| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
Korzeń, idealnie nadający się do akwarium lub terrarium.
Rozmiar: 60-80cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 387495 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 387495 |
Over Zoo Vet-Line Electro Complex - wspomaga regenerację organizmu 50g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OverVet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | OverVet |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Lisa Bianco M-471 White - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium w stylu inspirowanym bikini
- w pięknej kolorystyce skontrastowanej z czernią
- z wyjątkowymi figami (zupełna nowość!) z efektem prześwitu po bokach
- miseczki usztywniane, bez fiszbin, z kieszonkami na dołączone do modelu poduszeczki push up
- push up wyjmowany z modelu (dostępny w rozmiarach S, M, L)
- konstrukcja idealna na małe i średnie biusty- obwód i ramiączka wiązane
- figi wyższe, bardzo wygodne, maskują brzuszek
- pęknięcia po bokach wyglądają sexy i optycznie wydłużają nogi
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 74-79 cm | 85-86 cm |
| M | 90 cm | 71-76 cm | 83-84 cm |
| S | 87 cm | 68-73 cm | 81-82 cm |
| XL | 96 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Luca Milk - Violana
Polyester 20 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Beżowy |
KOZACZKI WŁÓCZKOWA CHOLEWKA NC109 GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model MOE285 Navy - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita |
|---|---|
| 2XL/3XL | 61 cm |
| L/XL | 60 cm |
| S/M | 59 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Sandały Model KBGG01 Beige - Heppin
Wysokość platformy 2.5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.2 cm |
| 40 | 25.8 cm |
| 41 | 26.3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model Cindy M-04 Cosmo Navy - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98 cm |
| M | 94 cm |
| S | 90 cm |
| XL | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Granatowy |
Szorty Męskie Model Giacomo P3 Navy Paski - Pierre Cardin
Polyester 40 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Granatowy |
Spodnie Ogrodniczki Damskie Model K379 Sky Blue - Katrus
- rewelacyjne krótkie ogrodniczki
- zapinane na napki
- po bokach kieszenie
- z przodu ozdobny nadruk
- świetna propozycja na co dzień
Skład: 100% bawełna
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
TRIXIE Drapak z pluszem 62 x 15 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43071 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43071 |
TOREBKA DAMSKA CZARNA TB-W-22 CZARNY - Inello
Wysokość 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Duży Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox Equestrian RED - do Koni (13-funkcyjny).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160006905 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160006905 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | INCHEM |
| Kod producenta | roz14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | INCHEM |
| Kod producenta | roz14 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Andrea Espresso M-193 Brown - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 96-102 cm | 84-90 cm | 95-97 cm | XL | F |
| L | 92-98 cm | 72-78 cm | 86-88 cm | L | C |
| M | 88-94 cm | 68-74 cm | 83-85 cm | M | B |
| S | 82-90 cm | 64-70 cm | 80-82 cm | S | A |
| XL | 96-102 cm | 76-82 cm | 91-93 cm | XL | D |
| XL/L | 92-98 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | L | D |
| XXL | 100-106 cm | 80-86 cm | 92-94 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
BALERINY DAMSKIE SWEET LIPS BEŻOWE FM217-6 NUDE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,7 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590771544107 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590771544107 |
Sukienka Model T215/2 Bordo - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 106 cm | 98 cm | 88 cm |
| M | 97 cm | 100 cm | 92 cm | 82 cm |
| S | 97 cm | 94 cm | 86 cm | 76 cm |
| XL | 97 cm | 112 cm | 104 cm | 94 cm |
| XS | 97 cm | 88 cm | 80 cm | 70 cm |
| XXL | 97 cm | 118 cm | 110 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
Sandał SANDAŁKI NA KOTURNIE ESPADRYLE RÓŻOWE R120P PINK - Inello
Wysokość platformy 3 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Profesjonalna Atrapa/Imitacja Kamery Dzienno-Nocnej (czarna) + Czerwona Dioda LED + Regulacje...
...


_3a6a3cd0121678f3e3a537830eef52b_3547.jpg)