| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
Ledowa Kula Dyskotekowa DISCO + Pilot + Muzyka + USB...
Wysokiej Jakości Ledowa Kula Dyskotekowa MAGIC DISCO + Pilot +
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308622345 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308622345 |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków KS5 Ocynk 58,5 x 37,5 x 51,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Spawarka inwerterowa TIG VIPER 205 P PULSE DIGITAL MAGNUM
Dane techniczne:
Model: TIG VIPER 205P DIGITAL
Napięcie zasilania: 230V/50Hz
Prąd spawania:
MMA 150A/35%
TIG 200A/35%
Pobór mocy: 6,3 kVA
Zabezpieczenie: 25A
Zakres regulacji: płynny
Stopień ochrony obudowy: -
Napięcie biegu jałowego: 62V
Waga: 9 kg
Wymiary dł/szer/wys: 390x130x280
Opis:
Spawarki inwerterowe MMA/TIG DC HF - linia VIPER. W zestawie komplet kabli.
- precyzyjne sterowanie procesem spawania
- 2 wyświetlacze cyfrowe
- komplet kabli
- polski panel (miêkki)
GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Miriam Sherwood M-329 Green - Marko
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 75-80 cm | 89-92 cm |
| M | 70-75 cm | 85-88 cm |
| XL | 80-85 cm | 93-96 cm |
| XXL | 80-85 cm | 97-100 cm |
| XXXL | 85-90 cm | 101-104 cm |
| XXXXL | 85-90 cm | 105-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Szorty Model Tiana Red - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica Model 367 Black - Figl
- elegancka spódnica damska
- rozkloszowany fason
- dół ozdobiony prześwitującą dzianiną
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model L240 Black - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 96 cm | 96 cm | 68/88 cm |
| M | 89 cm | 92 cm | 92 cm | 64/84 cm |
| S | 89 cm | 88 cm | 88 cm | 60/80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Figi FIGI WYSOKIE ELISE/FW biały - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
GF Peleryna przeciwdeszczowa czarna H06/XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | allzweckplane |
| Kod producenta | Folia malarska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | allzweckplane |
| Kod producenta | Folia malarska |
Versele Laga Happy Life Senior Light 15kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431108 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431108 |
F628-010 Long Connect Buckle - Łącznik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F628-010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F628-010 |
Kanapa, korona wykonana w formie kwadratu dla kotów i małych psów, zaprojektowana w ten sposób, aby każde zwierzę chętnie z niej korzystało. Po wejściu do legowiska zanurza się w jego oparciach, dając bezpieczne schronienie i odpoczynek. Dzięki niewielkim wymiarom można zabierać ją w podróż wraz z pupilem.
Zastosowane do produkcji materiały to:
zamsz tapicerski / alcantara - materiał stosowany na obicia kanapowe,
mikrofibra - miękki i delikatny w dotyku materiał, antyalerginczy.
Wypełnienie:
wełna syntetyczna - dobrze izoluje zarówno przed zimnem oraz ciepłem.
Drobne zabrudzenia można usunąć szczoteczką z płynem do prania.
Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce.
Wymiary przybliżone:
45 x 45 cm
Waga ok 1kg
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KOXL-szar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KOXL-szar |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy,Lawendowy |
| rozmiar | 65H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Różowy,Lawendowy |
| rozmiar | 65H |
TRIXIE Zwierzątka piłki z lateksu 6 cm 1 szt.
Zabawki wysyłane losowo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3462 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3462 |
Spódnica Oryginalna spódnica w kratę GR1341 Sky Blue - GrandUA
Elastan 10 %
Polyester 50 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Lea Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Pas Wyszczuplający/Ściągający Waist Trimmer Belt.
Oryginalny Pas/Gorset...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773322 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773322 |
VITAPOL Trawa dla gryzoni i królików w woreczku 100g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1006 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1006 |


_dgfx2ba3c798d602003ab11b876625488fdc.jpg)