| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2900 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2900 |
Oryginalny ciepły sweter o prostym kroju MM2031 Dark Grey - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
Śnieżka spray biały mat MULTI 400ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL9010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Śnieżka |
| Kod producenta | RAL9010 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Shila M-202 Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar miseczki |
|---|---|---|
| L | 90-94 cm | C |
| XL | 96-102 cm | D |
| M | 84-86 cm | B |
| S | 78-80 cm | A |
| XXL | 106-110 cm | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Sweter Ciążowy Model 40004C Navy - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 80 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Granatowy |
Minecraft Creeper Anatomy T-Shirt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bluzka Model Barbara White - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2SXL-braz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | MU-D2SXL-braz |
Sweter model 30045C White - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 64 cm | 31 cm | Szer. na plasko:57 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Biały |
Stringi Model 808/S White - Ava
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Biały |
Zawartość pudełka:
- 1 figurka Spidermana
- konstrukcja ściany
- 44 cegły
- 2 ręce Venoma
Wiek: 4+
Gracze: 2
waga:0,502 kg
Sukienka Model Sydney M16C Yellow II - Cocoviu
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 84 cm | 82 cm | 72 cm |
| M | 80 cm | 78 cm | 68 cm |
| S | 76 cm | 74 cm | 64 cm |
| XS | 72 cm | 70 cm | 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Żółty |
POMPA HYDRAULICZNA BENFORD 1714136 ,1267 ,17433
Numery do celów porównawczych:
1714136
1267
17433 Benford
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1714136AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1714136AE |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model D.8153 Navy - Ewlon
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- lekko usztywniane miseczki
- dekolt wykończony jest kontrastową lamówką
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu wiązanie
- boczki wzmocnione dodatkową siateczką
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- klasyczne figi
- przód w groszki
- tył jednolity
- z przodu kontrastowa lamówka
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
- wzór w kontrastowe groszki
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 38C | 95-100 cm | 75-80 cm | C |
| 38D | 95-100 cm | 80-85 cm | D |
| 40C | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 40D | 101-108 cm | 80-85 cm | D |
| 40E | 101-108 cm | 85-90 cm | E |
| 42D | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | E |
| 42F | 110-116 cm | 90-95 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
Czapka Model Alba Black - Kamea
ALBA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- czapka z wytłaczanym wzorem, idealnie dopasowana do głowy,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy o ciekawym splocie,
- tył wykończony zakładką,
- wnętrze podszyte miękkim polarem,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
~Polamid 20 %
wełna 40 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Czarny |
BEAPHAR Xtra Vital Chinchilla- pokarm dla szynszyli 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 16144 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beaphar |
| Kod producenta | 16144 |
Legowisko wykonane z bardzo miękkich materiałów. Zastosowane do produkcji materiały to:
satyna ozdobna - część zewnętrzna,
mikrofibra - miękka i delikatna w dotyku o średniej długości włosa, część wewnętrzna. Wypełnienie poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Czyszczenie legowiska jest niezwykle proste. Prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone: 50 L po podłodze, 25 H cm.
Waga: około 1kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | SOex-gr |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | SOex-gr |
Sukienka Model 230037 White/Blue - Enny
Modna sukienka w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- ołówkowy, dopasowany krój
- oryginalny dekolt
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- rękaw krótki
- sukienka wykonana jest z nierozciągliwej tkaniny
- piękny kwiatowy wzór
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- produkt polski
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 100.5 cm | 90 cm | 85 cm | 73 cm |
| 38 | 101.5 cm | 94 cm | 89 cm | 77 cm |
| 40 | 103 cm | 98 cm | 93 cm | 81 cm |
| 42 | 104 cm | 102 cm | 97 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Niebieski |
Koncentrator tlenu EverFlo Philips Respironics
Koncentrator EverFlo może być używany z przewodem z kaniulą nosową lub maską. Posiada alarm poziomu stężenia tlenu. W przypadku spadku stężenia tlenu poniżej 82% zapala się żółta lampka. Jego największą zaletą jest waga, która wynosi 14kg.
Atrybuty:
-waga 14kg,
-cicha praca,
-niski pobór mocy,
-prosta obsługa,
-wysokie stężenie tlenu ( 93% ± 3%),
-możliwość ustawienia przepływu tlenu w zakresie od 0,5l/min. do 5l/min.,
-wizualny i dźwiękowy alarm niskiego stężenia tlenu,
-dźwiękowy alarm braku zasilania, niskiego i wysokiego ciśnienia,
-możliwość łatwego przemieszczania.
- 3 lata gwarancji
Dane techniczne:
Wymiary: 58cm x 38cm x 24cm
Ciężar: 14kg
Zasilanie: 220-240V prąd zmienny; 50 Hz; 2,0A
Pobór mocy: 295W
Klasa ochronności: Klasa II, Typ A
Alarmy: brak zasilania
wysokie i niskie ciśnienie
temperatura
niskie stężenie tlenu
Wydajność: przy stężeniu tlenu 3 l/min. 93% ± 3
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PHILIPS |
| Kod producenta | EverFlo Philips |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PHILIPS |
| Kod producenta | EverFlo Philips |


_2900.jpg)