Flawitol dla szczeniąt ras dużych zwiera zwiększoną zawartość miedzi i żelaza, przez co wspomaga procesy krwiotwórcze oraz syntezę kolagenu, będącego głównym składnikiem organicznym szybko rosnących kości. Dzięki zapewnieniu odpowiedniego poziomu wapnia i fosforu w preparacie kości są nie tylko odpowiednio zmineralizowane, ale także elastyczne, sprężyste i odporne na wstrząsy.
Zalecenia:
Preparat przeznaczony dla szybko rosnących szczeniąt ras dużych oraz dla suk w ciąży i karmiących
Składniki aktywne:
Miedź reguluje m.innymi aktywność enzymów odpowiedzialnych za prawidłową syntezę kolagenu - białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność kości. Podwyższona zawartość żelaza wspomaga procesy wytwarzania czerwonych krwinek, a co za tym idzie lepszy transport tlenu w organizmie rosnącego psa.
Dawkowanie:
1 tabl/6 kg/dzień
Skład:
Wapń 136,08 mg, Fosfor 101,09 mg, Magnez 2,16 mg, Miedź 1505,20 µg, Jod 146,95 µg, Żelazo 10,72 mg, Selen 27,72 µg, Cynk 8,88 mg, Mangan 691,20 µg, Witamina A 923,47 IU, Witamina D 100,64 IU, Witamina E 5,50 mg, Witamina B1 252,00 µg, Witamina B2 460,80 µg, Witamina B6 280,80 µg, Witamina B12 4,58 µg, Kwas pantotenowy (Wit. B5) 1,86 mg, Biotyna (Wit. H) 18,27 µg, Kwas foliowy 41,04 µg, Niacyna 2,16 mg, Cholina (Wit. B4) 32 mg, Flawonoidy 16 mg, Drożdże 602 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
Figi Model BBL 071 White - Babell
Kobiece figi o klasycznym kroju.
- z przodu gładka dzianina
- tył pokryty jest zmysłową koronką
- w tyle satynowa kokardka
- model świetnie prezentuje się na sylwetce
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
F645-016 9g Front Servo - 9g Przednie Serwo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-016 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-016 |
TETRA Led Light Wave 8,5W - do akwarium o pojemności 60-100l
- mocne i niezawodne oświetlenie LED o niskim poborze mocy, wynoszącym 8.5W .
- do stosowania w akwariach ze szkłem o grubości do 6 mm.
- w zestawie wkręty wymagane do montażu, odpowiednie do montażu w otwartych akwariach
- certyfikaty TÜV/GS i CE
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T236936 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T236936 |
Sukienka Model LS196 Light Grey - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 70 cm | 108 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
Wielofunkcyjny Niezbędnik Wojskowy+Pokrowiec do Paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415126 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415126 |
BOTKI PŁASKIE Z KOKARDĄ C-7117G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
STURDI LE Kamizelka spacerowa S - Stars
- szyja: 21,5 - 26,5 cm
- klatka: 34 - 38 cm Rozmiar - small / dla średnich kotów
Kolor: LE Stars
Made in USA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Suknia z krepy i szyfonu GR1159 Light Blue - GrandUA
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Komplet Model Michele chemise Red - BeautyNight
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czerwony |
Bluza Damska Model B026 Green - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
| XL | 94-97 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
Figi Model Inspirance 093 White - Ewana
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Figi Model Aldona White - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| XXL | 115-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
TOREBKA DAMSKA Z ĆWIEKAMI TB-P-56 BORDOWY - Inello
Wysokość 30 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Certech Karmnik drewniany dla ptaków TYP-A
Wymiary:
- podstawa: 19,5 x 19 cm
- wysokość bez haka: 19 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 14959 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 14959 |
Sukienka Model 17849 Navy - YourNewStyle
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 177 cm | 90 cm | 76 cm |
| M | 175 cm | 86 cm | 72 cm |
| S | 175 cm | 82 cm | 68 cm |
| XL | 177 cm | 94 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
ZAMSZOWE SZPILKI 5438-20P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
TRAMPKI KRÓLICZKI ODPINANE USZKA 888 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,3 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sweter Narzutka model 30052C Gray - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
CERTECH Żwirek Super Benek Crystal - compact 3,8l.
Zalety:
- super lekki
- atrakcyjna cena
- całkowicie biodegradowalny
- usuwany drogą sanitarną
- super wydajny
- gwarantuje maksymalną higienę
- wyjatkowa łatwość stosowania (nie wymaga stałego dosypywania)
- estetyczny wygląd
Surowiec:
Żwirek Super BENEK Crystal charakteryzuje się wysoką czystością oraz skutecznością pochłaniania wilgoci i nieprzyjemnych zapachów. Właściwości te wynikają z mocno rozwiniętej powierzchni wewnętrznej żwirku oraz wysokiej porowatości (powyżej 80%). Procesowi pochłaniania wilgoci towarzyszy zmiana barwy żwirku. Najpierw bowiem kryształki matowieją, a następnie stają się żółte. Dzięki tej właściwości możliwe jest bieżące kontrolowanie zużycia żwirku. Żwirek ten jest syntetyczną amorficzną krzemionką (SiO2).
Stosowanie:
Zawartość opakowania wsypać do kuwety zachowując grubość warstwy rzędu 6 ? 4cm. Żwirek Super BENEK Crystal nie zbryla się, lecz całkowicie pochłania dozowane do niego płyny, otaczając swymi ziarnami części stałe oraz neutralizując zapachy. Zaleca się na bieżąco usuwać zanieczyszczenia stałe. Płyny wchłaniane do wewnątrz ziaren żwirku częściowo odparowują bezzapachowo. Zawartość kuwety eksploatować:
- do widocznej zmiany barwy (żółty, matowy kolor świadczy o całkowitym zużyciu),
- do momentu gdy wyczuwalne są zapachy
* do czasu gdy ubytek żwirku w kuwecie wyniesie 2cm grubości
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |


_1434373558_155.jpg)