| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
Spódnica Model Mila 8 Coral/Light Grey - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 68 cm | 102-106 cm | 82-86 cm |
| M | 68 cm | 96-100 cm | 76-80 cm |
| S | 68 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| XL | 68 cm | 108-112 cm | 88-92 cm |
| XXL | 68 cm | 114-118 cm | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
TOREBKA Z DŁUGIMI USZAMI TB-S-174 CZARNY - Inello
Wysokość 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
ZOLUX Obroża GALAXY 30cm/10mm kol.brązowy
Wymiary: 12x10x345
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510010cho |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510010cho |
Sandał SANDAŁKI NA SZPILCE Z KOKARDĄ 9034-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| 3XL | 121-128 cm | 94-98 cm |
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| M | 95-100 cm | 70-74 cm |
| S | 90-94 cm | 64-68 cm |
| XL | 107-113 cm | 82-86 cm |
| XXL, | 114-120 cm | 88-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Biały |
Łoże Mocowanie Silnika Intruder X30-20
Numer katalogowy: X30-20
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-20 |
Samochód wykonano z wysokiej jakości, estetycznych i bezpiecznych materiałów. Model nie posiada żadnych nierówności czy ostrych krawędzi – idealnie nadaje się do zabawy dla dzieci (od 6 lat) i dorosłych.
Pełne bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje certyfikat CE.
Zawartość zestawu:samochód RCpilot ładowarka sieciowaakumulatororyginalne, nowe opakowanieParametry:
| Wymiary opakowania: | ok. 33 x 20cm |
| Wymiary modelu: | ok. 23,5 x 15cm |
| Skala modelu: | 1:16 |
| Kierunki jazdy: | 4 – przód/tył, lewo/prawo |
| Pilot: | bezprzewodowy |
| Częstotliwość pilota: | 27 MHz, 40MHz |
| Zasięg pilota: | 60 m |
| Maks prędkość: | 15-20km/h |
| Czas ładowania: | 4h |
| Pakiet: | Ni-cd 3,6V 700mAh |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 757-932 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 757-932 |
5w1! Słuchawki Bezprzewodowe - Wielofunkcyjne.
Wysokiej Jakości Słuchawki Bezprzewodowe z Mikrofonem, Radiem...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416019 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416019 |
Tropical Aquaflorin Potassium 100ml.- Odżywka z potasem dla roślin wodnych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Płaszcz flausz jesienny 07 Beige - Cabba
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 98 cm | 96 cm | 86 cm |
| 38 | 92 cm | 102 cm | 100 cm | 90 cm |
| 40 | 92 cm | 106 cm | 104 cm | 94 cm |
| 42 | 92 cm | 110 cm | 108 cm | 98 cm |
| 44 | 92 cm | 114 cm | 112 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Beżowy |
VITAPOL Pokarm pełnowartościowy dla szczura 3l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1561 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1561 |
Gorsety, body, pasy Body z miseczkami Model 184 Livia Beige - Gorsenia Lingerie
Kwintesencja zmysłowej elegancji... Oto propozycja firmy Gorsenia stworzona z myślą o kobietach ceniących piękno oraz wysoki komfort. Body wykonane z mikrofibry o wysokiej gramaturze, rzeźbi i modeluje sylwetkę ciała, harmonizując jego linie. Posiada usztywniane miseczki,zdobione kwiatowymi haftami, które idealnie utrzymują oraz modelują biust. Między miskami zalotna kokardka. Ramiączka komfortowe regulowane, odpinane. Zapięcie w kroku na haftki.
Elastan 16 %
~Polamid 76 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Płaszcz Damski Model VT040 Black - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S90 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S90 |
TRIXIE Przegroda / Kratownica do samochodu
Łatwy montaż. Szerokość i wysokość regulowana.
Szerokość: 125-140cm
Wysokość: 63-135cm
Producent: TRIXIE
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1325 |
| EAN | 4011905013251 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1325 |
| EAN | 4011905013251 |
TETRA Repto DecoArt Giant Adiantum - dekoracja 90cm
Naturalnie wyglądające rośliny pływające do terrarium wodnych.
- Łatwe i szybkie wdrożenie
- Brak kosztów konserwacji, łatwe do czyszczenia
Informacje o produkcie:
90 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T203570 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T203570 |
Bluzka Model S028 Model 2 - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 55 cm | 96 cm |
| M | 55 cm | 92 cm |
| S | 54 cm | 88 cm |
| XL | 55 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model Epien Karmel - Dursi
~Polamid 12 %
~Viscosa 84 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 95 cm | 74 cm |
| M | 97 cm | 91 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 87 cm | 66 cm |
| XL | 105 cm | 99 cm | 78 cm |
| XS | 89 cm | 83 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Brązowy |
CHABA Obroża taśmowa regulowana 16mm / 30cm kolor: czerwony łapki czarne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |


_dgfx6791e9adab73993b18ea95bb612bef39.jpg)