| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
Specific CRD-2 WEIGHT CONTROL 13kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
Sandał SANDAŁKI NA KOTURNIE ZE WZOREM 6105-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Linka regulacji prędkości WOM 0.014.9125.3/20
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 0.014.9125.3/20 = 0.014.9125.3/10 = 0.014.9125.3 = |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 0.014.9125.3/20 = 0.014.9125.3/10 = 0.014.9125.3 = |
Bluzka Model M466 Black - Figl
Skład: 80% poliester, 17% wiskoza, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
JRS Pet\'s Dream Universal 5l.- drewniany żwirek dla zwierząt
Doskonale wchłania wilgoć i neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
Zalety żwirku:
-Ulega biodegradacji
-Nie zawiera substancji chemicznych
-Nie pylący
-Produkowany z drzew iglastych
-W 100 % ekologiczny
Sposób użycia:
czystą kuwetę napełnić 3 cm warstwą żwirku. Zużytą ściółkę należy systematycznie wymieniać, usuwać stałe nieczystości. W razie potrzeby należy wymienić całą zawartość kuwety.
Waga 3,2 KG
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JRS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JRS |
Kombinezon Damski Model 120-7 Grafit - Numoco
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 108 cm | 104 cm | 98 cm |
| M | 104 cm | 94 cm | 94 cm |
| S | 100 cm | 92 cm | 90 cm |
| XL | 98 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
DAKO-ART Bio-wapno dla gryzoni 120g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Rajstopy Body Protect Cotton Nero - Gatta
Elastan 4 %
~Polamid 6 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor |
Szpilki Model KBE396 Red - Heppin
Materiał: skóra ekologiczna lakierowana
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22.5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czerwony |
Kombinezon Damski Model Nicole T08 Black - IVON
~Viscosa 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model Luna Grey/Blue - Dursi
~Viscosa 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
Spódnica midi z kokardą 253 Grey - Bien Fashion
Elastan 4 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 73 cm | 80 cm |
| M | 72 cm | 76 cm |
| S | 71 cm | 72 cm |
| XL | 74 cm | 84 cm |
| XS | 70 cm | 68 cm |
| XXL | 74 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Szary |
Piżama Damska Model Emily 567 Grey - Luna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 103-106 cm | 97-102 cm |
| M | 95-102 cm | 91-96 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 107-112 cm | 103-108 cm |
| XXL | 113-118 cm | 109-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Luna |
| Kolor | Szary |
ZAMSZOWE PÓŁBUTY Z OZDOBĄ 7218-20P CNB7218-20P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
TRAMPKI DAMSKIE ZAMSZOWE RÓŻOWE NB171P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Sukienka z asymetrycznymi draperiami S88 Grey - Nife
Polyester 38 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 45 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 99 cm | 95.5 cm | 87 cm | 72 cm |
| 38 | 100 cm | 99.5 cm | 91 cm | 76 cm |
| 40 | 101 cm | 103.5 cm | 95 cm | 80 cm |
| 42 | 103 cm | 107.5 cm | 99 cm | 84 cm |
| 44 | 104 cm | 111.5 cm | 103 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Szary |
Figi Model Nefer Back/Łosoś - Róża
Elastan 20 %
~Polamid 75 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 109-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Megi 43 x 25 x 47 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P050 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P050 |
Figi Model Eco-Ma Beige - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
DAKO-ART Piasek cytrynowy dla ptaków 1,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |


_dgfxf3c4622e35d3fe7fdc18d03798fabbaf.jpg)