0.6 % EPA 0.3 % Glukozamina 1400 mg/kg Chondroityna 1200 mg/kg Rozkład kalorii:
Energia metaboliczna 3980 kcal/kg (478 kcal na kubek 250 ml). 38% energii pochodzi z białka, 41% z tłuszczów, 21% z owoców i warzyw.
Dawkowanie:
KAŻDY PIES JEST INNY Każdy pies jest inny dlatego ilość podawanej karmy powinna być uzależniona od wieku, rasy, aktywności psa, a także środowiska w jakim żyje. Jeżeli zmieniamy karmę naszego psa, pamiętajmy, aby robić to stopniowo, ponieważ potrzeba czasu, żeby układ trawienny pupila mógł przystosować się do nowej diety. Przez okres 5-7 dni należy mieszać karmę Orijen z poprzednio stosowaną karmą, stopniowo zwiększając ilość Orijen. Siódmego dnia możesz już podać psu 100% Orijen. Dlatego proponujemy rozpocząć dawkowanie karmy zgodnie ze schematem poniżej, kontrolując wagę psa, a następnie dostosować porcję do jego potrzeb. Podawaj karmę 2 razy dziennie i zapewnij psu stały dostęp do czystej, świeżej wody. Gwarantujemy, że Twój pies będzie zadowolony ze zmiany!
Dla zachowania świeżości zalecamy szczelnie zamykać opakowanie i przechowywać w suchym, chłodnym miejscu.
Formuła karm Orijen odpowiada wymaganiom żywieniowym ustalonym przez AAFCO – profile żywieniowe dla psów we wszystkich stadiach życia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Orijen |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Orijen |
Podkolanówki Super Bezuciskowe 15 Den Lycra Model Code 504 Mocca - Gabriella
Damskie podkolanówki 15 Den z szeroką, nieuciskającą gumką i niewidocznym wzmocnieniem części palcowej.
W opakowaniu znajdują się 2 pary.
Skład: 85% poliamid, 15% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Brązowy |
TOREBKA LISTONOSZKA SZARA TB-W-118 SZARY - Inello
Wysokość 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Lori 620/91 Blue - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Koszula Damska Model MM 016-1 Red - Morimia
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 94 cm |
| M | 90 cm |
| S | 86 cm |
| XL | 98 cm |
| XS | 82 cm |
| XXL | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Czerwony |
TRIXIE Poidełko plastikowe dla gryzoni 250 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6053 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6053 |
Kobiece figi.
- wycięty krój
- bawełniany klinek
- model w całości wykonany jest z wysokiej jakości siateczki
- z przodu wstawka z koronki
- tył z podwójnej siateczki
Polyester 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102 cm |
| M | 98 cm |
| S | 94 cm |
| XL | 106 cm |
| XS | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Teyli |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model T167 Green - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 63.5 cm | 96 cm |
| M | 63 cm | 90 cm |
| S | 62.5 cm | 84 cm |
| XL | 64 cm | 102 cm |
| XXL | 64.5 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Zielony |
GF Kurtka czarna SOFTSHELL U70/1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Tropical Tanganyika 1200ml.- Wieloskładnikowy, podstawowy pokarm płatkowany dla pielęgnic
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
GF Bluza szara CROWN/SKUL B57/1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
ZOLUX Piasek do kąpieli RODY SAND lawendowy/2l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 212036 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 212036 |
GF Bluza różowa LOVE DOG B58/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model 121-1 Blue - Numoco
Skład: 70% wiskoza, 30% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 82 cm | 74 cm |
| M | 90 cm | 80 cm | 72 cm |
| S | 86 cm | 76 cm | 66 cm |
| XL | 98 cm | 86 cm | 80 cm |
| XXL | 104 cm | 90 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40018 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40018 |
Tunika Model J8 Coral/Dark Grey - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 68 cm | 92 cm | 84 cm |
| 38 | 69 cm | 98 cm | 90 cm |
| 40 | 70 cm | 104 cm | 96 cm |
| 42 | 71 cm | 110 cm | 102 cm |
| 44 | 72 cm | 116 cm | 108 cm |
| 46 | 73 cm | 122 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Czerwony |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Otylia Navy - Ewlon
Rewelacyjny jednoczęściowy kostium kąpielowy.
- klasyczny krój
- usztywniane miseczki
- z przodu marszczenia, które świetnie kryją niedoskonałości figury
- przód zdobi kolorowa dzianina
- ciemniejsze boki dają efekt optycznego wyszczuplenia
- wyjmowane wkładki push-up
- fiszbiny pionowe
- ramiączka regulowane, odpinane
- z tyłu wycięcie
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm | E |
| 46 | 122-127 cm | 90-95 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
ESPADRYLE DAMSKIE BEŻOWE BB10P BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,3 cm |
| 41 | 25,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Bluzka Model BLU128 Piórka/Ecru - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 58 cm | 90 cm |
| 38 | 58 cm | 94 cm |
| 40 | 59 cm | 98 cm |
| 42 | 59 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Trixie Miseczka metalowa do zawieszenia 300 ml 9 cm
Pojemność miski: 300ml
Średnica: 9cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5494 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5494 |


_orijen-adult.jpg)