| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Pistacjowy |
| rozmiar | 75C,80B,80C,85B,95B,65I,65J |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Pistacjowy |
| rozmiar | 75C,80B,80C,85B,95B,65I,65J |
Bluzka Model K392 Navy - Lenitif
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Pastel Model ASU0045 Pink Flowers - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Różowy |
Stroboskop Diodowy Disco 24 LED, Niebieski.
Niebieski.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030020140 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030020140 |
Trampki Model KBK145403 Multicolor - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22.5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Wielokolorowy |
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Pronature Original 28 Cat Adult Seafood Delight 350g
Bez PSZENICY , KUKURYDZY , SOI Dla kotów sterylizowanych
System hairball control Źródłem białka w karmie jest najwyższej jakości kanadyjskie mięso z kurczaka, mięso z łososia, mięso ze śledzia oraz całe jaja
Hairball Control – eliminacja połkniętej sierści.
Tauryna- aminokwas, który pełni bardzo waŜną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu wzroku, serca, podczas trawienia tłuszczy oraz w procesach związanych z rozrodem. Dodatek tauryny w karmach dla kotów jest niezbędny dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania oczu oraz układu krążenia kotów.
Perfekcyjna ochrona niezwykle delikatnego układu moczowego i nerek Twojego kota
żurawina dzięki swojemu moczopędnemu działaniu w doskonały sposób oczyszcza przewód moczowy oraz nerki kot rozmaryn- wspomaga działanie żurawiny i podobnie jak ona działa oczyszczająco i antyseptycznie na nerki kota optymalny poziom pierwiastków i minerałów w Pronature Original zapobiega tworzeniu się kamieni nerkowych Brak alergizujących zbóż oraz właściwa zawartość węglowodanów.
Składniki jakości HUMAN GRADE- czyli tej samej jakości co w produktach spożywczych dla ludzi.Kwasy nienasycone Omega-3 i Omega-6 zapewniają zdrową skórę oraz piękną, zdrową sierść.
Omega-9 jest unikalnym suplementem, który odgrywa bardzo istotną rolę w profilaktyce chorób serca u układu krążenia.
Tymianek- posiada naturalne działanie bakteriobójcze oraz ma niezwykle korzystny wpływ na procesy trawienne w doskonały sposób zapobiegając wszelkim problemom
żołądkowym.
Tylko naturalne konserwanty w postaci mieszanki tokoferoli (witamin z gr. E).
Yucca Shidigera- dodatek tej pustynnej rośliny pozwala zredukować przykry zapach odchodów dzięki zmniejszeniu wydzielania amoniaku.
Właściwie zbilansowana, odpowiedni stosunek przyswajalnych minerałów i witamin.
Prebiotyki: dodatek cykorii, wyciągów oraz kultur drożdży to najzdrowsze źródło naturalnych probiotyków pozwalających utrzymać prawidłową florę bakteryjną w przewodzie pokarmowym i tym samym zapewnić jak najlepsze przyswajanie wszystkich składników oraz zapobiegać jakimkolwiek problemom trawiennym. SKŁAD: Suszone mięso z kurczaka (34%), ryż, kasza jęczmienna
perłowa, tłuszcz z kurczaka konserwowany naturalnie wit.E, suszona pulpa buraczana, mączka z łososia, mączka ze śledzia, hydrolizat wątroby kurczaka, całe nasiona lnu (źródło Omega 3), kultury drożdży, lecytyna, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów), sól, wyciąg z cykorii (źródło inuliny, fruktooligosacharydów, naturalny prebiotyk), tauryna, wyciąg z rośliny Yucca schidigera (0,05%), suszona żurawina, suszony rozmaryn, suszony tymianek. ANALIZA:
| Białko | 28 % | minimum | |
| Tłuszcz | 18 % | minimum | |
| Wilgotność | 12 % | maximum | |
| Włókna | 3 % | maximum | |
| Popiół | 7.5 % | maximum | |
| Wapń | 1.0 % | minimum | |
| Fosfor | 0.8 % | minimum | |
| Magnez | 0.1 % | maximum | |
| Tauryna | 0.15 % | minimum | |
| Witamina A | 15 000 IU/kg | minimum | |
| Witamina D3 | 1 400 IU/kg | minimum | |
| Witamina E | 75 IU/kg | minimum | |
| Omega-3 Fatty Acids | 0.4 % | minimum | |
| Omega-6 Fatty Acids | 3 % | maximum | |
| Omega-9 Fatty Acids | 0.2 % | minimum |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
PLANET PET Filet z kurczaka 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40007 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40007 |
Sukienka Model 49-18 Chaber/White - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 86 cm | 74 cm |
| M | 82 cm | 66 cm |
| S | 78 cm | 64 cm |
| XL | 90 cm | 76 cm |
| XXL | 96 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Bella Nectarine M-195 Orange - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 86-88 cm | L | C |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 83-85 cm | M | B |
| S | 8-88 cm | 64-70 cm | 80-82 cm | S | A |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | XL | D |
| XL/M | 86-92 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | M | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Dwa Gorące Serduszka - ogrzewacz rąk - ogrzej dłonie
Serduszka są wielokrotnego użytku. Po przegotowaniu ich w wodzie są jak nowe!
Gadżet w pigułce: - dwa gorące serduszka zapakowane w ładną metalową puszkę
- po naciśnięciu metalowego przycisku rozgrzewa się i pozostaje ciepłe przez około 30 minut
- aby ponownie użyć serduszka należy włożyć je do gotującej się wody na około 10-15 minut, a następnie poczekać aż ostygnie
- serduszko jest bezpieczne, nie powoduje alergii
- bardzo atrakcyjne metalowe opakowanie
- wymiary: 10,5 x 10,5 x 2 cm
- doskonałe na prezent
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | gor.ser |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | gor.ser |
Koszulka z krótkim rękawkiem
- z boku ozdobne sznureczki do ściągania
NAIR
Skład: 91% Poliamid, 9% Elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Koszulka Model Canna Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 88-104 cm | 84-96 cm | 62-78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Model Mach 35037-59X Navy - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
Cazo Materac z kolekcji Diamond brązowo-beżowe 75 x 90 cm
Materac wypełniono gąbką, co nadaje mu dużą miękkość, a także sprawia, że jest odporny na odkształcenia. Boczne ścianki materaca pokryte są połyskującą eco skórą. Pokrowiec jest zapinany na zamek błyskawiczny i nadaje się do prania ręcznego w temp. 30 st. C.
Materac dla psa CAZO Diamond prezentuje się elegancko w każdym wnętrzu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | BD14/C |
| EAN | 5907996034963 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | BD14/C |
| EAN | 5907996034963 |
Licencjonowana Replika Walthera PPQ Metal / ASG na Kule 6mm (nap. sprężynowy).
na Kule 6mm Plastikowe (0,12g.), Gumowo-Kauczukowe (0,20g.) i Informacje dodatkowempn4000844394361
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844394361 |
10 Opasek na Komary, Kleszcze, Meszki itp.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 6956179000005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 6956179000005 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Valentina Nero-Wisteria M-439 Black/Pink - Ma
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Usztywnione miseczki z fiszbinami bocznymi
Wkładki push up (dostępne w rozmiarach L, XL), wyjmowane z modelu
Intrygujący design, zdjęcie na tkaninie
Piękna, elegancka kolorystyka
Ramiączka regulowane, dostosowane do rozmiaru
Obwód zapinany na klamerkę
Kostium szybkoschnący.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 75-79 cm | 91-93 cm |
| XL | 100 cm | 77-81 cm | 94-96 cm |
| XXL | 104 cm | 79-83 cm | 97-99 cm |
| XXXL | 108 cm | 81-85 cm | 100-102 cm |
| XXXXL | 112 cm | 83-87 cm | 104-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M597 Wzór 75 - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 93-100 cm | 74-81 cm |
| S/M | 92-98 cm | 85-92 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |


_dgfx730999072e49e63d2d14e7754e16aba2.jpg)