| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2315 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2315 |
Bluzka Model K378 Grey - Lenitif
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6047 A-008 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6047 A-008 |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 107-114 cm | 99-107 cm | 82-91 cm |
| L/XL | 66-106 cm | 90-97 cm | 74-81 cm |
| S/M | 92-98 cm | 82-89 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
BOTKI MILITARNE CZARNE 669 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model VS-305 Morela - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Pomarańczowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Camilla Skipper M-489 Sky Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-89 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 86-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 84-85 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model Ames 10634 Black - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model K377 Sky Blue - Katrus
- stylowa koszula
- luźny i komfortowy fason
- rękawy wiązane na kokardki
- dekolt na gumce
- pięknie układa się na sylwetce
- doskonała na co dzień
Skład: 100% bawełna
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
MJX X400 X400-001 Wirniki Śmigła ( 1szt )
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x400-001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x400-001 |
Osłonka Na Fotel - Samoloty Disney
Aby wyczyścić osłonę z zabrudzeń wystarczy użyć ciepłej wody z dodatkiem delikatnego środka do mycia.
Osłona chroni tył fotela, a kolorowy wzór z ulubionymi postaciami z bajek Disney uprzyjemnia dziecku czas podróży.
Wymiary: 45x57 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 25522 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 25522 |
B Długość pleców 43cm
E obwód klatki 63cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
2 w 1 – wspaniała zabawa i przyjemna naukaDinuś skrywa w sobie moc atrakcji, których odkrywanie przeniesie dziecko w magiczny, bajkowy świat, a także pozwoli malcowi uczyć się przez zabawę:głowa dinozaura – policzki i grzebień szeleszczą podczas dotykania,grzbiet dinozaura – kolorowe trójkąty z materiałów o różnych fakturach, podczas dotykania wydają szeleszczący dźwięk, ogon dinusia – na końcu ogona znajduje się kolorowa piłeczka, która pokryta jest materiałami o różnej fakturze, a przy potrząsaniu grzechocze,boki dinozaura – kryją w sobie moc wspaniałości do odkrycia: naszywki z różnokolorowych materiałów, lusterko oraz otwór do wrzucania i wyciągania piłeczek z brzuszka pluszaka,brzuszek dinozaura – brzuszek kryje kolejną niespodziankę: aż 60 bajecznie kolorowych piłeczek, którymi można bawić się na wiele sposobów; wejście do brzuszka zamykane jest na dwa suwaki, z których jeden zakończony jest pluszową gwiazdką – grzechotką. Dinozaur to zabawka idealna dla najmłodszych dzieci. Mnóstwo baśniowych kolorów zachęca do zabawy i wywoła uśmiech na buzi każdego szkraba. Pomysłowe możliwości zabawy dinozaurem pobudzają malucha do odkrywania otaczającego go świata. Poza sporą dozą frajdy, zabawa dinozaurem, bogatym w wiele kolorów, faktur i dźwięków, wspiera rozwój koordynacji manualnej i ruchowej oraz pozwala kształtować zmysł dotyku, słuchu i wzroku, a także rozwija wyobraźnię i kreatywność.
Dziecko może nie tylko bawić się dinozaurem, ale przede wszystkim wykorzystać niezliczone możliwości zabawy piłeczkami – trening turlania czy rzucania do celu to rozrywka, podczas której dziecko doskonale się bawi i jest radosne, a przy tym ćwiczy celność, rozwija chwytność w dłoniach i siłę mięśni rąk, zachowuje aktywność fizyczną, jak również uczy się wygrywania i przegrywania. Piłeczkami można bawić się w domu, jak i na dworze; w pokoju, a nawet w wannie czy w basenie.
Jakość i bezpieczeństwo na 6!Dinozaur uszyty jest z najwyższej jakości, atestowanych i bezpiecznych materiałów. Piłeczki wykonano z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego. Zabawka nie posiada żadnych nierówności czy ostrych krawędzi – idealnie nadaje się do zabawy i nauki dla najmłodszych.
Pełne bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje certyfikat CE.
Zawartość zestawu:pluszowy dinozaur z grzechotkami, lusterkiem i naszywkami60 piłeczekoryginalne, nowe opakowanie, idealne na prezent Specyfikacja:
| Wymiary: | 58 x 38 x 20 cm |
| Wymiary dinozaura: | 128 cm (dł.) x 46 cm (szer.) |
| Średnica piłeczki: | 7 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 2014 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 2014 |
Biustonosz Soft Model V-5161 White Lily White - Axami
~Polamid 25 %
Polyester 75 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
Kolorowa karuzela z pozytywką - pilot, wybór melodii, regulacja głośności i obrotu
| Spraw, by Twoje dziecko miało kolorowe snyPrzed snem karuzela sprawi, że moment przejścia z zabawy do odpoczynku będzie o wiele łatwiejszy i stopniowo przygotuje dziecko do snu. Spokojna kołysanka uspokoi dziecko po dniu pełnym wrażeń i pomoże mu zasnąć. Jako rodzic, z pewnością szybko odkryjesz, że dzięki koncentracji uwagi na kolorowej karuzeli, maluszek nie jest kapryśny i marudny i o wiele szybciej zapada w słodki, spokojny sen. |
| Dzięki odpowiedniemu kątowi nachylenia karuzeli, maluch będzie dobrze widział wszystkie elementy zabawki, może wyciągać do nich rączki i próbować dotykać zabawki, by samodzielnie wprawić je w ruch. Zawsze możesz też, za pomocą pilota lub przełącznika na pozytywce, uruchomić mechanizm karuzeli, by dostarczyć dziecku jeszcze więcej możliwości poznawania otaczającego je świata. Dziecko jednocześnie poznaje dźwięki oraz kolory, kształty i faktury różnych przedmiotów, a także ćwiczy rączki i paluszki. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | HB009 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | HB009 |
Gorsety, body, pasy Pas VENA VPP-238 koral - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
CHABA Obroża welurowa ozdobna kolor: czarny 28cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1831 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 1831 |
SKŁAD MATERIAŁOWY
poliester 65%
wiskoza 30%
lycra 5%
WYMIARY:
S - talia 29cm, biodra 43cm, szerokość u dołu 44cm, długość 53cm
M - talia 31cm, biodra 45cm, szerokość u dołu 45cm, długość 54cm
L - talia 33cm, biodra 47cm, szerokość u dołu 46cm, długość 55cm
XL - talia 35cm, biodra 49cm, szerokość u dołu 47cm, długość 56cm
XXL - talia 37cm, biodra 51cm, szerokość u dołu 49cm, długość 57cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Dekoracyjny Kordzik/Sztylet Marynarski - Miedziany.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415671 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415671 |
Halka o ciekawym, a zarazem prostym kroju, która delikatnie opływa ciało kobiety. Wykonana z dzianiny pochodzenia naturalnego.
Skład: 72% wiskoza + 28% poliamid.
Orientacyjna tabela rozmiarowa:
|
Rozmiary |
36 |
38 |
40 |
42 |
44 |
46 |
48 |
50 |
52 |
54 |
56 |
58 |
|
Obwód biustu [cm] |
84 |
88 |
92 |
96 |
100 |
104 |
110 |
116 |
122 |
128 |
134 |
142 |
|
Obwód bioder [cm] |
90 |
94 |
98 |
102 |
106 |
110 |
116 |
122 |
128 |
134 |
140 |
148 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Mięta,Miętowy |
| rozmiar | 38 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Mięta,Miętowy |
| rozmiar | 38 |


_23210.jpg)