| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
390 Electric Machinery Wl Toys A949-32
Numer katalogowy: A949-32
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | A949-32 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | A949-32 |
Bluzka Model B64 1196 Orange - Nife
Skład: 98% poliester, 2% lycra
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 65 cm | 92 cm |
| 38 | 66 cm | 96 cm |
| 40 | 67 cm | 100 cm |
| 42 | 68 cm | 104 cm |
| 44 | 69 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Pomarańczowy |
Pinokio zabawka labirynt 15cm.
Wymiar: długość 15cm, otwór wewnętrzny 3cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P27 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P27 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | L929-09 mała |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | L929-09 mała |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S |
BENEK Przekąska dla gryzoni KORA BRZOZY 60g
Skład: suszona kora brzozy
Dawkowanie:
Codziennie podawać takie ilości jakie zwierzątko jest w stanie zjeść. Przeciętnie 1-2 łyżki mieszanki lub mieszać z pokarmem podstawowym.
Analiza:
Białko 4,2%, Tłuszcz 4,1% Włókno 39,1%, Popiół 4,3%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
Czapka Model Carmela Grey - Kamea
CARMELA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- gładka czapka, idealnie dopasowana do głowy,
- przód zdobi nieduża aplikacja w drobne motyle z filcu oraz błyszczące cyrkonie,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy,
- tył wykończony zakładką zwieńczoną malutkim motylkiem z filcu,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
Śnieżka na rdzę czarny połysk 0,2l TEFLON
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 6 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | 6 |
Sukienka Model M148 Navy - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| S/M | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
~Lycra 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 63 cm | 42 cm | 69 cm |
| L/XL | 63 cm | 42 cm | 68 cm |
| S/M | 63 cm | 42 cm | 67 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Karen Pink - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
Szpiegowska Mikro-Kamera FULL HD!! Nagrywająca Obraz i Dźwięk + Ap. Foto + Detekcja Ruchu + IR...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734411 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734411 |
GF Kombinezon zimowy Z17 rozm.1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Lauren Design Budka Bella 50 cm x 50 cm Różowy szary
O produkcie wspaniała budka z wyciąganą dwustronną poduchą niezwykle przytulna dla pupili lubiących dyskrecję nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie oraz wewnątrz pianka poliuretanowa jako wypełnienie
Sposób czyszczenia można prać ręcznie w temperaturze 30º C polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 08500501 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 08500501 |
TRIXIE Drapak z pluszem 62 x 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43071 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43071 |
Curacao koszulka i stringi kolor biały
Urocza biała, koronkowa haleczka w kwiecistym wzorze z różowymi akcentami. Górna i dolna część haleczki ozdobiona koronkową falbanką oraz obszyta różową wstążką. Cieniutkie ramiączka pięknie odsłaniają dekolt i ramiona. Stringi do kompletu w zestawie.
Tkanina: 90% nylon, 10% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L/XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L/XL |
Legginsy Klasyczne Model Annabell Black - Ewlon Trendy Legs
Rewelacyjne legginsy damskie.
- klasyczne, gładkie, kryjące
- długie nogawki
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- legginsy wykonane są z rozciągliwego materiału
- z przodu wstawki z eco-skóry
- wstawki z przodu optycznie wydłużają sylwetkę
- idealnie dopasowują się do ciała
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
Siatka do Siatkówki itd. + Torba.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416001 |
Dwurzędowy wiosenny płaszcz z paskiem Bella PLA036 Melange Grey - Mattire
Polyester 45 %
wełna 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 104 cm | 96 cm | 96 cm |
| 38 | 92 cm | 108 cm | 100 cm | 100 cm |
| 40 | 92 cm | 112 cm | 104 cm | 104 cm |
| 42 | 92 cm | 116 cm | 108 cm | 108 cm |
| 44 | 92 cm | 120 cm | 112 cm | 112 cm |
| 46 | 92 cm | 128 cm | 118 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Szary |
HOLOGRAMOWE SZPILKI METALICZNE JC2310-1 CZERWONY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |


_dgfx562cf533d08aa6baca25973dcfdb6dff.jpg)