| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2322 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2322 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Janet Africa M-349 Brown - Marko
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Konstrukcja bardotki, z wyjmowanym wypełnieniem push up
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Doskonały na małe i średnie biusty
Ozdobione broszką w stylu Glamour
Doskonałe figi
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 83-85 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 89-91 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Zestaw do Karaoke+DVD+2 Mikrofony+Pilot.
Profesjonalny Zestaw do Karaoke + Odtwarzacz DVD + 2 Mikrofony +
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901665878863 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901665878863 |
Certech Suchy Szampon Pielęgnacyjny dla psów 250ml.
Skład: aktywny sorbent mineralny, talk, biosiarka, substancje zapachowe
Przeznaczenie: Suchy szampon dla psów, przeznaczony do pielęgnacji sierści psa bez użycia wody.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
Kieliszek Teleskopowy - składany, stal nierdzewna
Nasz składany, teleskopowy kieliszek jest lekki i pasuje do każdej kieszeni, wiec zawsze będzie pod ręką. Jest niezwykle pomysłowy i oryginalny, gdy już go wyjmiesz, na pewno zrobisz furorę w towarzystwie.
Wykonany z doskonałej jakości nierdzewnej stali jest trwały i solidny. Możesz być spokojny, że nie potłucze się w plecaku lub kieszeni jak jego szklany brat, nawet podczas największych imprezowych szaleństw.
Kieliszek jest ładnie zapakowany, dobrze wygląda i świetnie działa. Gwarantujemy, że każdy obdarowany nim facet będzie zachwycony!
Nie wybieraj się bez teleskopowego kieliszka na:
- biwak pod namiotami z pieczonymi kiełbaskami
- imprezę w parku z kumplami i zimną wódeczką w ciepłą letnią noc
- mroźny kulig z malinową nalewką na spirytusie
- rejs, na którym nie ty jesteś sternikiem
- ryby, grzyby i imprezy po udanych łowach
- imprezy w akademikach, gdzie zawsze jest więcej butelek niż kieliszków
Gadżet w pigułce: - składany kieliszek wykonany ze stali nierdzewnej
- trwały, wygodny i praktyczny
- idealny na imprezy plenerowe
- świetne dopełnienie piersiówki
- idealnie nadaje się do grawerowania
- pojemność po rozłożeniu - nawet do 70 ml
- średnica ok. 5 cm
- wysokość 1,7 cm (gdy złożony), 7 cm (gdy rozłożony)
- polskie, intrygujące opakowanie
- doskonały prezent dla mężczyzny
UWAGA - KIELISZEK W WERSAJI BEZ ŁAŃCUSZKA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kiel.tel. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kiel.tel. |
Kamizelka Damska Model M560 Black - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 8588 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Tropical Mini Wafers Mix 18g.-Tonące wafelki z astaksantyną i spiruliną dla ryb dennych i skorupiak
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Profesjonalny Wzmacniacz Zasięgu/Sygnału Telef. GSM (na ok. 350m2).
Telefonów GSM...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415278 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415278 |
Figi VENA VF-277 różowy - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Piłka aportowa na linie 6 cm / 30 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-33102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-33102 |
Stringi Yvette MS mini-stringi Czarny - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
BOTKI Z KOKARDAMI C-7101P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
BUTY SPORTOWE CZARNE BK367 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M027 Fuksja - Mosali
Polyester 68 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 104 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 103 cm | 100 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 103 cm | 96 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 104 cm | 108 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Fioletowy |
BOTKI WORKERY SZARE AB-8 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
~Polamid 10 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 104 cm |
| M | 64 cm | 96 cm |
| S | 64 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Figi Model Lux mini White - Italian Fashion
Komfortowe figi damskie.
- klasyczny krój
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny
- model przystosowany jest również dla kobiet w ciąży
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 115 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 115 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały,Beżowy |
| rozmiar | 80E,70G,80C,85B,75E,65G,80D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały,Beżowy |
| rozmiar | 80E,70G,80C,85B,75E,65G,80D |
folia malarska 4x5m cienka 0.10m
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | allzweckplane |
| Kod producenta | Folia malarska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | allzweckplane |
| Kod producenta | Folia malarska |


_2322.jpg)