Wymiary: 6 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2550 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2550 |
Bokserki Model Classic 001/51 Navy/White - Cornette
Bokserki męskie Classic wykonane z wysokogatunkowej miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny. Luźne i wygodne, przeznaczone są dla osób ceniących komfort i wygodę użytkowania.
Cechy produktu:
- delikatna, lekko ściągająca guma
- rozporek na guziczek
- luźne nogawki
- ciekawy i oryginalny wzór
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Granatowy |
Chusta Model ADS 1400-870C Green - Moraj
Rozmiar: 140 cm x 140 cm.
Polyester 65 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Zielony |
ZOOLEK FMC/Formisol 30ml/preparat pielęgnacyjny
Stosowanie:
Do sporządzenia kąpieli o szerokim działaniu
- 10 ml na 100 litrów wody (2 krople na 1 litr).
Zachować ostrożność podczas stosowania w pH powyżej 8
30ml-300l
Sukienka Model ED011-5 Navy - Ella Dora
Idealna na imprezy i specjalne okazje.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 104.5 cm | 96 cm | 90 cm | 74 cm |
| 38 | 105 cm | 100 cm | 94 cm | 78 cm |
| 40 | 105.5 cm | 104 cm | 98 cm | 82 cm |
| 42 | 106 cm | 108 cm | 102 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Niebieski |
Długi kardigan bez rękawów GR1298 Musztard - GrandUA
Skład: 55% poliester 40% bawełna 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Żółty |
Megan Naturalny pokarm dla królików 3l.
Skład: marchew, burak, ziemniak, fasola, luceryna, zioła, koper, pietruszka, owies, pszenica, ekstrudowane chrupki kukurydziane, słonecznik, koniczyna.
Analiza: białko 15,09%, celuloza 13,1%, wapno 0,7%, tłuszcze 3%, popiół 6,7%, fosfor 0,5%
Dzienne zapotrzebowanie wynosi 25-35g w zależności od wagi gryzonia. Zwierze musi mieć stały dostęp do świżej wody.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
TRIXIE Pieluchy dla psa 60 x 60cm - 10 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23412 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23412 |
MODNE SZPILKI OMBRE C35G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Miękkie wyściełanie, wykonane z materiałów przeznaczonych na ubranka i zabawki dla małych dzieci. Odporny na zabrudzenia i zadrapania pazurkiem zewnętrzny materiał, idealnie wpasowuje się w dbałość o czystość i trwałość legowiska. Wyjmowana, dwustronna poduszka może posłużyć w podróży jako namiastka legowiska lub jako ulubiony domowy zapach podczas wypadów poza rodzinny dom. Miękkie materiały i wygodna poduszka tworzą razem luksusowy apartament tylko dla Twojego kota. Twój kot przestanie chować się po zakamarkach domu, a legowisko będzie zawsze czekało na niego ze swoim miękkim oparciem, gotowe do przyjęcia swojego właściciela.
Pyramid zaprojektowano z myślą o kotach małych i dużych.
Zastosowane do produkcji materiały to:
Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce.
Materiał oxford jesli ulegnie lekkiemu zabrudzeniu, bez konieczności prania można wytrzeć mokrą ściereczką lub szczotką z odrobiną płynu.
Wymiary przybliżone:
40 L x 40 W cm 40 H cm całkowita.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PDOX-pink |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PDOX-pink |
AVA FIGI AV 1032 PLATYNA PLUS SIZE
Pełne figi wykonane z satyny o subtelnym wzorze roślinnym. Tył z delikatnej siateczki. Majteczki ozdobione z przodu koronkową wstawką i maleńką kokardką pośrodku. Wzdłuż linii bikini wykończenie koronkowa tasiemką.
Do kompletu polecamy z tej serii biustonosz
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Platynowy |
| rozmiar | 2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Platynowy |
| rozmiar | 2XL |
Top z nowoczesnego strukturalnego trykotażu GR1087 Turkus - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
POMPA HYDRAULICZNA CATERPILLAR IT12B ,IT12 ,4NC ,9T8919 ,A22.48L396
Numery do celów porównawczych:
9T8919 ,A22.48L396
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9T8919AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9T8919AE |
Figi Model Betsy White - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Tamara Big Milk - Nipplex
Kobiecy i pełen uroku usztywniany biustonosz w mlecznym kolorze. Miseczki pokryte są pięknym haftem. Mostek oraz boczki wykonane są z gładkiej dzianiny. Perfekcyjne ułożenie biustu gwarantują fiszbiny boczne, regulowane, odpinane ramiączka różnej szerokości w zależności od rozmiaru. Zapięcie: haftka 3-stopniowa, dwurzędowa. Mostek oraz boczki wzmocnione są dodatkową siateczką. Między miseczkami oraz na ramiączkach subtelne kokardki.
Elastan 7 %
~Inne 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65G | 68-72 cm | 89-91 cm |
| 65H | 68-72 cm | 91-93 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-77 cm | 92-94 cm |
| 70G | 73-77 cm | 94-96 cm |
| 70H | 73-77 cm | 96-98 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75F | 78-82 cm | 97-99 cm |
| 75G | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 75H | 78-82 cm | 101-103 cm |
| 80B | 83-87 cm | 94-96 cm |
| 80C | 83-87 cm | 96-98 cm |
| 80E | 83-87 cm | 100-102 cm |
| 80F | 83-87 cm | 12-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85B | 88-92 cm | 99-101 cm |
| 85D | 88-92 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Beżowy |
KRANIK WODY URSUS 4512 , 4514 , 1851095M2
Numer do celów porównawczych :
1851095M2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6561851095M2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6561851095M2 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Koszulka nocna Halka Model 1094 White - Mewa
Elegancka halka w klasycznych kolorach.
- prosty, dopasowany krój
- dekolt w szpic
- delikatna, ozdobna gipiura
- szerokie ramiączka
- przyjemna w dotyku wiskoza
~Viscosa 72 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 40 | 100 cm | 92 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm |
| 46 | 112 cm | 104 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm |
| 54 | 132 cm | 124 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Biały |
Gra Zręcznościowa "Złap Krecika" + Młotek.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308622022 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308622022 |
Bluzka o swobodnym kroju GR1330 Black - GrandUA
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model 1625C Grafit - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 77 cm | 100 cm | 90 cm | 96 cm |
| S/M | 76 cm | 92 cm | 82 cm | 88 cm |
| XXL | 78 cm | 110 cm | 100 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |


_2550.jpg)