| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Model Lisa White - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model M540 Wzór 62 Black - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy |
| rozmiar | S |
skład surowcowy: 70% poliamid, 20% elastan, 10% bawełna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1573 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1573 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Frida 3 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Frida 3 |
Naklejka „OBIEKT MONITOROWANY”.
z Logo 2-ch Kamer.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620144 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620144 |
Lauren Design Legowisko Demi 70 cm x 60 cm Czarny
O produkcie płaskie legowisko stworzone dla psów nie lubiących ograniczeń miękkie dzięki gąbce grubości 3cm nie "łapie" sierści do skompletowania z zabawką FUN w tym samym kolorze
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie pianka poliuretanowa grubości 3cm jako wypełnienie mocny suwak.
Dostępne wymiary 100cm/80cm dla psów wielkości Labrador Retriver, Golden Retriver, Owczarek Niemiecki, Alaskan Husky, Alaskan Malamute, Mastiff, Boxer... 70cm/60cm dla psów wielkości Beagle, Border Collie, Buldog Angielski, Cocker Spaniel, Pitbul Terrier, Jamnik, Buldog Francuski... 50cm/40cm dla małych piesków, szczeniaków, kotów
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 03701412 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 03701412 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Nathalie Dark Taupe M-391 Mokka - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z push up-em
Wypełnienie push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL), wyjmowane z modelu
Świetnie zbiera, unosi, modeluje i powiększa piersi
Ramiączka o regulowanej długości
Obwód zapinany na klamerkę
Figi z ozdobnymi paseczkami wokół bioder.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 78-82 cm | 90-91 cm |
| XXL | 104 cm | 80-86 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Organy Keyboard 37 Klawiszy Mikrofon MQ 3705
Podaruj mu właśnie te – organy MQ-3705 z mikrofonem. Zapewnią maluchowi wiele godzin kreatywnej, mądrej zabawy, rozwiną jego talent i hobby, a także zdolności manualne i koordynację ruchowo-zmysłową.
A nuż w przyszłości wyrośnie z niego utalentowany muzyk?Ile możliwości!Kolorowe klawisze skutecznie zachęcają do odkrywania możliwości nowej, pożytecznej zabawki. Mnóstwo rytmów, melodii i efektów pozwalają do woli komponować proste, jak i bardziej skomplikowane linie melodyczne.Co nam zaśpiewasz?Sprawdź swoje zdolności wokalne i śpiewaj do woli, dzięki mikrofonowi dołączonemu do organów!Zabierz muzykę z sobą!Organy są zasilane z baterii „paluszków” – można je zabrać z sobą i zagrać dla zgromadzonej publiczności lub po prostu dla własnej przyjemności: w domu, w ogrodzie, w parku, u znajomych, w szkole,na lekcjach gry. Ergonomia, wygoda i wysoka jakośćOgrany są lekkie, a przy tym solidnie wykonane pod względem technicznym, jak i estetycznym.
Wygodę podczas zabawy gwarantuje ergonomiczne rozmieszczenie przycisków funkcyjnych. Klawisze i przyciski mają miękki skok, łatwo się je wciska, nie przenoszą drgań na nadgarstki, dlatego można oddać się wielogodzinnej zabawie, bez obawy o ból paluszków czy dłoni.
| Zawartość zestawu: organy MQ-3705mikrofonoryginalne opakowanie |
| Klawisze: | 37 |
| Liczba barw/tonacji: | 8 |
| Liczba perkusji: | 4 |
| Efekty dźwiękowe: | tak, 3 |
| Przykładowe utwory: | 22 |
| Nauka gry: | tak |
| Funkcje: | kontrola tempa, kontrola poziomu głośności, programowanie rytmu, nagrywanie i odtwarzanie sekwencji |
| Ilość wbudowanych głośników: | 1 mono |
| Wyświetlacz: | imitacja |
| Porty: | wyjście na słuchawki |
| Zasilanie: | baterie 4 x AA 1.5V (brak w zestawie) |
| Wymiary: | 430 mm (długość) x 165 mm (szerokość), 45 mm (wysokość) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | MQ-3705 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | MQ-3705 |
Elegancka bluzka damska.
- dekolt wykończony kołnierzykiem
- model bez rękawka
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- bluzka wykonana jest z eleganckiego materiału
- wzór w fantazyjne ptaszki
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Bluza Damska Model M088 Black - Infinite You
Skład materiału: 95% bawełna, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 94-101 cm |
| S/M | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
Płaszcz Damski Model M588 Mocca - Figl
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Żarówki H1 Xenon H.I.D. - 12V/100W.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414866 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414866 |
Sukienka Modna sukienka w kolano oversize TR2011 Winny - Trand by GrandUA
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 46 | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm | 90 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm | 94 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
TRIXIE Obroża świecąca Flash rozm. S-M 30-40 cm /25 mm
- Na całej długości element świetlny - Tryb pracy: miganie, świecenie ciągłe
- Znacznie poprawia bezpieczeństwo podczas wieczornych spacerów, zarówno psa oraz właściciela. - Regulowana
- Wytrzymała - wodoodporna - Baterie w komplecie
KOLOR : POMARAŃCZOWY
Więcej o produktach z serii Flash na kanale YouTube firmy Trixie: https://www.youtube.com/watch?v=PLZhupDd0X4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-13062 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-13062 |
PROZOO Eukaliptusowe krzyże- smakołyki dentystyczne w tubie 30szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
Sukienka Model M040 Pink - Mosali
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 143 cm | 100 cm | 94 cm | 78 cm |
| M | 143 cm | 96 cm | 90 cm | 74 cm |
| S | 143 cm | 92 cm | 86 cm | 70 cm |
| XL | 143 cm | 104 cm | 98 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Różowy |
Samochód Auto Monster Truck RC
Samochód posiada bardzo duże, wzmocnione, terenowe koła, co pozwala mu jeździć w trudnym terenie i gładko, bez najmniejszych potknięć czy poważniejszych kraks przejeżdżać przez tereny o różnym ukształtowaniu. Zwrotność i zwinność 1 klasaWykonany z wyjątkową dbałością o estetykę i prostotę obsługi pilot, zapewnia szybki i wygodny dostęp do wszystkich parametrów jazdy wraz z ich precyzyjną regulacją. Samochodzik jest wyjątkowo czuły na zmiany ustawień i odznacza się niesamowitą wręcz zwrotnością!
Samochód Monster Truck szybko i sprawnie jeździ w 4 kierunkach: przód, tył,skręty lewo/prawo. Koniecznie zobacz na filmie możliwości Moster Truck!Życzymy przyjemnej i długiej podróżySamochodzik spodoba się każdemu maluchowi (i starszakowi też), żądnemu zabawki, dostarczającej maksimum frajdy.
To, co zadowoli każdego fana zabawy samochodami, to długi czas jazdy i stosunkowo krótki czas ładowania – zaledwie 90 minut ładowania starcza na aż 15 minut fantastycznej zabawy! Dokąd udasz się w drogę tym razem?
Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!Solidna konstrukcjaSamochód został wykonany z najwyższej jakości, estetycznych, giętkich i niezwykle wytrzymałych materiałów, dzięki czemu jest odporny na uderzenia.
Autko posiada solidny zderzak, który zapewnia bezpieczeństwo podczas bardziej ekstremalnej jazdy i zabezpiecza na skutek „drogowych wypadków”.
| Super amortyzatoryDzięki porządnym amortyzatorom, zastosowanym w tym modelu terenówki, nie odczujesz bolesnych skutków podskakiwania na wybojach i nie zniszczysz podwozia pojazdu. |
Pełne bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje certyfikat CE.Życzymy odjechanej zabawy!
| Zawartość zestawu:model RC - samochód terenowy Monster Truck (dostępne kolory: biały, czerwony – wysyłka losowa!)akumulator 9,6V ni-cd pilot (na baterie – brak w zestawie)ładowarka sieciowa instrukcja obsługioryginalne opakowanie |
| Wymiary: | 45 x 28,5 x 22 cm |
| Skala: | 1:8 |
| Kierunki jazdy: | przód/ tył, lewo/prawo |
| Napęd: | na tył |
| Konstrukcja: | wytrzymałe tworzywo + guma |
| Zasięg: | ok. 30 m |
| Czas jazdy: | 15 minut |
| Zasilanie: | samochód: akumulator 9,6V Ni-Cd; pilot: baterie (brak w zestawie) |
| Czas ładowania akumulatora: | 90 minut |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 757-9023 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 757-9023 |
Figi FIGI ALEXIS/FW FIGI WYSOKIE - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
TETRA Tetratec EX 1200 Impeller - wirnik do filtra
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T145634 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T145634 |


_dgfxef8af80d184ff37ab7193da832cfa4fa.jpg)